2022

NNatjecanjeKLUZRMjes/DržODDOZemDiscPLJedriličar/ka/posadaKlubS
MR Malta IOM Open 2022IOMSENCirkewwa, MLT 24.11.27.11.4513RU 11Tomislav Bezić Zenta M
MR Malta IOM Open 2022IOMSENCirkewwa, MLT 24.11.27.11.4513RU 8Mirko UkasZenta M
MR Malta IOM Open 2022IOMSENCirkewwa, MLT 24.11.27.11.4513RU 1Zvonko JelačićZenta M
MR Malta IOM Open 2022IOMSENCirkewwa, MLT 24.11.27.11.4613RU 41Kristina JakelićMornar M/Ž
MR Malta IOM Open 2022IOMSENCirkewwa, MLT 24.11.27.11.4613RU 11Tomislav Bezić Zenta M/Ž
MR Malta IOM Open 2022IOMSENCirkewwa, MLT 24.11.27.11.4613RU 8Mirko UkasZenta M/Ž
MR Malta IOM Open 2022IOMSENCirkewwa, MLT 24.11.27.11.4613RU 1Zvonko JelačićZenta M/Ž
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.9530Samac66Petra MastelićLabudŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.9530Samac54Ursula BalasJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.9530Samac34Sandra LulićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.9530Samac27Elena VorobevaSplit Ž
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.6319Samac41Jere BakotićSplit M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.6319Samac24Tedi LeonardelliVegaM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.6319Samac19Lovre Bakotić Split M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.6319Samac17Vicko Alfirević LabudM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.6319Samac11Max Gjidera LabudM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.6319Samac9Antun Tomašević Labud M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6SENHyeres, FRA14.11.21.11.6319Samac5Mario Novak SplitM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6U21Hyeres, FRA14.11.21.11.4718Samac28Jere BakotićSplit M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6U21Hyeres, FRA14.11.21.11.4718Samac15Tedi LeonardelliVegaM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6U21Hyeres, FRA14.11.21.11.4718Samac12Lovre Bakotić Split M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6U21Hyeres, FRA14.11.21.11.4718Samac11Vicko Alfirević LabudM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6U21Hyeres, FRA14.11.21.11.4718Samac6Max Gjidera LabudM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 6U21Hyeres, FRA14.11.21.11.4718Samac4Antun Tomašević Labud M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 7SENHyeres, FRA14.11.21.11.13744Samac114Alec CvinarOrsanM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 7SENHyeres, FRA14.11.21.11.13744Samac94Božidar GolubićMornarM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 7SENHyeres, FRA14.11.21.11.13744Samac77Stipe GašpićLabudM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 7SENHyeres, FRA14.11.21.11.13744Samac38Bruno GašpićMornarM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 7SENHyeres, FRA14.11.21.11.13744Samac14Filip JurišićMornarM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 7SENHyeres, FRA14.11.21.11.13744Samac9Tonči StipanovićMornarM
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.798Samac33Matteo MatkovićUljanik M
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac44Matteo MatkovićUljanik M/Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.798Samac24Juraj LencovićUljanik M
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac34Juraj LencovićUljanik M/Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.438Samac3Laura BatelićKvarner Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac20Laura BatelićKvarner M/Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac16Ivano Kaić Uljanik M
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac18Ivano Kaić Uljanik M/Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.438Samac1Ema Grabar Uljanik Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac8Ema Grabar Uljanik M/Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.798Samac5Edi Jurman Uljanik M
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac5Edi Jurman Uljanik M/Ž
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.798Samac2Luka PahljinaUljanik M
MRMartinova regata 2022OPTKADIzola, SLO 12.11.13.11.1229Samac2Luka PahljinaUljanik M/Ž
SK Windsurf World CupSlalomSENYokosuka, JPN11.11.15.11.5615Daska 1Enrico MarottiVolosko M
MR2022 Pan American ChampionshipsKite SEN Sao Luis, BRA07.11.13.11.99KF8Marija DolencKarkadurŽ
MR2022 Pan American ChampionshipsKite SEN Sao Luis, BRA07.11.13.11.2613KF2Martin DolencKarkadurM
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILU17Brest, FRA 29.10.05.11.7117Daska43Maroje ŠkoroLabudM
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILJUNBrest, FRA 29.10.05.11.9317Daska49Maroje ŠkoroLabudM
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILU17Brest, FRA 29.10.05.11.7117Daska11Ian AnićLabudM
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILJUNBrest, FRA 29.10.05.11.9317Daska12Ian AnićLabudM
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU72Miljenko BezićZenta M
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU62Bruno MarevićZentaM
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU56Tomislav Bezić LabudM
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU46Hrvoje DuvančićJK ValM
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU34Robert GrubišaOpatijaM
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU28Vedran VesanovićZenta M
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU21Boris BakotićZentaM
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU11Ante KovačevićJK Zenta M
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU7Robert MatuljaOpatija M
SPSvjetsko prvenstvo IOMSENRogoznica, CRO27.10.04.11.7524RU3Zvonko JelačićJK Zenta M
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 4SENHyeres, FRA27.10.31.10.595Samac4Roko Čepić Zokić Labud M
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 4SENHyeres, FRA27.10.31.10.886Samac4Roko Čepić Zokić Labud M/Ž
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 4SENHyeres, FRA27.10.31.10.595Samac2Josip Tafra Labud M
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 4SENHyeres, FRA27.10.31.10.886Samac2Josip Tafra Labud M/Ž
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 6SENHyeres, FRA27.10.31.10.4912Samac7Elena VorobevaSplitŽ
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 6SENHyeres, FRA27.10.31.10.15618Samac10Elena VorobevaSplitM/Ž
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 6SENHyeres, FRA27.10.31.10.10712Samac2Max Gjidera LabudM
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 6SENHyeres, FRA27.10.31.10.15618Samac7Max Gjidera LabudM/Ž
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 6SENHyeres, FRA27.10.31.10.4912Samac3Sandra LulićMornarŽ
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 6SENHyeres, FRA27.10.31.10.15618Samac3Sandra LulićMornarM/Ž
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 7SENHyeres, FRA27.10.31.10.13034Samac106Antun Tomašević Labud M
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 7SENHyeres, FRA27.10.31.10.13034Samac80Božidar GolubićMornarM
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 7SENHyeres, FRA27.10.31.10.13034Samac72Stipe GašpićLabud M
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 7SENHyeres, FRA27.10.31.10.13034Samac38Bruno GašpićMornarM
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 7SENHyeres, FRA27.10.31.10.13034Samac8Filip JurišićMornarM
MRCoupe Nationale d’Automne ILCA 2022ILCA 7SENHyeres, FRA27.10.31.10.13034Samac2Tonči StipanovićMornarM
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel18Pepi JadrasZvirM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel18Žarko RogošićZvirM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel18Lukas Marek PodniesinskiSplit M/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel18Ante Ćesić ZvirM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel17Lucijan Jakovljev BrivaM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel17Duje Fržop KornatiM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel17Tomislav BašićUskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel17Noa ŠangulinBrivaM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel17Luka Šangulin KornatiM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel17Marin Golem Sv. Filip i JakovM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel5Šime Markić KornatiM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel5Mia Kljaković Gašpić LabudM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel5Filip MiroićZlarinM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel5Ivan Kljaković GašpićLabudM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel2Max Čarija TrogirM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel2Damir CivadelićTrogirM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel2Mario ŠkrljTrogirM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel2Ivo MatićTrogirM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges 24SENGenoa, ITA22.10.29.10. 3613Keel2Ante BoticaTrogirM/Ž
MR Hungarian IOM ChampionshipIOMSENOrfű, HUN22.10.23.10.288RU4Tomislav Bezić Zenta M
MR Hungarian IOM ChampionshipIOMSENOrfű, HUN22.10.23.10.288RU2Robert MatuljaIstra M
MR Hungarian IOM ChampionshipIOMSENOrfű, HUN22.10.23.10.288RU1Ante KovačevićZenta M
SP Svjetsko prvenstvo IQ FoilSENBrest, FRA 14.10.22.10.16237Daska 76Luka MratovićLabud M
SP Svjetsko prvenstvo IQ FoilSENBrest, FRA 14.10.22.10.10233Daska 13Palma ČargoLabud Ž
EPEuropsko prvenstvo49erU23Balatonföldvár, HUN13.10.16.10.2813Skif 25Bruno Serapiglia/Josip KocmanUskokM
EPEuropsko prvenstvo49erU23Balatonföldvár, HUN13.10.16.10.2813Skif 20Buba Pulek/Edo FikeUskok M
EPEuropsko prvenstvo49erU23Balatonföldvár, HUN13.10.16.10.2813Skif 22Marko Smolić/Juraj Radačić ValM
SP Svjetsko prvenstvo Kite SENCagliari, ITA11.10.16.10.5826KF52Marija DolencKarkadurŽ
SP Svjetsko prvenstvo Kite SENCagliari, ITA11.10.16.10.9240KF7Martin DolencKarkadurM
SP Svjetsko prvenstvo ILCA 6SENKemah, USA09.10.16.10.8540Samac 60Sandra LulićMornar Ž
SP Svjetsko prvenstvo ILCA 6SENKemah, USA09.10.16.10.8540Samac 32Elena Vorobeva SplitŽ
EKEuropa CupILCA 4U16Tivat, MNE05.10.09.10. 113Samac 11Siniša SplaitGalebM
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac31Siniša SplaitGalebM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Tivat, MNE05.10.09.10. 43Samac4Sara MavrićPlavM
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac30Sara MavrićPlavM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Tivat, MNE05.10.09.10. 113Samac9Karlo UgrinGalebM
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac20Karlo UgrinGalebM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U18Tivat, MNE05.10.09.10. 84Samac5Katja RabakVegaŽ
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac15Katja RabakVegaM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Tivat, MNE05.10.09.10. 113Samac6Grigor PettenerJugoM
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac14Grigor PettenerJugoM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Tivat, MNE05.10.09.10. 113Samac4Josip Tafra LabudM
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac10Josip Tafra LabudM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U18Tivat, MNE05.10.09.10. 84Samac2Lea RakovacVegaŽ
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac8Lea RakovacVegaM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Tivat, MNE05.10.09.10. 43Samac1Nika FornažarHorizontŽ
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac7Nika FornažarHorizontM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Tivat, MNE05.10.09.10. 113Samac3Roko Čepić Zokić LabudM
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac6Roko Čepić Zokić LabudM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U18Tivat, MNE05.10.09.10. 94Samac2Vito FiliVegaM
EKEuropa CupILCA 4SENTivat, MNE05.10.09.10. 335Samac5Vito FiliVegaM/Ž
EKEuropa CupILCA 6U17Tivat, MNE05.10.09.10. 73Samac7Patrik SpišićJugoM
EKEuropa CupILCA 6SENTivat, MNE05.10.09.10. 144Samac14Patrik SpišićJugoM/Ž
EKEuropa CupILCA 6U19Tivat, MNE05.10.09.10. 11Samac1Dorotea Spišić JugoŽ
EKEuropa CupILCA 6SENTivat, MNE05.10.09.10. 144Samac10Dorotea Spišić JugoM/Ž
EKEuropa CupILCA 6U21Tivat, MNE05.10.09.10. 11Samac1Petra MastelićLabudŽ
EKEuropa CupILCA 6SENTivat, MNE05.10.09.10. 144Samac8Petra MastelićLabudM/Ž
EKEuropa CupILCA 6U17Tivat, MNE05.10.09.10. 73Samac1Tedi LeonardelliVegaM
EKEuropa CupILCA 6SENTivat, MNE05.10.09.10. 144Samac1Tedi LeonardelliVegaM/Ž
EKEuropa CupILCA 7U19Tivat, MNE05.10.09.10. 22Samac1Antun Tomašević LabudM
EKEuropa CupILCA 7U21Tivat, MNE05.10.09.10. 44Samac3Vicko Alfirević LabudM
EKEuropa CupILCA 7SENTivat, MNE05.10.09.10. 135Samac9Antun Tomašević LabudM
EKEuropa CupILCA 7SENTivat, MNE05.10.09.10. 135Samac8Vicko Alfirević LabudM
SKPWA World Cup SyltSlalomSENWesterland, GRE24.09.03.10.3413Daska6Enrico MarottiVolosko M
EPEuropsko prvenstvoKiteSENNafpaktos, GRE27.09.02.10.4723KF45Marija DolencKarkadurŽ
EPEuropsko prvenstvoKiteSENNafpaktos, GRE27.09.02.10.8634KF15Martin DolencKarkadurM
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.103Samac 7Sara MavrićPlavŽ
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.304Samac 16Sara MavrićPlavM/Ž
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.103Samac 6Nika FornažarHorizontŽ
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.304Samac 15Nika FornažarHorizontM/Ž
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.103Samac 5Katja RabakVega Ž
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.304Samac 12Katja RabakVega M/Ž
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.103Samac 1Lea RakovacVegaŽ
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.304Samac 3Lea RakovacVegaM/Ž
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.204Samac 2Vito FiliVegaŽ
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.304Samac 2Vito FiliVegaM/Ž
EKEuropa CupILCA 4SENNechranice, CZE24.09. 26.09.176Samac 14Simon StarićHorizontM
EKEuropa CupILCA 6SENNechranice, CZE24.09. 26.09.247Samac 20Simon StarićHorizontM/Ž
EKEuropa CupILCA 6SENNechranice, CZE24.09. 26.09.75Samac 6Nura BičanićZvirŽ
EKEuropa CupILCA 6SENNechranice, CZE24.09. 26.09.247Samac 18Nura BičanićZvirM/Ž
EKEuropa CupILCA 6SENNechranice, CZE24.09. 26.09.176Samac 1Tedi LeonardelliVegaM
EKEuropa CupILCA 6SENNechranice, CZE24.09. 26.09.247Samac 1Tedi LeonardelliVegaM/Ž
EKEuropa CupILCA 7SENNechranice, CZE24.09. 26.09.246Samac 20Toma MakjanićZvirM
MRPortorož Cup 2022420SENPortorož, SLO 24.09. 25.09.113Dvojac9Mark Maglica/Luka Kamber LabudM/Ž
MRPortorož Cup 2022420SENPortorož, SLO 24.09. 25.09.113Dvojac6Andrea Jurić/Marin PlečašLabudM/Ž
MRPortorož Cup 2022420SENPortorož, SLO 24.09. 25.09.113Dvojac5Marin Ljubičić/Lucija Domazet LabudM/Ž
MRPortorož Cup 2022420SENPortorož, SLO 24.09. 25.09.113Dvojac1Ema Samaržija/Leon ScheidlSv. Nikola/Galeb M/Ž
MRPortorož Cup 2022470SENPortorož, SLO 24.09. 25.09.92Dvojac7Nenad Kosanović/Marietta Kaić KosanovićVegaM/Ž
MRPortorož Cup 2022470SENPortorož, SLO 24.09. 25.09.92Dvojac5Niki Keser/Hrvoje PetrovićCroatiaM/Ž
EPEuropsko prvenstvoSnipeSENMonfalcone, ITA16.09.18.09.416Dvojac 28Milko Volarić/Dean PavlakGaleb M/Ž
EPEuropsko prvenstvoSnipeSENMonfalcone, ITA16.09.18.09.416Dvojac 22Mladen Peharda/Marija Anđela DM VitturiSv. Filip i Jakov/UskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvoSnipeSENMonfalcone, ITA16.09.18.09.416Dvojac 3Bojan Grego/Vlado GregoGalebM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo STARSEN Marblehead, USA08.09.17.09.8413Keel2Tonči Stipanović/ Tudor BilićMornar/TrogirM
SPSvjetsko prvenstvo STARSEN Marblehead, USA08.09.17.09.8413Keel24Marin Mišura / Tonko BaračSplit/LabudM
EKEuropa CupILCA 4U16Attersee, AUT09.09.11.09.95Samac 6Karlo UgrinGalebM
EKEuropa CupILCA 4U16Attersee, AUT09.09.11.09.95Samac 4Grigor PettenerJugo M
EKEuropa CupILCA 4SENAttersee, AUT09.09.11.09.95Samac 6Karlo UgrinGalebM
EKEuropa CupILCA 4SENAttersee, AUT09.09.11.09.95Samac 4Grigor PettenerJugoM
EKEuropa CupILCA 4SENAttersee, AUT09.09.11.09.146Samac 10Karlo UgrinGalebM/Ž
EKEuropa CupILCA 4SENAttersee, AUT09.09.11.09.146Samac 5Grigor PettenerJugoM/Ž
EKEuropa CupILCA 6U17Attersee, AUT09.09.11.09.73Samac 7Patrik Spišić Jugo M
EKEuropa CupILCA 6U19Attersee, AUT09.09.11.09.94Samac 6Dorotea Spišić Jugo Ž
EKEuropa CupILCA 6U19Attersee, AUT09.09.11.09.94Samac 3Nura BičanićZvirŽ
EKEuropa CupILCA 6SENAttersee, AUT09.09.11.09.238Samac 20Patrik Spišić Jugo M
EKEuropa CupILCA 6SENAttersee, AUT09.09.11.09.205Samac 12Dorotea Spišić Jugo Ž
EKEuropa CupILCA 6SENAttersee, AUT09.09.11.09.205Samac 8Nura BičanićZvirŽ
EKEuropa CupILCA 6SENAttersee, AUT09.09.11.09.449Samac 35Patrik Spišić Jugo M/Ž
EKEuropa CupILCA 6SENAttersee, AUT09.09.11.09.449Samac 24Dorotea Spišić Jugo M/Ž
EKEuropa CupILCA 6SENAttersee, AUT09.09.11.09.449Samac 13Nura BičanićZvirM/Ž
EKEuropa CupILCA 7SENAttersee, AUT09.09.11.09.438Samac 22Toma MakjanićZvirM
SPSvjetsko prvenstvo 49erSENNova Scotia, CAN31.08.05.09.6524Skif3Šime Fantela/Mihovil FantelaSv. KrševanM
SPSvjetsko prvenstvo 49erFX SENNova Scotia, CAN31.08.05.09.3619Skif33Marija Anđela DM Vitturi/ Mihaela DM VitturiUskokŽ
EPEuropsko prvenstvoOPTKADLago di Ledro, ITA24.08.27.08.1616Team race7Luka Pahljina UljanikM/Ž
EPEuropsko prvenstvoOPTKADLago di Ledro, ITA24.08.27.08.1616Team race7Nina Marušić ZvirM/Ž
EPEuropsko prvenstvoOPTKADLago di Ledro, ITA24.08.27.08.1616Team race7Ema GrabarUljanikM/Ž
EPEuropsko prvenstvoOPTKADLago di Ledro, ITA24.08.27.08.1616Team race7Toma SmirčićSplitM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo IQFoilU17Silvaplana, SUI21.08.28.08.9421Daska31Ian AnićLabudM
SPSvjetsko prvenstvo IQFoilU17Silvaplana, SUI21.08.28.08.9421Daska21Maroje ŠkoroLabudM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U19Vilamoura, POR21.08.28.08.6323Samac33Lovre Bakotić SplitM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U21Vilamoura, POR21.08.28.08.15839Samac85Lovre Bakotić SplitM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U19Vilamoura, POR21.08.28.08.6323Samac15Antun Tomašević LabudM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U21Vilamoura, POR21.08.28.08.15839Samac51Antun Tomašević LabudM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6U21Vilamoura, POR21.08.28.08.8032Samac39Petra MastelićLabudŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6U21Vilamoura, POR21.08.28.08.8032Samac16Ursula BalasJD ValŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.27240Samac272Niko JakelićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.27240Samac207Vito FiliVegaM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.27240Samac128Jere BakotićSplitM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.27240Samac75Tedi LeonardelliVegaM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4U16Vilamoura, POR13.08.20.08.5722Samac22Nika FornažarHorizontŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.15436Samac71Katja RabakVegaŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.15436Samac31Aurora Palko Uljanik Ž
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.15436Samac26Nora GotovacSplitŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.15436Samac9Lea RakovacVegaŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 4JUNVilamoura, POR13.08.20.08.15436Samac3Petra MarendićMornarŽ
MRAllianz SWC Test EventKite SENHague, NED10.08.21.08.2320KF20Marija DolencKarkadurŽ
MRAllianz SWC Test EventKite SENHague, NED10.08.21.08.3325KF4Martin DolencKarkadurM
SPSvjetsko prvenstvo 420U17Alsóörs, HUN05.08.13.08.7215Dvojac66Barbara Perušić/Karlo Gobić Galeb M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420U17Alsóörs, HUN05.08.13.08.7215Dvojac57Marin Ljubičić/Lucija Domazet JK Labud M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420U17Alsóörs, HUN05.08.13.08.7215Dvojac55Borna Krmpotić/Jakov MočinićUskokM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420U17Alsóörs, HUN05.08.13.08.7215Dvojac53Andrea Jurić/Marin PlečašLabudM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420U17Alsóörs, HUN05.08.13.08.7215Dvojac50Mark Maglica/Luka Kamber GalebM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420JUNAlsóörs, HUN05.08.13.08.11120Dvojac59Ema Samaržija/Leon ScheidlSv. Nikola/Galeb M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420JUNAlsóörs, HUN05.08.13.08.6118Dvojac31Mija Močinić/ Mare Uroda PlevkoUskok Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420JUNAlsóörs, HUN05.08.13.08.6118Dvojac19Mara Samaržija/Marta MavarSv. Nikola/UskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo 420JUNAlsóörs, HUN05.08.13.08.6118Dvojac13Noela Petešić/Petra GambiražaUskok Ž
MRIQ Foil International Games IQ FoilU17Torbole, ITA31.07.04.08.5215Daska15Ian AnićLabudM
MRIQ Foil International Games IQ FoilU17Torbole, ITA31.07.04.08.5215Daska8Maroje ŠkoroLabudM
SPSvjetsko prvenstvo 49erJUNLago di Como, ITA31.07.07.08.6828Skif62Bruno Serapiglia/Lorens LokasUskok M
SPSvjetsko prvenstvo 49erJUNLago di Como, ITA31.07.07.08.6828Skif52Buba Pulek/Edo FikeUskok M
SPSvjetsko prvenstvo 49erJUNLago di Como, ITA31.07.07.08.6828Skif33Marko Smolić/Juraj Radačić ValM
EPEuropsko prvenstvoOPT KADSonderborg, DEN30.07.06.08.14241Samac89Luka Pahljina Uljanik M
EPEuropsko prvenstvoOPT KADSonderborg, DEN30.07.06.08.14241Samac73Šime Bosna Rusković SplitM
EPEuropsko prvenstvoOPT KADSonderborg, DEN30.07.06.08.14241Samac33Toma SmirčićSplitM
EPEuropsko prvenstvoOPT KADSonderborg, DEN30.07.06.08.14241Samac25Borna Mohač JD ValM
EPEuropsko prvenstvoOPT KADSonderborg, DEN30.07.06.08.11141Samac58Klara RadnićValŽ
EPEuropsko prvenstvoOPT KADSonderborg, DEN30.07.06.08.11141Samac21Nina Marušić ZvirŽ
EPEuropsko prvenstvoOPT KADSonderborg, DEN30.07.06.08.11141Samac20Ema GrabarUljanikŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6JUNTexas, USA23.07.30.07.15635Samac69Luka FatovićZagrebM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6JUNTexas, USA23.07.30.07.15635Samac56Luka HagenauerZagrebM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6JUNTexas, USA23.07.30.07.5019Samac3Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvo420JUNVilamoura, POR19.07.26.07.10718Dvojac87Mija Močinić/ Mare Uroda PlevkoUskok/ZagrebM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420JUNVilamoura, POR19.07.26.07.10718Dvojac50Noela Petešić/Petra GambiražaUskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420JUNVilamoura, POR19.07.26.07.10718Dvojac20Ema Samaržija/Leon ScheidlSv.Nikola/GalebM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.433Samac40Jakov ButkovićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.433Samac33Luka BlagonićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.433Samac21Leon MatkovićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.433Samac20Noel MatkovićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac110Ivan MatticchioUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac101Rene ĆurićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac92Leon DragobratovićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac57Una KrivićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac48Laura BatelićKvarnerM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac36Roman MohorovićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac30Luka Pahljina UljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac25Marko PuljizUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac23Matteo MatkovićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac17Ivano KaićUljanikM/Ž
MR18 Optilario OPT KADBellano, ITA09.07.10.07.1284Samac13Ema Grabar UljanikM/Ž
SPYouth World Championships420JUNHague, NED08.07.15.07.2121Dvojac 4Noela Petešić/Petra GambiražaUskokŽ
SPYouth World Championships420JUNHague, NED08.07.15.07.2323Dvojac3Ema Samaržija/Leon ScheidlSv.Nikola/GalebM/Ž
SPYouth World ChampionshipsILCA 7JUNHague, NED08.07.15.07.5656Samac5Petra MarendićMornar Ž
SPYouth World ChampionshipsILCA 6JUNHague, NED08.07.15.07.6161Samac13Antun Tomašević LabudM
SPYouth World ChampionshipsIQ FoilJUNHague, NED08.07.15.07.3131Daska 17Ian AnićLabudM
SPYouth World ChampionshipsKiteJUNHague, NED08.07.15.07.99KF7Marija DolencKarkadurŽ
EPEuropsko prvenstvo 49erSENAarhus, DEN05.07.10.07. 9428Skif87Marko Smolić/Juraj Radačić ValM
EPEuropsko prvenstvo 49erSENAarhus, DEN05.07.10.07. 9428Skif4Šime Fantela/Mihovil Fantela Krševan M
EPEuropsko prvenstvo 49erFXSENAarhus, DEN05.07.10.07. 7023Skif49Marija Anđela DM Vitturi/ Mihaela DM VitturiUskokŽ
EPEuropsko prvenstvo STARSENCharlottenlund, DEN05.07.10.07. 5110Keel1Tonči Stipanović/ Tudor BilićMornar/TrogirM
EPEuropsko prvenstvo STARSENCharlottenlund, DEN05.07.10.07. 5110Keel4Marin Mišura / Tonko BaračSplit/LabudM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.28432Samac182Luka HagenauerZagrebM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.28432Samac119Luka FatovićZagrebM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6U17Thessaloniki, GRE29.06.07.07.9821Samac30Luka FatovićZagrebM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.28432Samac52Antun Tomašević LabudM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.28432Samac51Max Gjidera LabudM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6U17Thessaloniki, GRE29.06.07.07.9821Samac11Tedi LeonardelliVegaM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.28432Samac44Tedi LeonardelliVegaM
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.10622Samac102Dorotea Spišić Jugo Ž
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.10622Samac93Paola ČelićVegaŽ
EP Europsko prvenstvo ILCA 6U17Thessaloniki, GRE29.06.07.07.3010Samac18Iva RokvićUljanikŽ
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.10622Samac71Iva RokvićUljanikŽ
EP Europsko prvenstvo ILCA 6U17Thessaloniki, GRE29.06.07.07.3010Samac11Lea RakovacVegaŽ
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.10622Samac54Lea RakovacVegaŽ
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.10622Samac6Tea PetehUljanikŽ
EP Europsko prvenstvo ILCA 6JUNThessaloniki, GRE29.06.07.07.10622Samac3Petra MarendićMornarŽ
SPSvjetsko prvenstvo OPT KAD Bodrum, TUR27.06.07.07.27661Samac102Luka DokozaUskok M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo OPT KAD Bodrum, TUR27.06.07.07.27661Samac61Roko Čepić Zokić Labud M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo OPT KAD Bodrum, TUR27.06.07.07.27661Samac56Josip Tafra Labud M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo OPT KAD Bodrum, TUR27.06.07.07.27661Samac51Edi JurmanUljanik M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo OPT KAD Bodrum, TUR27.06.07.07.27661Samac22Bepo Duplančić Labud M/Ž
MRMediteranske igreILCA 6SEN Oran, ALG25.06.06.07.2414Samac 8Elena Vorobeva SplitŽ
MRMediteranske igreILCA 7SEN Oran, ALG25.06.06.07.2817Samac 11Bruno GašpićMornarM
MRMediteranske igreILCA 7SEN Oran, ALG25.06.06.07.2817Samac 12Stipe GašpićLabudM
MRMediteranske igreIQ FoilSEN Oran, ALG25.06.06.07.149Daska3Palma ČargoLabudŽ
MROne Hour ClassicWindsurfSEN Torbole, ITA24.06.26.06.236Daska22Mistral Matulja Istra M
MROne Hour ClassicWindsurfSEN Torbole, ITA24.06.26.06.8015Daska75Mistral Matulja Istra M
MROne Hour ClassicWindsurfSEN Torbole, ITA24.06.26.06.8015Daska2Enrico MarottiVolosko M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac194Leon BrautPunatM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4U16Dziwnow, POL18.06.25.06.11123Samac92Karlo UgrinGalebM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac183Karlo UgrinGalebM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4U16Dziwnow, POL18.06.25.06.11123Samac81Niko BrautPunat M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac157Niko BrautPunat M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4U16Dziwnow, POL18.06.25.06.11123Samac80Vedran ČelićVegaM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac155Vedran ČelićVegaM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac152Niko JakelićMornarM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4U16Dziwnow, POL18.06.25.06.11123Samac77Bartol JocićMornarM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac149Bartol JocićMornarM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac96Jan KomadinaVegaM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac67Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac47Tedi LeonardelliVegaM
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4U16Dziwnow, POL18.06.25.06.11123Samac13Grigor PettenerJugo M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.21031Samac36Grigor PettenerJugo M
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.13227Samac65Lea RakovacVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.13227Samac62Aurora Palko UljanikŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.13227Samac36Katja RabakVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.13227Samac30Helena JakšićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.13227Samac27Nora GotovacSplit Ž
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4U16Dziwnow, POL18.06.25.06.5618Samac7Nika FornažarHorizontŽ
EPEuropsko prvenstvo ILCA 4JUNDziwnow, POL18.06.25.06.13227Samac26Nika FornažarHorizontŽ
MRKieler Woche 202249erFXSEN Kiel, Ger18.06.26.06.6521Skif48Marija Anđela DM Vitturi/ Mihaela DM VitturiUskokŽ
MRKieler Woche 202249erSEN Kiel, Ger18.06.26.06.9127Skif85Buba Pulek/Edo FikeUskokM
MRKieler Woche 202249erSEN Kiel, Ger18.06.26.06.9127Skif11Šime Fantela / Mihovil FantelaSv. KrševanM
MR2022 KiteFoil World SeriesKiteSEN Traunsee, AUT15.06.19.06.2114KF21Marija DolencKarkadurŽ
MR2022 KiteFoil World SeriesKiteSEN Traunsee, AUT15.06.19.06.3421KF1Martin DolencKarkadurM
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3912Samac 34Jere Bakotić SplitM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 115Jere Bakotić SplitM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3912Samac 17Leon BrautPunatM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 114Leon BrautPunatM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U16Dziwnow, POL14.06.16.06.4411Samac 32Niko BrautPunatM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 110Niko BrautPunatM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U16Dziwnow, POL14.06.16.06.4411Samac 26Vedran ČelićVegaM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 96Vedran ČelićVegaM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U16Dziwnow, POL14.06.16.06.4411Samac 19Bartol JocićMornarM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 83Bartol JocićMornarM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3912Samac 23Tedi LeonardelliVegaM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 71Tedi LeonardelliVegaM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U16Dziwnow, POL14.06.16.06.4411Samac 16Karlo UgrinGalebM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 65Karlo UgrinGalebM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3011Samac 15Lea RakovacVegaŽ
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 53Lea RakovacVegaM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3912Samac 20Jan KomadinaVegaM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 48Jan KomadinaVegaM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3011Samac 12Katja RabakVegaŽ
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 47Katja RabakVegaM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3011Samac 9Aurora Palko UljanikŽ
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 38Aurora Palko UljanikM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3912Samac 15Niko JakelićMornarM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 33Niko JakelićMornarM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U16Dziwnow, POL14.06.16.06.258Samac 4Nika FornažarHorizontŽ
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 29Nika FornažarHorizontM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3011Samac 4Nora Gotovac SplitŽ
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 17Nora Gotovac SplitM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U18Dziwnow, POL14.06.16.06.3011Samac 1Helena JakšićMornarŽ
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 10Helena JakšićMornarM/Ž
EK Europa cup 2022ILCA 4U16Dziwnow, POL14.06.16.06.4411Samac 2Grigor PettenerJugoM
EK Europa cup 2022ILCA 4JUNDziwnow, POL14.06.16.06.14119Samac 7Grigor PettenerJugoM/Ž
SK PWA World CupSlalomSENBol, CRO 02.07.06.07.4912Daska 48Mistral Matulja Istra M
SK PWA World CupSlalomSENBol, CRO 02.07.06.07.4912Daska 41Matko JovanovićKJD ZagrebM
SK PWA World CupSlalomSENBol, CRO 02.07.06.07.4912Daska 4Enrico MarottiVolosko M
SKAllianz Regatta 2022ILCA 6SEN Almere, NED31.05.05.06.5729Samac 41Ursula BalasJD ValŽ
SKAllianz Regatta 2022ILCA 6SEN Almere, NED31.05.05.06.5729Samac 21Elena VorobevaSplitŽ
SKAllianz Regatta 202249erFXSEN Almere, NED31.05.05.06.2610Skif14Marija Anđela DM Vitturi/ Mihaela DM VitturiUskokŽ
MRDEFI Wind GruissanWindsurf30-39Grussian, FRA 26.05.29.05.1109Daska8Enrico MarottiVolosko M
MRDEFI Wind GruissanWindsurfSEN Grussian, FRA 26.05.29.05.124728Daska16Enrico MarottiVolosko M
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 186Vita Erceg OpatijaM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 178Roman MohorovićUljanikM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 151Laura BatelićKvarnerM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 125Luka Smokrović OpatijaM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 123Alexandra Ivanova OpatijaM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 114Marko PuljizUljanikM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 112Ivano KaićUljanikM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 111Ricardo Juretić OpatijaM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 80Luka PahljinaUljanikM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 52Maro BratonjaOpatijaM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 31Ema GrabarUljanikM/Ž
MRDutch youth regattaOPT KADWorkum, NED26.05.29.05.2548Samac 11Edi JurmanUljanikM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo WindsurfSENBalatonföldvár, HUN23.05.28.05.5112Daska6Luka RožićTrogirM
SPSvjetsko prvenstvo WindsurfSENBalatonföldvár, HUN23.05.28.05.5912Daska6Luka RožićTrogirM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENRiviera Nayarit, MEX21.05.28.05.12645Samac 54Bruno GašpićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENRiviera Nayarit, MEX21.05.28.05.12645Samac 5Tonči StipanovićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENRiviera Nayarit, MEX21.05.28.05.12645Samac 3Filip JurišićMornarM
MRV Torrevieja International Meeting IOM 2022IOMSENTorrevieja, ESP19.05.22.05.528RU2Zvonko JelačićZentaM
MRV Torrevieja International Meeting IOM 2022IOMSENTorrevieja, ESP19.05.22.05.528RU13Vedran VesanovićZentaM
MRV Torrevieja International Meeting IOM 2022IOMSENTorrevieja, ESP19.05.22.05.528RU27Tomislav Bezić LabudM
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race10Borna Mohač JD ValM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race10Šime Bosna Rusković SplitM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race10Kiara RadnićJK ValM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race10Nina Marušić ZvirM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race10Toma SmirčićSplitM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race3Zoran Jakić SplitM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race3Roko Čepić Zokić Labud M/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race3Bepo Duplančić Labud M/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race3Josip Tafra Labud M/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPT KADVenice, ITA19.05.22.05.1710Team race3Edi JurmanUljanikM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo KiteU21Torregrande, ITA18.05.22.05.2310KF21Marija DolencKarkadurŽ
EPEuropsko prvenstvoIQ FoilU21Garda, ITA15.05.22.05.5428Daska35Ian AnićLabudM
EPEuropsko prvenstvoIQ FoilSENGarda, ITA15.05.22.05.15437Daska129Ian AnićLabudM
EPEuropsko prvenstvoIQ FoilSENGarda, ITA15.05.22.05.15437Daska57Luka MratovićLabudM
EPEuropsko prvenstvoIQ FoilSENGarda, ITA15.05.22.05.9529Daska14Palma ČargoLabudŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 6U17Torbole, ITA12.05.15.05.22Samac2Iva RokvićUljanik Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6U17Torbole, ITA12.05.15.05.276Samac9Luka FatovićZagrebM
EKEuropa Cup Italy ILCA 6U21Torbole, ITA12.05.15.05.105Samac10Nika ManestarJD ValŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 6U21Torbole, ITA12.05.15.05.105Samac8Ursula BalasJD ValŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 6U19Torbole, ITA12.05.15.05.136Samac4Tea PetehUljanik Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.10413Samac41Luka FatovićZagrebM
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.3814Samac38Nika ManestarJD ValŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.3814Samac30Iva RokvićUljanikŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.3814Samac29Ursula BalasJD ValŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.3814Samac22Tea PetehUljanikŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.3814Samac14Elena Vorobeva Split Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.14220Samac142Nika ManestarJD ValM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.14220Samac112Iva RokvićUljanik M/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.14220Samac111Ursula BalasJD ValM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.14220Samac75Tea PetehUljanikM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.14220Samac61Luka FatovićZagrebM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 6SENTorbole, ITA12.05.15.05.14220Samac35Elena Vorobeva SplitM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.449Samac 11Aurora Palko UljanikŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.449Samac 10Katja RabakVegaŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.449Samac 3Lea RakovacVegaŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.609Samac 61Patrik SpišićJugoM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.609Samac 53Leon BrautPunatM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.609Samac 18Vito FiliVegaM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.609Samac 6Tedi LeonardelliVegaM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.10712Samac 106Patrik SpišićJugoM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.10712Samac 91Leon BrautPunatM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.10712Samac 43Aurora Palko UljanikM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.10712Samac 40Katja RabakVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.10712Samac 24Vito FiliVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.10712Samac 11Lea RakovacVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U18Torbole, ITA12.05.15.05.10712Samac 6Tedi LeonardelliVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.459Samac 30Sara MavrićPlavŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.869Samac 75Karlo UgrinGalebM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.869Samac 65Luka LorencinUljanikM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.869Samac 62Niko BrautPunatM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.869Samac 31Vedran ČelićVegaM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.869Samac 21Grigor PettenerJugo M
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.13211Samac 108Karlo UgrinGalebM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.13211Samac 93Luka LorencinUljanikM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.13211Samac 90Niko BrautPunatM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.13211Samac 41Vedran ČelićVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4U16Torbole, ITA12.05.15.05.13211Samac 29Grigor PettenerJugo M/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.9611Samac 70Sara MavrićPlav Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.9611Samac 20Aurora Palko UljanikŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.9611Samac 18Katja RabakVegaŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.9611Samac 4Lea RakovacVegaŽ
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 141Patrik Spišić Jugo M
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 125Karlo UgrinGalebM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 115Leon BrautPunatM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 112Luka Lorencin UljanikM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 109Niko BrautPunatM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 61Vedran ČelićVegaM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 31Vito FiliVegaM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 52Grigor PettenerJugo M
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.14213Samac 12Tedi LeonardelliVegaM
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 240Patrik Spišić Jugo M/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 206Karlo UgrinGalebM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 193Sara MavrićPlavM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 187Leon BrautPunatM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 183Luka Lorencin UljanikM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 179Niko BrautPunatM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 96Vedran ČelićVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 12Tedi LeonardelliVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 74Aurora Palko UljanikM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 70Grigor PettenerJugo M/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 67Katja RabakVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 42Vito FiliVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 4JUNTorbole, ITA12.05.15.05.24515Samac 20Lea RakovacVegaM/Ž
EKEuropa Cup Italy ILCA 7SENTorbole, ITA12.05.15.05.5411Samac 8Božidar GolubićMornarM
EKEuropa Cup Italy ILCA 7U21Torbole, ITA12.05.15.05.186Samac 12Vicko Alfirević LabudM
EKEuropa Cup Italy ILCA 7SENTorbole, ITA12.05.15.05.5411Samac 33Vicko Alfirević LabudM
EKEuropa Cup Italy ILCA 7SENTorbole, ITA12.05.15.05.5411Samac 9Stipe GašpićLabudM
EKEuropa Cup Italy ILCA 7SENTorbole, ITA12.05.15.05.5411Samac 5Alec CvinarOrsan M
MRSemaine Olympique FrançaiseILCA 6SENHyeres, FRA23.04.30.04. 6532Samac 31Sandra LulićMornarŽ
MRSemaine Olympique FrançaiseILCA 6SENHyeres, FRA23.04.30.04. 6532Samac 14Elena VorobevaSplitŽ
MRSemaine Olympique FrançaiseILCA 7SENHyeres, FRA23.04.30.04. 12944Samac 115Alec CvinarOrsan M
MRSemaine Olympique FrançaiseILCA 7SENHyeres, FRA23.04.30.04. 12944Samac 68Bruno GašpićMornarM
MRSemaine Olympique FrançaiseILCA 7SENHyeres, FRA23.04.30.04. 12944Samac 17Tonči StipanovićMornarM
MRSemaine Olympique FrançaiseILCA 7SENHyeres, FRA23.04.30.04. 12944Samac 15Filip JurišićMornarM
MRSemaine Olympique FrançaiseKiteSENHyeres, FRA23.04.30.04. 4117KF41Marija DolencKarkadurŽ
MRSemaine Olympique FrançaiseKiteSENHyeres, FRA23.04.30.04. 6824KF5Martin DolencKarkadurM
MR2 Lupo Cup 420JUNTorbole, ITA20.04.23.04.633Dvojac54Nikola Jurić/Mladen Hučik Sv. NikolaM/Ž
MR2 Lupo Cup 420JUNTorbole, ITA20.04.23.04.633Dvojac46Borna Krmpotić/Jakov MočinićUskokM/Ž
MR2 Lupo Cup 420JUNTorbole, ITA20.04.23.04.633Dvojac36Mija Močinić/ Mare Uroda PlevkoUskok/ZagrebM/Ž
MR2 Lupo Cup 420JUNTorbole, ITA20.04.23.04.633Dvojac19Mara Samaržija/Adrian PeovićSv. Nikola/LabudM/Ž
MR2 Lupo Cup 420JUNTorbole, ITA20.04.23.04.633Dvojac9Noela Petešić/Petra GambiražaUskokM/Ž
MR2 Lupo Cup 420JUNTorbole, ITA20.04.23.04.633Dvojac6Ema Samaržija/Leon ScheidlSv. Nikola/Galeb M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 175Samac 14Barbora Čulmanova Jugo Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 459Samac 39Barbora Čulmanova Jugo M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 288Samac 18Patrik Spišić Jugo M
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 459Samac 28Patrik Spišić Jugo M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 288Samac 12Karlo UgrinGaleb M
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 459Samac 21Karlo UgrinGaleb M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 288Samac 4Grigor PettenerJugo M
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 4JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 459Samac 4Grigor PettenerJugo M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac58Jakov Lazinica/Arsen KrzykGalebM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac48Nikola Jurić/Mladen Hučik ZagrebM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac41Barbara Perušić/Karlo Gobić Galeb M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac31Andrea Jurić/Marin PlečašLabudM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac26Tajana Filipaš/Tin Fike Galeb M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac24Borna Krmpotić/Jakov MočinićUskokM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac22Mara Samaržija/Marta MavarZagreb/UskokM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac21Mark Maglica/Luka Kamber GalebM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac18Marin Ljubičić/Lucija Domazet JK Labud M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac14Mija Močinić/Mare Uroda Plevko Uskok/ZagrebM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac10Adrian Peović/Bruno MarevićLabudM/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac6Noela Petešić/Petra GambiražaUskok M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022420JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 646Dvojac3Ema Samaržija/Leon ScheidlSv. Nikola/Galeb M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 6 JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 226Samac 12Dorotea Spišić Jugo Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 6 JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 626Samac 42Dorotea Spišić Jugo M/Ž
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 6 JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 406Samac 1Max Gjidera Labud M
MR33. Izola Spring Cup 2022ILCA 6 JUNIzola, SLO 15.04.17.04. 626Samac 1Max Gjidera Labud M/Ž
EPEuropsko prvenstvo U21ILCA 7U19Hourtin, FRA14.04.21.04.4315Samac 8Antun Tomašević Labud M
EPEuropsko prvenstvo U21ILCA 7U21Hourtin, FRA14.04.21.04.11031Samac 85Vicko Alfirević Labud M
EPEuropsko prvenstvo U21ILCA 7U21Hourtin, FRA14.04.21.04.11031Samac 45Antun Tomašević Labud M
EPEuropsko prvenstvo U21ILCA 6U21Hourtin, FRA14.04.21.04.5720Samac 20Petra MastelićLabud Ž
EPEuropsko prvenstvo U21ILCA 6U21Hourtin, FRA14.04.21.04.5720Samac 52Nika ManestarJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvo U21ILCA 6U21Hourtin, FRA14.04.21.04.5720Samac 36Carla de CarinaJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvo U21ILCA 6U21Hourtin, FRA14.04.21.04.5720Samac 10Ursula BalasJD ValŽ
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 4U16Garda, ITA13.04.16.04.5515Samac 35Luka Lorencin UljanikM
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 4JUNGarda, ITA13.04.16.04.8820Samac 62Luka Lorencin UljanikM
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 4JUNGarda, ITA13.04.16.04.14726Samac 100Luka Lorencin UljanikM/Ž
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 4U18Garda, ITA13.04.16.04.3713Samac 20Aurora Palko UljanikŽ
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 4JUNGarda, ITA13.04.16.04.5921Samac 26Aurora Palko UljanikŽ
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 4JUNGarda, ITA13.04.16.04.14726Samac 68Aurora Palko UljanikM/Ž
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 6U17Garda, ITA13.04.16.04.64Samac 4Iva RokvićUljanikŽ
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 6JUNGarda, ITA13.04.16.04.3815Samac 19Iva RokvićUljanikŽ
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 6JUNGarda, ITA13.04.16.04.15521Samac 85Iva RokvićUljanikM/Ž
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 6U19Garda, ITA13.04.16.04.2314Samac 2Tea PetehUljanikŽ
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 6JUNGarda, ITA13.04.16.04.3815Samac 2Tea PetehUljanikŽ
MRILCA Youth Easter Meeting 2022ILCA 6JUNGarda, ITA13.04.16.04.15521Samac 13Tea PetehUljanikM/Ž
MRIQ Foil International Games IQ FoilU17Garda, ITA13.04.16.04.2711Daska2Ian AnićLabudM
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac420David Šobot OpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac392Karlo Kinkela OpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac253Mihael BrčićOpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac233Lucia Zoe JukićUskok M/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac220Luka Smokrović OpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac191Alexandra Ivanova OpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac157Vita Erceg OpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac100Maro BratonjaOpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac99Pina BubleLabudM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac97Šime Bosna Rusković SplitM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac94Ana Grubelić Uskok M/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac84Zoran Jakić SplitM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac82Toma GrubišićSplitM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac79Roko MlinarUskok M/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac63Lorenzo Bertolino SplitM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac57Marko Barišić SplitM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac50Ricardo Juretić OpatijaM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac37Marta Lolić SplitM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac27Jakov Dokoza Uskok M/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac16Nina Marušić JK ZvirM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac11Roko Čepić Zokić JK Labud M/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac7Luka DokozaUskok M/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac6Toma SmirčićSplitM/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac5Bepo Duplančić Labud M/Ž
MRSailing Point Easter Regatta 2022OPT KADPortorož, SLO 13.04.17.04.44712Samac3Josip Tafra Labud M/Ž
SK51 Trofeo Princesa SofiaIQ FoilSENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.7524Daska12Palma ČargoLabudŽ
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.16550Samac84Stipe GašpićLabudM
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.16550Samac100Alec CvinarOrsan M
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.16550Samac60Bruno GašpićMornarM
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.16550Samac130Božidar GolubićMornarM
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.16550Samac8Filip JurišićMornarM
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.16550Samac7Tonči StipanovićMornarM
SK51 Trofeo Princesa Sofia49erSENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.7628Skif25Šime Fantela/Mihovil FantelaKrševanM
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 6SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.8939Samac86Elena VorobevaSplitŽ
SK51 Trofeo Princesa SofiaILCA 6SENPalma de Mallorca, ESP01.04.09.04.8939Samac39Sandra LulićMornarŽ
EKEuropa Cup SpainILCA 6SENPort de Pollença, ESP17.03.20.03.368Samac35Karlo ModrićSplitM
EKEuropa Cup SpainILCA 6U19Port de Pollença, ESP17.03.20.03.247Samac23Karlo ModrićSplitM
EKEuropa Cup SpainILCA 6SENPort de Pollença, ESP17.03.20.03.8118Samac80Karlo ModrićSplitM/Ž
EKEuropa Cup SpainILCA 6SENPort de Pollença, ESP17.03.20.03.368Samac33Lovre Bakotić SplitM
EKEuropa Cup SpainILCA 6U19Port de Pollença, ESP17.03.20.03.247Samac21Lovre Bakotić SplitM
EKEuropa Cup SpainILCA 6SENPort de Pollença, ESP17.03.20.03.8118Samac74Lovre Bakotić SplitM/Ž
EKEuropa Cup SpainILCA 6SENPort de Pollença, ESP17.03.20.03.45¸15Samac1Elena VorobevaSplitŽ
EKEuropa Cup SpainILCA 6SENPort de Pollença, ESP17.03.20.03.8118Samac1Elena VorobevaSplitM/Ž
MRIQ Foil International Games IQ FoilSENCadiz, ESP08.03.13.03.2316Daska5Palma ČargoLabudŽ
MRBacardi Cup 2022STARSENMiami, USA06.03.12.03.5815Keel14Tonči Stipanović/ Tudor BilićMornar/TrogirM
MRBacardi Cup 2022STARSENMiami, USA06.03.12.03.5815Keel10Marin Mišura / Tonko BaračSplit/LabudM
MRIQ Foil International Games IQ FoilSENLanzarote,ESP12.02.15.02.3015Daska4Palma ČargoLabudŽ
MRAbu Dhabi KiteFoil OpenKiteSENAbu Dhabi, UAE11.02.13.02.1712KF1Martin DolencKarkadurM/Ž
MRAbu Dhabi KiteFoil OpenKiteSENAbu Dhabi, UAE11.02.13.02.1712KF17Marija DolencKarkadurM/Ž
MRIQ Foil International Games IQ FoilSENLanzarote,ESP24.01.29.01.3115Daska6Palma ČargoLabudŽ
MR12th Monaco Optimist Team RaceOPT KADMonako, MCO12.01.16.01.1515Team race2Una KrivićUljanikM/Ž
MR12th Monaco Optimist Team RaceOPT KADMonako, MCO12.01.16.01.1515Team race2Luka PahljinaUljanikM/Ž
MR12th Monaco Optimist Team RaceOPT KADMonako, MCO12.01.16.01.1515Team race2 Ema GrabarUljanikM/Ž
MR12th Monaco Optimist Team RaceOPT KADMonako, MCO12.01.16.01.1515Team race2Edi JurmanUljanikM/Ž
MRTrofeo Marcello CampobassoOPT KADNapulj,ITA04.01.06.01.1689Samac11Toma SmirčićSplitM/Ž
MRTrofeo Marcello CampobassoOPT KADNapulj,ITA04.01.06.01.1689Samac21Zoran Jakić SplitM/Ž
MRTrofeo Marcello CampobassoOPT KADNapulj,ITA04.01.06.01.1689Samac41Marko Barišić SplitM/Ž
MRTrofeo Marcello CampobassoOPT KADNapulj,ITA04.01.06.01.1689Samac54Marta Lolić SplitM/Ž
MRTrofeo Marcello CampobassoOPT KADNapulj,ITA04.01.06.01.1689Samac56Šime Bosna Rusković SplitM/Ž
MRTrofeo Marcello CampobassoOPT KADNapulj,ITA04.01.06.01.1689Samac117Toma GrubišićSplitM/Ž