Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboard)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUM ODDATUM DOIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKLASAVRSTA PO NS
00.00.0000.00.00.0000.
00.00.0000.00.00.0000.
04.01.2024.07.01.2024.JK ŠIBENIKOtvoreno prvenstvo Grada ŠibenikaŠibenski z.3OPTA
08.01.2024.08.01.2024.JK ŠIBENIKRegata Šibenski dani tehničkih inovacija u jedrenju RU (RG65 KAD i JUN)Šibenik4RG65RU
15.01.2024.15.01.2024.JK BIOGRADRegata Sv. StošijeBiograd4OPNB
20.01.2024.21.01.2024.JK MORNARMornareva IOM regataSplitski akvatorij3IOMRU
02.02.2024.04.02.2024.JK MORNAR(kriterijska regata) Velika nagrada MornaraSplitski a.2ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
04.02.2024.04.02.2024.JK ORSANRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORC - OPNB
09.02.2024.11.02.2024.JK BRIVATreća Prva brivaPašmanski kanal3OPTA
10.02.2024.11.02.2024.JK ZENTA23. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
14.02.2024.14.02.2024.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
16.02.2024.18.02.2024.JK BIOGRADKarnevalska regataBiograd4ORC - OPNB
16.02.2024.18.02.2024.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaPula3ILCA4 - ILCA6A
17.02.2024.18.02.2024.JK HYDRORegata DF65Dubrovnik3RG65RU
23.02.2024.25.02.2024.JK USKOK(kriterijska regata) 420 Zadar open Zadarski kanal3420A
23.02.2024.25.02.2024.JK TROGIR(kvalifikacijska regata) Kup Kairos Zaljev Šaldun3+OPTA
23.02.2024.25.02.2024.JK OPATIJAATC 2 - Swiss Sailing League - Winter starter racePunat4J70B
24.02.2024.25.02.2024.JK VEGA18. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski akvatorij3OPT - ILCA4 - ILCA6A
01.03.2024.03.03.2024.JK BRIVABiograd CRO Melges 24 CupBiograd na moru3MELGES24A
01.03.2024.03.03.2024.JK GALEBGaleb SKI regataRiječki zaljev3SNP - 420 - FDA
08.03.2024.10.03.2024.JK VALPH za klasu IOM - 18. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
08.03.2024.10.03.2024.JK OPATIJA(kvalifikacijska regata) 30. Međunarodni karneval kup 2024.Kvarnerski zaljev1OPTA
08.03.2024.10.03.2024.JK JUGO(kriterijska regata) Lošinj spring cup Lošinjski a.2ILCA4 - ILCA6A
09.03.2024.10.03.2024.JK SV.NIKOLAZagreb Match Race 2024.Jezero Jarun3470A
16.03.2024.16.03.2024.JK SPLIT5. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.4RG65RU
16.03.2024.17.03.2024.JK SV.NIKOLA29. Proljetna regata - Team RaceJezero Jarun3OPTA
16.03.2024.17.03.2024.JK USKOKZadar Melges 24Zadarski kanal3MELGES24A
16.03.2024.17.03.2024.JK MAESTRALKup RovinjaAkvatorij Rovinja3OPT - FD - ILCA4A
17.03.2024.19.03.2024.JK VALFun CupŠibenski akvatorij4OPNB
17.03.2024.19.03.2024.JK ŠIBENIKŽirjanska regata - mem. "Jakov Dabov"Šibenski a.4OPNB
21.03.2024.24.03.2024.JK DELFIN3. Full Moon Sailing SpectaclePula - M. Lošinj4OPN - ORCB
22.03.2024.24.03.2024.JK BURA(kvalifikacijska regata) Kup Makarske 2024Makarski akvatorij3+OPTA
23.03.2024.24.03.2024.JK ZENTA3. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
23.03.2024.24.03.2024.JK VALŠibenik ORC cup Šibenik3ORCIB
23.03.2024.24.03.2024.JK OPATIJA15. IOM Opatija Cup 2024Kvarnerski zaljev3IOMRU
23.03.2024.24.03.2024.JK OPATIJAATC 3 - Swiss Sailing League - Spring racePunat4J70B
28.03.2024.31.03.2024.JK CLIVOClivo Sailing CupMedulinski zaljev3OPTA
29.03.2024.31.03.2024.JK OPATIJAATC 4 - Swiss Sailing Winter League Easter racePunat4J70B
01.04.2024.02.04.2024.JK BIOGRADAdventure regataBiograd4OPNB
05.04.2024.07.04.2024.JD VAL(kvalifikacijska regata) Crikvenička regataVinodolski k.3+OPTA
05.04.2024.12.04.2024.JK SAILING FOREVERSailing Forever CupKaš - Vis - Kaš4OSTB
05.04.2024.06.04.2024.JK KON-TIKI CRO4. Skradinska regata krstašaProkljansko jezero4OPN - ORC - OSTB
05.04.2024.07.04.2024.JK CROATIAOpatija CRO Melges24 CupOpatija3MELGES24A
06.04.2024.07.04.2024.JK PLOčE SAILINGLuka Ploče Open 2024Neretvanski i Korčulanski kanal4OPNB
06.04.2024.13.04.2024.JK ŽALVelikonočna regata '24Murter - Dubrovnik - Murter4OPNB
06.04.2024.12.04.2024.JK KON-TIKI CROWe can be heroesMurter - Šibenik4MONB
06.04.2024.06.04.2024.JK ZENTARegata oko Šolte za dvojce i posadeSplit4OPNB
07.04.2024.12.04.2024.JK ZADAR17. Captains Adria kup 2024Murter - Iž Veli - Ist - Vrgada4MONB
10.04.2024.13.04.2024.JK VALProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
12.04.2024.14.04.2024.PSU PELIšKA JEDRA6. Pelješka regata krstašaPelješac - Lastovo - Korčula4OPNB
13.04.2024.20.04.2024.JK SAILING FOREVERRound Palagruža CannoballKaš - Starigrad - Kaš4OSTB
13.04.2024.14.04.2024.JK SPLITSplit 1700 Kaštelanski z. - Splitski k. 3OPTA
13.04.2024.20.04.2024.JK VALSkradin cup 2024Srednji Jadran4OSTB
13.04.2024.13.04.2024.JK GUCGladuša Sali4OPNB
14.04.2024.17.04.2024.JK VALPoetovio cup 2024Srednji Jadran4OSTB
17.04.2024.20.04.2024.JK FRAPAXXV. Lions regata - Jedrima protiv drogeRogoznica - Primošten4MON - OPNB
19.04.2024.21.04.2024.JK ORSANRegata slalom ElafitaElafitski otoci4Open - ORCB
19.04.2024.21.04.2024.JK DELFIN20. BRIONI KUP, Pula - NP Brijuni - FažanaPula - Fažana - NP Brijuni4OPN - ORCB
19.04.2024.21.04.2024.JK PLOčE SAILINGBeneteau First SE challenge Murtersko m. - Kornati4OpenB
20.04.2024.27.04.2024.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week 1Kaš - Starigrad - Kaš4OSTB
20.04.2024.26.04.2024.JK VALSailing Ing RegattaSrednji Jadran4OSTB
20.04.2024.21.04.2024.JK ULJANIK4. Maxi On PulaPulski a.4OPNB
20.04.2024.21.04.2024.JK YACHT CLUB ZLARIN20. Zlarinska regata krstašaZlarin4OPNB
20.04.2024.20.04.2024.JK POSTIRAŠkojorska MrdujaSrednjedalmatinski akvatorij4OPNB
21.04.2024.25.04.2024.JK ZADARSententia 2024Sukošan - Molat - Tkon4MONB
21.04.2024.26.04.2024.JK VENTANGebirgssegler cup 2024.Jezera - Murter4MON - OPNB
26.04.2024.27.04.2024.JK MAESTRALChioggia - Trst - Rovinj - Chioggia Rovinjski akvatorij3OPNB
26.04.2024.28.04.2024.JK SENJ1. Izborna regata OPT - SenjSenj2OPTA
27.04.2024.02.05.2024.JK KORNATIKornati Cup 2024Murter- Kornati- Biograd4ORCB
27.04.2024.04.05.2024.JK SAILING FOREVER45 FT regattaKa - Milna - Hvar - Masl - Tro - Ka4OSTB
27.04.2024.28.04.2024.RIJEčKI JKIOM Omišalj CupRijeka3IOMRU
27.04.2024.30.04.2024.JK KUNVitesse cup 2024Biograd - Žut - Biograd4OPNB
27.04.2024.04.05.2024.JK KON-TIKI CROPoseidon regataMurter - Šibenik4MON
28.04.2024.03.05.2024.JK VALMajova regattaSrednji Jadran4OSTB
28.04.2024.30.04.2024.JK MARINA KAšTELAPrijateljska regataKaštela - Milna - Stari grad - Hvar - Stomorska - Kaštela4MONB
28.04.2024.03.05.2024.JK ZADARJubileuszowe Regaty Morskie Yacht Klubu Polski Bialystok, Chrowacja 2024Drage4MONB
29.04.2024.30.04.2024.JK BIOGRAD36. Biogradska i 11. županijska regataBiograd4OPNB
29.04.2024.30.04.2024.JK BIOGRADPlastic free waters - yachting followshipZadar4OPNB
30.04.2024.02.05.2024.JK ULJANIKPula-Pesaro/Pesaro-PulaPesaro-Pula4OPNB
30.04.2024.01.05.2024.JK MARINA KAšTELAProljetna regataKaštela - Bobovišće - Kaštela4MONB
01.05.2024.01.05.2024.JK SENJNavigacijska regata Senj - RabSenj - Rab4OpenB
01.05.2024.01.05.2024.JK RABNavigacijska regata Senj - RabSenj - Rab4OpenB
03.05.2024.05.05.2024.ODGOĐENOJK MORNARPH za klasu Zvijezda Splitski a.3STARA
03.05.2024.05.05.2024.JK TROGIRTrogir CRO Melges24 CupTrogir3MELGES24A
03.05.2024.05.05.2024.JK LABUDPaiška regataSplit - Stari grad - Split4OPNB
03.05.2024.05.05.2024.JD VAL2. Izborna regata OPT - regija SJEVERVinodolski k.2OPTa
04.05.2024.04.05.2024.JK ZENTA13. Regata sv. DujeSplit4OPNB
04.05.2024.05.05.2024.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula4MONB
04.05.2024.11.05.2024.JK SAILING FOREVERMatej Bencur regatta 2024Kaš - Palm - V. Luka - Kor - Suć - Sum4OSTB
04.05.2024.04.05.2024.JK ULJANIK60. Pulska regataPula4OPNB
04.05.2024.05.05.2024.JK KUNRegata malih katamarana PakoštaneVrgadinski kanal4MKATB
05.05.2024.09.05.2024.JK KUNPohodova 2024Biograd - Sali - Biograd4OPNB
06.05.2024.09.05.2024.JK ZADAR11. Budweis regataSrednja Dalmacija4MONB
09.05.2024.12.05.2024.JK ZENTAHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
09.05.2024.12.05.2024.JK ŠIBENIKCroatia trophy challengeŠibenski a.4F18
10.05.2024.12.05.2024.OTKAZANOJK MORNARSv. Duje - Memorijal T. MitrovićSplitski a.2OPTA
10.05.2024.12.05.2024.JK SPLITPH za klasu ILCA 4 (U18 m/ž, U16 m/ž) Otvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z. - Splitski k.2ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
11.05.2024.18.05.2024.JK SAILING FOREVERFoppa taste supporter sailing weekKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
11.05.2024.12.05.2024.JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada Zagreba 2024.Jarun - Veliko jezero3LSTRA
11.05.2024.12.05.2024.JK USKOKZadarska regataZadarski kanal4OPNB
11.05.2024.18.05.2024.JK ŽALKapitanska regata 24Šibensko kninska županija4OPNB
11.05.2024.18.05.2024.JK ŽALSailing pass regata 2024Zadarska i Šibensko Kninska Županija4OPNB
11.05.2024.18.05.2024.JK ŽALVP Memorial 2024Šibensko Kninska i Splitsko Dalmatinska županija4OPNB
11.05.2024.12.05.2024.JK TROGIRMemorijal Marin PomenićZaljev Saldun3IOMA
17.05.2024.19.05.2024.JK SPLITPH za klasu ILCA 6 (SEN m/ž, JUN U17 m/ž, U19 m/ž, U21 ž)Splitski a. 2ILCA6A
18.05.2024.25.05.2024.JK SAILING FOREVERRaiffeisen Trophy regattaKaštela - Milna - Hvar - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
18.05.2024.19.05.2024.JK VIHORBašćanska regataBašćanska uvala3Optimist - ILCA 4 - ILCA 6A
19.05.2024.19.05.2024.OTKAZANOJK CAVTAT02 St. Pietro Regata Cavtatskih otokaCavtatski Otoci4ORC - OPNB
19.05.2024.21.05.2024.JK KUNTkon cup 2024Vrgadinski kanal4OPNB
21.05.2024.25.05.2024.JK ŽALMercedes Trucks Regata 2024Zadarska i Šibensko Kninska Županija4OPNB
24.05.2024.26.05.2024.JK KVARNERQuarnaro Cup - 18. Regata Labinske republikeKvarnerski zaljev4OPNB
24.05.2024.26.05.2024.JK USKOK3. Izborna regata OPT - regija JUGZadarski kanal2OPTA
24.05.2024.25.05.2024.JK PRIMOšTENRoute 048 Pescara - PrimoštenPrimošten3OPNB
24.05.2024.26.05.2024.JK REFULPH za klasu Flying DutchmanCreski akvatorij3FDA
25.05.2024.27.05.2024.JK KON-TIKI CRORotary regata CarniolaMurter - Kornati4MONB
25.05.2024.26.05.2024.JK MALINSKAMića regataMalinska3OPT - ILCA4 - ILCA6A
25.05.2024.01.06.2024.JK SAILING FOREVERSalona CupKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
25.05.2024.25.05.2024.JK ŠPINUTFažolkaSplitski kanal i Kaštelanski zaljev4OPN - OPT - OSTB
25.05.2024.26.05.2024.JK HORIZONTfRegata La mUla de ParenzoAkvatorij Poreča4OPNB
26.05.2024.31.05.2024.JK VENTANFIRST 35 one design Cup 2024.Jezera - Murter4MONB
26.05.2024.26.05.2024.JK PUNAT38. Croatia cupKvarnerić4OPNB
27.05.2024.30.05.2024.JK PUNATAlpe Adria sailing weekKvarnerić4OPN - YARD - OST - ORCB
28.05.2024.01.06.2024.JK ŽALMercedes regatta '24Šibensko Kninska i Zadarska županija4OPNB
29.05.2024.31.05.2024.JK KON-TIKI CROLions rally LC KonjiceMurter - Kornati4MONB
30.05.2024.02.06.2024.ODGOĐENOJK LABUDPH za klasu iQFoil (SEN, U19, U17)Splitski a.3IQFOILA
31.05.2024.02.06.2024.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPT - ILCA4A
31.05.2024.02.06.2024.JK LABUDKomiška regataSplit - Komiža - Split4OPN - ORCB
31.05.2024.02.06.2024.JK ŠIBENIK4. Izborna regata OPT regija JUG (Šibenska regata Optimista)Šibenski a.2OPTA
31.05.2024.02.06.2024.JK USKOKKup VitrenjakaZadarski k.2OPTA
01.06.2024.04.06.2024.JK KON-TIKI CROKonjičankaVodice - Šibenik4MONB
01.06.2024.02.06.2024.JK 3. MAJPrimorska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
01.06.2024.02.06.2024.JK ORSANLapadska regataKoločepski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
01.06.2024.08.06.2024.JK SAILING FOREVERSF CUP 2 Ka - Hv - Vis - Ka4OSTB
01.06.2024.01.06.2024.JK GIRIčIć22. Klupska regata GiričićKaštela-Stomorska (otok Šolta)4OPNB
01.06.2024.02.06.2024.JK ULJANIK75. Istarska regataZapadna obala Istre4OPNB
01.06.2024.07.06.2024.JK VALSBC Regatta 2024Srednji Jadran4OSTB
01.06.2024.02.06.2024.JK VALŠibenik FD CupŠIbenski akvatorij4FD - SNPA
02.06.2024.02.06.2024.JK ORSANRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORC - OPNB
02.06.2024.06.06.2024.JK KUNPUMPS 2024Biograd - Sali - Biograd4OPNB
02.06.2024.14.06.2024.JK MANDEStart kupŠibenski arhipelag4OPNB
04.06.2024.07.06.2024.JK ŽALTrend regatta 2024Šibensko-knin. župan.4OPNB
05.06.2024.07.06.2024.JK VALPomladinska regatta 20024Srednji Jadran4OSTB
06.06.2024.14.06.2024.JK VALLeviatan cup 2024Srednji Jadran4OSTB
07.06.2024.09.06.2024.JK MORNARSušac 100x2St - Suš - St4OPNB
07.06.2024.08.06.2024.JK ZAGREB 32. Velika nagrada grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6A
08.06.2024.11.06.2024.JK KON-TIKI CROSt. Georgs orden regattaSplit4MONB
08.06.2024.15.06.2024.JK SAILING FOREVERNewton CupKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
08.06.2024.09.06.2024.JK ZAGREB 39. Zagrebačka regataBiogradski kanal, Murtersko more4OPNB
08.06.2024.13.06.2024.ODGOĐENOJK ŽALMH regatta 24Murtersko more4OPNB
08.06.2024.08.06.2024.HJK SISCIA33. Regata Sv. KvirinZadarski kanal - o. Jidula - Ošljak - Zadarski kanal4OSTB
08.06.2024.15.06.2024.JK ZADARTeam regataZadarski akvatorij4OPNB
12.06.2024.14.06.2024.JK KON-TIKI CROLions VrhnikaSplit4MONB
14.06.2024.16.06.2024.DSNM VOLOSKOWindsurf Fiumanka 2024Riječki zaljev4NOD - FORMULA - FOILA
15.06.2024.22.06.2024.JK YACHT TRAVELMemorijal Andreja Holaka Zadarska županija4OpenB
15.06.2024.22.06.2024.JK SAILING FOREVERPRACTICUM Business Regatta 2024Kaštela - Maslinica - Vis - Hvar - Milna - Kaštela4OSTB
15.06.2024.22.06.2024.JK ŽALLinz Cup 2024Šibensko Kninska Županija4OPNB
16.06.2024.16.06.2024.JK CAVTATVII. Cavtat Kup Cavtatski otoci4ORC - OPNB
16.06.2024.16.06.2024.JK PODSTRANASv. Ante PodstranaPodstrana Mutogras3OPTA
17.06.2024.22.06.2024.JK PODSTRANA2024 IFCA Junior, Youth & Masters Fin & Foil Slalom European ChampionshipsViganj – Pelješac0FOIL - NODFINA
20.06.2024.22.06.2024.JK ZADARMiddle Adriatic offshore cup 2024Ancona - Božava - Ancona4OPNB
21.06.2024.23.06.2024.JK SPLIT71. Splitova regata krstašaSplit - Jelsa - Split4OPNB
22.06.2024.22.06.2024.JK NEVERIN19. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2024Kvarnerski z.4OPNB
22.06.2024.29.06.2024.JK SAILING FOREVERHeineken trophyKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
22.06.2024.23.06.2024.JK ORIONSipar international 2024Mošćenička draga4SNPA
22.06.2024.26.06.2024.JK PLOčE SAILINGHUN Foil Championship Pelješki kanal3FOIL - iQFOILA
29.06.2024.30.06.2024.JK VALRegata 65. MDFŠibenik3OPT - ILCA4A
29.06.2024.29.06.2024.JK OšTRO29. Kraljevačka regata krstašaAkvatorij grada Kraljevice4OPN - YARDB
29.06.2024.30.06.2024.JK CROATIAOpatija Snipe TrophyRiječki zaljev, Lovran-Ičići-Opatija-Preluk4SNPA
06.07.2024.06.07.2024.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.3OPTA
06.07.2024.07.07.2024.JK PLAVKrčka regata 2024Krčki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
06.07.2024.06.07.2024.JK JADROSelce Open 2024Selce4OPNB
08.07.2024.14.07.2024.JK VALŠibenik - Civitanova 2024Međunarodne vode4ORCB
13.07.2024.13.07.2024.JK BURINRegata Velebitskog kanalaVinodolski k.4OPNB
13.07.2024.13.07.2024.JK POSTIRARegata ol Postirske FjereBrački k.4OPNB
14.07.2024.14.07.2024.JK SENJ32. Senjska regata - memorijal Gorana ŠimunovićaSenj4OPNB
20.07.2024.23.07.2023.JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo GRADA POREČAAkvatorij Poreča3OPT - ILCA4 - ILCA6A
20.07.2024.20.07.2024.JK OPATIJA16. Opatijka - Homo si bordižat 2024Kvarnerski zaljev4OPNB
27.07.2024.28.07.2024.JK BURINNovljanska regataVinodolski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
27.07.2024.28.07.2024.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko 2024Pašmanski kanal3OPT - ILCA4 - ILCA6A
28.07.2024.28.07.2024.JK YACHT CLUB ZLARINLatinskin idun na kureja 2024Zlarin4TRADICB
02.08.2024.04.08.2024.JK ORSANJužnodalmatinska regataOrebić - Dubrovnik4OPN - ORCB
03.08.2024.10.08.2024.JK SAILING FOREVERCzech Windsurfing Championship 2024Pelješki k.4OSTB
05.08.2024.05.08.2024.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd - Blitvenica3STAR - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
10.08.2024.10.08.2024.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaRiječki zaljev4OPNB
10.08.2024.10.08.2024.JK POSTIRAMala noćna regataBrački k.4OPNB
10.08.2024.11.08.2024.JK ŽAL49. Betinska regataPirovački kanal3OPT - ILCA4A
10.08.2024.11.08.2024.JK PUNAT10. Kup KošljunPuntarska draga3ILCA4 - OPTA
17.08.2024.17.08.2024.JK PLAVKrčka jedra 2024Krčki zaljev4OPNB
24.08.2024.25.08.2024.JK MALINSKAKup DubašniceMalinska4OPN - YARDB
24.08.2024.31.08.2024.JK SAILING FOREVERSailing forever family weekKa - Mil - S. Grad - Vis - Masl - Ka4OSTB
30.08.2024.01.09.2024.JK ULJANIKPH za klasu Optimist (U12 kadeti) flotnoPulski a.2OPTA
31.08.2024.01.09.2024.JK ŠPINUTSTARIGRADSKA REGATA 2024Split - Starigrad - Split4OPNB
31.08.2024.07.09.2024.JK SAILING FOREVERMangold Cup 2024Kaš - Mil - Palm - V. Luka - Vis - Kaš4OSTB
31.08.2024.07.09.2024.JK SAILING FOREVERStudentska regatta Kaštela - Milna - Hvar - Vis- Maslinica -Kaštela4OSTB
01.09.2024.01.09.2024.JK CAVTATCavtat optimist kupCavtatski o.3OPTA
01.09.2024.06.09.2024.JK VALSea cup 2024Srednji Jadran4OSTB
01.09.2024.06.09.2024.JK VALRegatta Business PolandSrednji Jadran4ORC - OSTB
06.09.2024.08.09.2024.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceMaunski k. - Šimuni 4F18A
06.09.2024.08.09.2024.DSNM VOLOSKOVolosko open 2024.Riječki zaljev4NOD - FORMULA - FOILA
07.09.2024.08.09.2024.JK 3. MAJRegata sv. VidRiječki z.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OSTA
07.09.2024.07.09.2024.JD VALRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPN - YARDB
07.09.2024.14.09.2024.JK SAILING FOREVERMoorelandKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
07.09.2024.14.09.2024.JK SAILING FOREVERMotor car regattaKa - Tro -Mil - Palm - Masl - Ka4OSTB
07.09.2024.14.09.2024.JK ZADARStudent regataZadarski akvatorij4OPNB
08.09.2024.13.09.2024.JK VALGate and Be light Regatta Adria cupSrednji Jadran4OSTB
09.09.2024.16.09.2024.JK BIOGRADOststeirer cup 2024Biograd4OPNB
13.09.2024.15.09.2024.JK VEGAPH za klasu 420Pulski a.3420 - 470A
14.09.2024.15.09.2024.JD VALRegata dani GradaVinodolski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6A
14.09.2024.15.09.2024.JK BURA29. Regata hrvatskih mornaraBrački kanal4OPNB
14.09.2024.21.09.2024.JK VENTANAlternautika sailing tour 2024.Jezera - Murter4MONB
14.09.2024.21.09.2024.JK SAILING FOREVERIT regattaKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
14.09.2024.23.09.2024.RIJEčKI JKRegata tisuću otokaRijeka - Tivat - Rijeka4ORC - MOCRAB
14.09.2024.15.09.2024.JK JUGOLošinjska regataAkvatorij otoka Lošinja4OPNB
14.09.2024.15.09.2024.JK OPATIJA5. regata Vela vrata 2024Opatija - Cres - Opatija4OPNB
14.09.2024.14.09.2024.JK MAESTRALPopolana - Sv.EufemijaAkvatorij Rovinja4OPN - TRADICB
14.09.2024.21.09.2024.JK ŽALRitten Sailing DaysŠibensko Kninska Županija4OPNB
14.09.2024.21.09.2024.JK KON-TIKI CROBLR sailing weekPirovac-Murter-Šibenik4MONB
14.09.2024.15.09.2024.JK TROGIRPH za klasu Dragon Force 65Trogir3IOMA
20.09.2024.22.09.2024.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni OpenMaunski k. - Šimuni 4NOD - KBD - OSTA
20.09.2024.22.09.2024.DSNM VOLOSKOIOM VoloskoRiječki zaljev4IOMRU
20.09.2024.22.09.2024.JK DELFIN3. Istra pod jedrima, Pula - PorečRabac - Pula - Poreč4OPN - ORCB
20.09.2024.23.09.2024.JK SPLITSplit CRO M24 Cup Pre-Europeans Splitski a.4MELGES24A
20.09.2024.22.09.2024.JK VEGAValsaline CupPulski akvatorij3420 - 470A
20.09.2024.22.09.2024.JK BURINTrka oko Krkaakv.oko Krka4OPNB
21.09.2024.27.09.2024.JK VALSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
21.09.2024.28.09.2024.JK SAILING FOREVERMerfold regatta Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
21.09.2024.28.09.2024.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week and ExporteriKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
21.09.2024.22.09.2024.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaZadarski kanal4OPNB
21.09.2024.28.09.2024.JK ŽALIFSEC Business cup 2024Šibensko-Kninska županija4OPNB
21.09.2024.28.09.2024.JK ŽALSailor's cup 2024Šinesko Kninska i Zadarska Županija4OPNB
21.09.2024.27.09.2024.JK MANDEChampagne CupVodice-Zlarin-Kremik-Rogoznica4OPN - ORCB
21.09.2024.27.09.2024.JK MANDEIT regataŠibenski arhipelag4OPNB
21.09.2024.22.09.2024.JK LABUDLabud classicSplit - Bobovišća - Split4OPNB
22.09.2024.22.09.2024.JK GIRIčIć13. Kaštelanska regataKaštelanski zaljev4OPNB
22.09.2024.24.09.2024.JK ZADAR32. Prehodni Pokal JK OdisejMurter4OSTB
22.09.2024.27.09.2024.JK VALAdriatic Sailing Week 2024Srednji Jadran4OPNB
22.09.2024.22.09.2024.JK HORIZONT3. Istra pod Jedrima, PorečPoreč4OPN - ORCB
26.09.2024.27.09.2024.JK KON-TIKI CROAdria Tech tackVodice4MONB
27.09.2024.29.09.2024.JK KVARNERRabačka regataRabački akvatorij3+OPT - ILCA4 - ILCA6A
27.09.2024.04.10.2024.JK SPLIT2024 Melges 24 European ChampionshipSplit0MELGES24A
27.09.2024.29.09.2024.JK LABUDMrduja Optimist cupSplit3OPTA
27.09.2024.29.09.2024.JK SV.FILIP I JAKOVPH za klasu ŠljukaFilip i Jakov3SNPA
28.09.2024.29.09.2024.JK PRIMOšTENKatamaran PrimoštenPrimošten4F18
28.09.2024.05.10.2024.JK SAILING FOREVERFirst Cross RegattaKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
28.09.2024.28.09.2024.JK GALEBKvarnerska regataKvarnerski zaljev4OPN - YARDB
28.09.2024.29.09.2024.JK GALEBKostrenska regataRiječki zaljev3OPT - ILCA4 - 420 - SNPB
28.09.2024.28.09.2024.JK DELFIN20. Memorial kap. Marka MarinovićaMedulinski a. - Albanež - Kamenjak4OPN - ORCB
28.09.2024.05.10.2024.JK SAILING FOREVEREXPORTERI.skKaštela - Milna - Hvar - Vis - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
28.09.2024.05.10.2024.JK HORIZONTAMS CUP - 2024Vrsar – Poreč – Novigrad – Veruda – Cres – Mali Losinj4OPNB
28.09.2024.05.10.2024.JK ŽALICCA 2024Zadarska i Šibensko-knin. žup.4OPNB
28.09.2024.01.10.2024.JK KUNJustina cupVrgadinski kanal4OPNB
29.09.2024.01.10.2024.JK ZADAR22. Pomurska regata 2024Murter-Žut-Murter4MONB
04.10.2024.06.10.2024.JK OPATIJA42. Galijola 2024Kvarnerski zaljev4OPNB
04.10.2024.06.10.2024.JK VEGAEurocup FDPulski akvatorij3FDA
04.10.2024.06.10.2024.JK ORSANPH za klasu Optimist (kadeti U16) ekipnoKoločepski k.2OPTA
05.10.2024.12.10.2024.JK SAILING FOREVERWhyknot Salona cup MMSRKaš - Palm - Vis - Rog - Masl - Kaš4OSTB
05.10.2024.05.10.2024.JK 3. MAJNautička regataRiječki z.4OPN - YARDB
05.10.2024.06.10.2024.JK ZENTA17. Šoltanska regataSplit - Stomorska - Split4OPNB
05.10.2024.12.10.2024.JK KON-TIKI CROHarken racing cupsrednji Jadran4MON - ORC - OPNB
05.10.2024.06.10.2024.JK LABUD93. Mrdujska regataSplit - Mrduja - Split4OPNB
06.10.2024.09.10.2024.JK FRAPA2. Marten Cup 2024Murtersko more4MONB
06.10.2024.10.10.2024.JK ZADARFriends Expedition 2024Srednja Dalmacija4MONB
10.10.2024.11.10.2024.JK PODSTRANAStartup Europe regattaSplit Kaštela4OPNB
12.10.2024.14.10.2024.JK KON-TIKI CROVI. Jesenska KonjičankaPirovac - Zlarin4MONB
12.10.2024.13.10.2024.JSIŽZlatna ribica Pula3OPT - ILCA4 - ILCA6A
12.10.2024.19.10.2024.JK SAILING FOREVERTPS - 28. Česka rallye - Prvenstvo Česke One Design 2024Kaš - Prim - Bet - Kaš4OSTB
12.10.2024.13.10.2024.JK ZAGREB 35. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6A
12.10.2024.19.10.2024.JK ŽALCroatia 300Austrian ORC Offshore ChampionshipŠibensko Kninska i Splitsko Dalmatinska Županija4OPNB
12.10.2024.18.10.2024.JK KUNCroatia coast cup 2024Biograd - Dubrovnik - Biograd4OPNB
12.10.2024.13.10.2024.JK PRIMOšTENKup PrimoštenaPrimošten3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420A
12.10.2024.13.10.2024.JK ZENTAŠoltanska regataSplit - Stomorska - Split4OPNB
12.10.2024.19.10.2024.JK ŽALClada cup 2024Šibensko Kninska županija4OPNB
13.10.2024.18.10.2024.JK VENTANAdria cup 2024.Jezera - Murter4MON - OPNB
13.10.2024.15.10.2024.JK KON-TIKI CROKorošicaMurter - Kornati - Šibenik4MONB
14.10.2024.15.10.2024.JK BIOGRADEnd Polio regattaBiograd4OSTB
15.10.2024.20.10.2024.JK VALRevival RaceSrednji Jadran4OPNB
16.10.2024.18.10.2024.JK KON-TIKI CRO17. KomunalkaPirovac - Zlarin4MONB
16.10.2024.20.10.2024.JK MORNAR69f youth and women GRAND FINALHvarski akvatorij4OSTB
18.10.2024.20.10.2024.JK LABUD80. Viška regataSplit - Vis - Split4OPN - ORCB
18.10.2024.20.10.2024.JK OPATIJADolomythi cup OpatijaOpatija4J 70B
19.10.2024.20.10.2024.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županije - 9. Memorijal Lucio ToffettiPula3OPT - ILCA4 - ILCA6 - FDA
19.10.2024.26.10.2024.JK SAILING FOREVERBusiness CupKa-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
19.10.2024.22.10.2024.JK KON-TIKI CROSavinjska regataMurter-Kornati4MONB
19.10.2024.26.10.2024.JK ŽALPalagruža Cup 2024Šibensko Kninska i Splitsko Dalmatinska Županija4OPNB
19.10.2024.20.10.2024.JK SV.NIKOLA24. Prvenstvo osnovnih škola - Memorijal Igora BožičevićaJezero Jarun4OPTA
19.10.2024.20.10.2024.JK ZVIRRegata tradicijskih brodovaPakleni kanal Hvara4TRADICB
19.10.2024.22.10.2024.JK KON-TIKI CROLogistic raceMurter - Šibenik4MONB
24.10.2024.26.10.2024.JK KON-TIKI CRO10. Round Long Island raceZlarin - Veli Rat4OPN - ORC - MONB
24.10.2024.27.10.2024.JK MORNARCroatel kupSplitski akvatorij4STARB
25.10.2024.27.10.2024.JK ORSANDubrovačka regataKločepski k.3+OPTA
25.10.2024.27.10.2024.JK PUNATS-Cup 2024Kvarnerić4OSTB
26.10.2024.27.10.2024.JK SPLIT17. Kup Kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
26.10.2024.27.10.2024.JK ZENTA26. Trofej ZenteSplit3OPTA
26.10.2024.26.10.2024.JK MARINA KAšTELABavAdria CupKaštelanski zaljev4MONB
26.10.2024.26.10.2024.JK ZVIRPaklena regataPakleni kanal Hvar4OPNB
26.10.2024.26.10.2024.JK USKOKZadarska KokaZadarski kanal4OPNB
26.10.2024.27.10.2024.JK ISTRALovranska regata "MARUNADA 2024."Riječki zaljev3ILCA6 - ILCA4 - OPTA
26.10.2024.02.11.2024.JK SAILING FOREVERSailing Forever Salona weekKaštela - Trogir - Maslinica - Kaštela4OSTB
30.10.2024.02.11.2024.JK MORNARPH za klasu Melges 24Hvar3MELGES24A
31.10.2024.03.11.2024.JK JUGOPH za klasu Optimist (kadeti U16) flotno - 25. Kup Lošinja Lošinjski akvatorij2OPTA
01.11.2024.03.11.2024.JK KUNWASZP Euro Cup - finalPašmanski k.4OPNB
02.11.2024.02.11.2024.JK DELFIN20. Arena kup, PulaPulski a.4OPN - ORCB
02.11.2024.03.11.2024.JK TROGIRTrogirska regata krstašaTrogirski a.4OPNB
03.11.2024.03.11.2024.JK STROžANACStrožanac radio wave 2024StrožanacIOMRU
07.11.2024.08.11.2024.JK TIJATMala JabukaVodički a.3OPT - ILCA4A
08.11.2024.10.11.2024.JK TIJAT21. Regata JabukaVodice-Jabuka-Vodice4OPN - ORCB
08.11.2024.10.11.2024.JK SPLITPH za klasu MothKaštelanski z. - Splitski k. 3MOTHA
09.11.2024.10.11.2024.JK CROATIAACI Cup OptimistRiječki z. 3OPT - 470 - ILCA6 - ILCA4A
09.11.2024.10.11.2024.JK USKOKKup Svetog KrševanaZadarski kanal3OPTA
09.11.2024.10.11.2024.JK SV.NIKOLARegata veteranaJezero Jarun3OPTA
14.11.2024.17.11.2024.JK SPLITWinter CupKaštelanski z. - Splitski k. 3OPTA
15.11.2024.17.11.2024.PSU PELIšKA JEDRA2. Regata Sv. Andrija za krstašePelješac - Mljet - Sv. Andrija4OPNB
16.11.2024.07.11.2024.JK STROžANACStrožanac Cup 2024Podstrana3ILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7A
17.11.2024.17.11.2024.JK ORSANRegata krstašaKoločepski k.4OPN - ORCB
22.11.2024.23.11.2024.JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeKvarnerski z.4OPN - YARD - ORCB
22.11.2024.24.11.2024.JK HORIZONTCRO FISHAkvatroij Poreča3OPTA
23.11.2024.24.11.2024.JK BRIVANenin đirPašmanski kanal4OPNB
24.11.2024.24.11.2024.JK STROžANACStrožanac Dragon Force 2024.Podstrana4RG65A
29.11.2024.01.12.2024.JK OPATIJA51. Cup Opatije 2024Kvarnerski zaljev3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
30.11.2024.01.12.2024.JK ZENTA4. Rogačica 2024. Split4RG65RU
30.11.2024.01.12.2024.JK STROžANACStrožanac Open 2024Podstrana4OpenB
02.12.2024.03.12.2024.JK BIOGRADKornati RallyBiograd - Kornati4OPN - ORCB
03.12.2024.06.12.2024.JK MORNARSv. NikolaSplit - Palagruža - Komiža4OPNB
05.12.2024.08.12.2024.JK VAL24. Šibenska regata krstaša + CWCŠibenik4OPN - ORCB
05.12.2024.08.12.2024.JK VEGA33. Sveti Nikola - Memorijal Vladimir BarbićPulski akvatorij1OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
06.12.2024.06.12.2024.JK BIOGRADRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
07.12.2024.07.12.2024.JK OPATIJA22. Vološčanski predbožićni kup 2024Kvarnerski zaljev4OPNB
13.12.2024.15.12.2024.JK MORNARPH za klase ILCA 7 i ILCA 7 (U21)Splitski akvatorij2ILCA7A
13.12.2024.15.12.2024.JK OPATIJAATC 1 - Swiss Sailing League - WintercupPunat4J70B
14.12.2024.15.12.2024.JK VAL28. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
14.12.2024.14.12.2024.JK ZENTA29. Božićna regataSplit4OPNB
14.12.2024.15.12.2024.JK USKOKBožićna regataZadarski kanal4OPNB
14.12.2024.14.12.2024.JK CAVTATKup Cavtatske luke - modeli DF 65Cavtatska luka4OSTB
15.12.2024.15.12.2024.JK CAVTATCavtatska regata Dubrovnik - Cavtat4OPN - ORCB
27.12.2024.30.12.2024.JK ZVIR48MNR Europa cup ILCA 7,6,4,Pakleni kanal Hvar1ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A