Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboat)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUM ODDATUM DOIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKLASAVRSTA PO NS
15.01.2023.15.01.2023.JK BIOGRADRegata Sv. StošijeBiograd4OPNB
28.01.2023.29.01.2023.JK MORNARPH Dragon Force juniori i senioriSplitski akvatorij3RG65RU
04.02.2023.04.02.2023.JK ISTRAMAŠKARANA 2023.Lovran4RG65RU
05.02.2023.05.02.2023.JK ORSANRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORC - OPNB
11.02.2023.12.02.2023.JK ZENTA22. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
11.02.2023.12.02.2023.JK TROGIRKup KairosZaljev Šaldun3OPT - TCH - STAR - OSTA
14.02.2023.14.02.2023.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
16.02.2023.19.02.2023.JK MORNAR(kandidatura) PH ILCA 7 i ILCA 7(U21)Splitski akvatorij2ILCA7A
17.02.2023.19.02.2023.JK BIOGRADKarnevalska regataBiograd4ORC - OPNB
17.02.2023.19.02.2023.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaPula3ILCA4 - ILCA6A
18.02.2023.19.02.2023.JK ORSANDubrovnik Melges 24 kupDubrovnik4MELGES24B
24.02.2023.26.02.2023.JK MORNARVelika nagrada Mornara Splitski a.2ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
24.02.2023.26.02.2023.JK USKOK420 Zadar Open (kriterijska regata)Zadarski kanal4420A
25.02.2023.26.02.2023.JK VEGA17. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski akvatorij3OPT - ILCA4 - ILCA6A
26.02.2023.26.02.2023.JK HYDRORegata DF65Dubrovnik3RG65RU
03.03.2023.05.03.2023.JK VAL16. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
03.03.2023.05.03.2023.JK SPLIT(namjera za kvalif. OPT) Otvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z. - Splitski k.3+OPTA
03.03.2023.05.03.2023.JK JUGO(namjera kriterija za ILCA 4,6) Lošinj spring cupLošinjski a.2ILCA4 - ILCA6A
03.03.2023.03.05.2023.JK OPATIJA(namjera kvalif. SJEVER) 29. Međunarodni karneval kup 2023.KVARNERSKI ZALJEV1OPTA
04.03.2023.05.03.2023.JK KVARNERILCA 4,6,7 - Rabac cupRabački akvatorij3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
09.03.2023.12.03.2023.JK DELFIN2. FULL MOON REGATTA, Pula- CresPula - Susak - Cres4OPNB
11.03.2023.11.03.2023.JK SPLIT4. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.4RG65RU
11.03.2023.12.03.2023.JK USKOKZadar ORC CupZadarski Kanal4ORCIB
11.03.2023.12.03.2023.JK GALEBPROLJETNI KUP GALEBARiječki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
11.03.2023.12.03.2023.JK BRIVACRO Melges 24 cup 2023 BiogradPašmanski kanal4MELGES24A
18.03.2023.19.03.2023.JK MAESTRALMemorijal Aldo Prodan i kup Rovinjaa. Rovinja3OPT - ILCA4 - ILCA6 - FDA
18.03.2023.27.03.2023.JK MANDE201 MilesBiograd4OPNB
18.03.2023.19.03.2023.JK BRIVATreća BrivaPašmanski kanal3OPTA
18.03.2023.19.03.2023.JK VALFun CupŠibenski akvatorij4OPNB
18.03.2023.19.03.2023.JK SV.NIKOLA28. Zagrebačka proljetna regata - memorijal Igor Božičević - team raceJezero Jarun3OPTA
18.03.2023.19.03.2023.JK OPATIJA14. IOM OPATIJA CUP 2023KVARNERSKI ZALJEV3IOMRU
24.03.2023.26.03.2023.JD VALCrikvenička regata (kvalifikacijska regata SJEVER)Vinodolski k.3OPTA
25.03.2023.26.03.2023.JK ZENTA2. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
25.03.2023.26.03.2023.JK VALŠibenik ORC cup Šibenik3ORCIB
25.03.2023.26.03.2023.JK BURAKup Makarske 2023.Makarska3OPTA
26.03.2023.03.04.2023.JK MANDE500 MilesDrvenik4OPNB
29.03.2023.01.04.2023.JK A.N.A.24. Uskršnja regataHvar3ORC - ORCI - OPNB
31.03.2023.02.04.2023.JK HORIZONTRegata Grada Poreča Porečki akvatorij2OPTA
31.03.2023.02.04.2023.JK PUNATSSL Sea Challenger 2023 KVARNERIĆ4OSTB
01.04.2023.08.04.2023.JK MANDEMendulaPrimošten4OPNB
01.04.2023.08.04.2023.JK ŽALVelikonočni regataMurter - Dubrovnik - Murter4OPNB
01.04.2023.02.04.2023.JK CROATIAOpatija CRO Melges 24 kupLovran - Opatija - Ičići4MELGES24A
01.04.2023.02.04.2023.JK BIOGRADAdventure regataBiograd4OPNB
06.04.2023.09.04.2023.JK ULJANIKCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićMedulin3OPTA
06.04.2023.16.04.2023.JK SPUžVARKrapanjska idra 2023.o. Krapanj2OPTA
08.04.2023.16.04.2023.JK BIOGRADRound Palagruža cannonballBiograd - Palagruža4OPNB
08.04.2023.09.04.2023.JK GALEBGALEB SNIPE RACERIJEČKI ZALJEV4SNPA
09.04.2023.16.04.2023.JK SAILING FOREVERSailing Forever CupKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
13.04.2023.16.04.2023.JK VALPoetovio cup 2023Srednji Jadran4OSTB
14.04.2023.15.04.2023.JK KON-TIKI CRO1. MINI SKRADINSKA REGATAPROKLJANSKO JEZERO3OPTA
15.04.2023.22.04.2023.JK ZADAR16. Captains Adria kup 2023Murter - Iž Veli - Murter4MONB
15.04.2023.22.04.2023.JK SAILING FOREVERRound Palagruža CannoballKaš - Starigrad - Kaš4OSTB
15.04.2023.16.04.2023.JK KON-TIKI CRO3. SKRADINSKA REGATA KRSTAŠAProkljansko jezero4OPN - ORC - OSTB
15.04.2023.22.04.2023.JK ŽALMH REGATTA 23'MURTERSKO MORE4OPNB
15.04.2023.16.04.2023.RIJEčKI JK26. riječka regata RU jedrilicaRijeka3IOMRU
20.04.2023.23.04.2023.JK VALProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
21.04.2023.23.04.2023.JK ULJANIK(kandidatura) PH Laser Stratos studentskoPula2LSTRB
21.04.2023.23.04.2023.JK DELFIN19. BRIONI KUP, Pula - Fažana - NP BrijuniPula - Fažana - NP Brijuni4OPNB
21.04.2023.23.04.2023.JK PLOčE SAILINGSeascape challenge 2023.Murtersko m. - Kornati4OPNB
21.04.2023.23.04.2023.JK MORNAR(kandidatura) Izborna regata JUGSplitski a.2OPTA
21.04.2023.23.04.2023.JK ISTRAIFCA Slalom - Regata Sv. Juraj Uvala Preluk4NOD - SLALOMA
22.04.2023.29.04.2023.JK MANDESententia regatta Primošten4OPNB
22.04.2023.25.04.2023.JK KON-TIKI CROXXIV. Lions regata - Jedrima protiv drogeMurter - Kornati4MON - OPNB
22.04.2023.23.04.2023.PSU PELIšKA JEDRA5. Pelješka regata krstašaPelj - Las - Korč4OPNB
22.04.2023.29.04.2023.JK ŽALSail Ing regatta 2023.Zadarska i Šibensko-knin. žup.4OPNB
22.04.2023.29.04.2023.JK VENTANGebirgssegler cup 2023.Jezera - Murter4MON - OPNB
22.04.2023.23.04.2023.JK YACHT CLUB ZLARIN19. ZLARINSKA REGATA KRSTAŠAZLARIN4OPNB
23.04.2023.30.04.2023.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week 1Kaš - Starigrad - Kaš4OSTB
24.04.2023.29.04.2023.JK VALTBR RegattaSrednji Jadran4OSTB
24.04.2023.28.04.2023.JK VALMajova regattaSrednji Jadran4OPNB
26.04.2023.01.05.2023.JK ULJANIKPula-Pesaro/Pesaro-PulaPesaro-Pula4OPNB
27.04.2023.30.04.2023.JK KUNVitesse cup 2023Biograd - Žut - Biograd4OPNB
28.04.2023.30.04.2023.JK SPLIT(namjera 2. izborna JUG) Split 1700 Kaštelanski z. - Splitski k. 2OPTA
28.04.2023.30.04.2023.JK LABUDPAIŠKA REGATASPLIT-STARI GRAD-SPLIT4OPNB
29.04.2023.29.04.2023.JK ZADARJoshua Slocum 2023Zadar4OPNB
29.04.2023.30.04.2023.JK BIOGRAD36. Biogradska i 11. županijska regataBiograd4OPNB
29.04.2023.30.04.2023.JK BIOGRADPakoška regata - katamaraniPakoštane4OPNB
29.04.2023.08.05.2023.JK MANDESpring regattaPrimošten4OPNB
29.04.2023.06.05.2023.JK ZADARRegaty Morskie Yacht Klubu Polski Chrowacja 2023Pirovac4MONB
29.04.2023.04.05.2023.JK KORNATIKornati Cup 2023Murter- Kornati- Biograd4ORCB
29.04.2023.06.05.2023.JK SAILING FOREVER45 FT regattaKa - Milna - Hvar - Masl - Tro - Ka4OSTB
29.04.2023.30.04.2023.JK BIOGRADPlastic free waters - yachting fllowshipZadar4OPN - ORCB
29.04.2023.01.05.2023.JK PODSTRANAMali ViganjJadrija4NODA
30.04.2023.06.05.2023.JK VALKabestan regatta 2023Srednji Jadran4OSTB
30.04.2023.02.05.2023.JK MARINA KAšTELAPRIJATELJSKA REGATAKAŠTELA-MILNA-STARI GRAD-HVAR-STOMORSKA-KAŠTELA4MONB
30.04.2023.30.04.2023.JK ULJANIK59. Pulska regataPula4OPNB
30.04.2023.01.05.2023.JK MARINA KAšTELAPROLJETNA REGATAKAŠTELA-BOBOVIŠĆE-KAŠTELA4MONB
01.05.2023.04.05.2023.JK VALMajova regattaSrednji Jadran4OSTB
05.05.2023.07.05.2023.JK MORNARSv. Duje - Memorijal T. MitrovićSplitski a.2OPTA
05.05.2023.07.05.2023.JK TROGIRCRO MELGES KUP TROGIRTrogirski akvatorij4MELGES24A
06.05.2023.07.05.2023.JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada Zagreba 2023.Jarun - Veliko jezero3ILCA6 - ILCA7 - 470A
06.05.2023.13.05.2023.JK MANDEUnited sailing weekMurter4OPNB
06.05.2023.06.05.2023.JK ZENTA12. Regata sv. DujeSplit4OPNB
06.05.2023.07.05.2023.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula4MONB
06.05.2023.13.05.2023.JK SAILING FOREVERMatej Bencur regatta 2023Kaš - Palm - V. Luka - Kor - Suć - Sum4OSTB
06.05.2023.10.05.2023.JK BIOGRADČeška namorny business regattaBiograd4OPNB
06.05.2023.13.05.2023.JK ŽALUSW 23'ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA4OPNB
06.05.2023.07.05.2023.JK STROžANACStrožanac kup 2023.Podstrana3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
06.05.2023.07.05.2023.JK BIOGRADWASZP - Pašmanska regata FoilPašmanski k.4OPNB
06.05.2023.07.05.2023.KJD ZAGREBSurfPit OpenSv. Filip i Jakov4NOD - SLALOMA
06.05.2023.06.05.2023.JK PRIMOšTENGospi od Loreta u častPrimošten4OPNB
07.05.2023.11.05.2023.JK BIOGRADPohodova regataBiograd4OPN - ORCB
07.05.2023.11.05.2023.JK ZADAR10. Budweis regataSrednja Dalmacija4MONB
07.05.2023.10.05.2023.JK ZENTAHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
08.05.2023.11.05.2023.JK KUNBrennercom sailing week 2023Biograd - Sali - Biograd4OPNB
12.05.2023.14.05.2023.JK SPLIT(kandidatura) PH za klasu MothKaštelanski z. - Splitski k. 3MOTHA
12.05.2023.15.05.2023.JK VALMurter challengeTisno4F18A
13.05.2023.20.05.2023.JK MANDEQuality regattaPrimošten4OPNB
13.05.2023.20.05.2023.JK SAILING FOREVERSailing Forever cup 1Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
13.05.2023.14.05.2023.JK 3. MAJRegata sv. VidRiječki z.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OSTA
13.05.2023.13.05.2023.JK CAVTATRegata Cavtatskih otokaCavtatski Otoci4ORCB
13.05.2023.14.05.2023.JK USKOKZadarska regataZadarski kanal4OPNB
13.05.2023.20.05.2023.JK ŽALKAPITANSKA REGATA 23'ŠINENSKO KNINSKA ŽUPANIJA4OPNB
13.05.2023.14.05.2023.JK TROGIRIOM Cup TrogirTrogirska riva3IOMRU
13.05.2023.14.05.2023.JK REFULFD Cup Cres 2023Creski zaljev4FDA
14.05.2023.18.05.2023.JK ZADARSententia 2023Pir - Zla - Pir4MONB
14.05.2023.17.05.2023.JK BIOGRADManazerska jahtaBio - Pir - Vod - Hram - Pir - Bio4OPNB
15.05.2023.18.05.2023.JK PUNATALPE ADRIA SAILIG WEEK KVARNERIĆ4OST - OPNB
19.05.2023.21.05.2023.JD VAL(namjera 3. izborna SJEVER) Proljetni kup Crikvenice Vinodolski k.2OPTA
19.05.2023.21.05.2023.JK DELFIN2. Tko prije na UnijePula - Galijola - Unije - Pula4OPNB
19.05.2023.21.05.2023.JK KUNTkon cup 2023Vrgadinski kanal4OPNB
20.05.2023.21.05.2023.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPT - ILCA4 - ILCA6A
20.05.2023.20.05.2023.JK ŠPINUTFAŽOLKASplitski kanal i Kaštelanski zaljev3OPN - OPT - OSTB
20.05.2023.21.05.2023.JK VIHORCorinthia cup Bašćanska uvala3OPT - ILCA4 - ILCA6B
20.05.2023.27.05.2023.JK SAILING FOREVERErste Trophy regattaKaštela - Milna - Hvar - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
20.05.2023.27.05.2023.JK VALSBC Regatta 2023Srednji Jadran4OSTB
20.05.2023.20.05.2023.JK POSTIRAŠkojorska MrdujaSrednjedalmatinski akvatorij4OPNB
20.05.2023.21.05.2023.JK TROGIRTrogirska proljetna regataTrogirski akvatorij4OPNB
26.05.2023.28.05.2023.JK MALINSKAMića regataMalinska2OPTA
26.05.2023.28.05.2023.JK GALEBQUARNARO CUP - 20. MILJA RIJEČKOG ZALJEVAKVARNERSKI ZALJEV4OPN - YARDB
26.05.2023.28.05.2023.JK LABUDKOMIŠKA REGATASPLIT-KOMIŽA-SPLIT4OPN - ORCB
26.05.2023.28.05.2023.JK KVARNERQuarnaro Cup - 17. Regata Labinske republikeKvarnerski zaljev4OPNB
27.05.2023.28.05.2023.JK HORIZONTREGATA La mula de ParenzoPorečki a.4OPNB
27.05.2023.30.05.2023.JK KON-TIKI CRORotary regata CarniolaMurter - Kornati4MONB
27.05.2023.03.06.2023.JK MANDEWindow cupMurter4OPNB
27.05.2023.03.06.2023.JK VENTANFIRST 35 one design cup 2023.Jezera - Murter4MONB
27.05.2023.27.05.2023.JK PUNAT37. CROATIA CUPKVARNERIĆ4OPNB
27.05.2023.03.06.2023.JK SAILING FOREVERJ and T regatta 2023 Ka - Hv - Vis - Ka4OPNB
27.05.2023.27.05.2023.JK PRIMOšTENRoute 048 Pescara - PrimoštenHrv-Ita4OPNB
28.05.2023.01.06.2023.JK MARINA KAšTELAPAPA regataB. Voda - Kor - Palm - Mil - Ka4MONB
28.05.2023.09.06.2023.JK MANDEStart cupMurter-Dubrovnik-Murter4OPNB
30.05.2023.03.06.2023.JK ŽALMERCEDES REGATTA 23'ŠIBENSKO KNINSKA I ZADARSKA ŽUPANIJA4OPNB
31.05.2023.05.06.2023.JK KON-TIKI CROLions rally KonjiceMurter - Kornati4MONB
01.06.2023.04.06.2023.JK KUNAAC cup 2023Biograd - Sali - Biograd4OPNB
02.06.2023.04.06.2023.JK BIOGRADPoetovio cupBiograd4OPNB
02.06.2023.04.06.2023.JK BIOGRADRegata Vieste-LastovoVieste - Lastovo4OPNB
02.06.2023.04.06.2023.JK MORNARSušac 100x2St - Suš - St4OPNB
02.06.2023.04.06.2023.JK ULJANIKMaxi On PulaPulski a.4OPNB
03.06.2023.06.06.2023.JK KON-TIKI CROKonjičankaVodice - Šibenik4MONB
03.06.2023.04.06.2023.JK 3. MAJPrimorska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
03.06.2023.04.06.2023.JK ORSANLapadska regataKoločepski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
03.06.2023.10.06.2023.JK MANDEUnion cupMurter4OPNB
03.06.2023.10.06.2023.JK SAILING FOREVERSF CUP 2 Ka - Hv - Vis - Ka4OSTB
03.06.2023.03.06.2023.JK GIRIčIć21. Klupska regata GiričićKaštela-Stomorska (otok Šolta)4OPNB
03.06.2023.04.06.2023.JK ULJANIK74. Istarska regataZapadna obala Istre4OPNB
03.06.2023.10.06.2023.JK ŽALTrend regatta 2023.Šibensko-knin. župan.4OPNB
03.06.2023.04.06.2023.JK ZAGREB 31. Velika nagrada grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470A
03.06.2023.03.06.2023.JK POSTIRAOtvoreno prvenstvo PostiraBrački k.3OPTB
03.06.2023.04.06.2023.JK VALŠibenik FD CupŠIbenski akvatorij4FD - SNPA
04.06.2023.04.06.2023.JK ORSANRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORC - OPNB
04.06.2023.08.06.2023.JK BIOGRADPumps Adriatic ChallengeBiograd3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
08.06.2023.11.06.2023.JK SURFBASE ŠIMUNIKolan OpenMaunski kanal -otok Pag4NODA
09.06.2023.11.06.2023.DSNM VOLOSKOWindsurf FiumankaVolosko4SLALOM - FOIL - NODA
10.06.2023.13.06.2023.JK KON-TIKI CROSt. Georgs orden regattaSplit4MONB
10.06.2023.17.06.2023.JK SAILING FOREVERGolden Regatta Ka - Hv - Vis - Ka4OSTB
10.06.2023.11.06.2023.JK ZAGREB 38. Zagrebačka regataBiogradski kanal, Murtersko more4OPNB
10.06.2023.17.06.2023.JK YACHT TRAVELTeam regataSibenik4OPNB
10.06.2023.10.06.2023.JK PODSTRANASveti Ante PodstranaPodstrana Mutogras3OPTA
10.06.2023.10.06.2023.HJK SISCIA32. Regata Sv. KvirinZadar-o.Jidula-Ošljak-Zadar4OSTB
14.06.2023.17.06.2023.JK KON-TIKI CROLions VrhnikaSplit4MONB
17.06.2023.17.06.2023.JK BIOGRADProljetna regata YCBBiograd4OPNB
17.06.2023.17.06.2023.JK NEVERIN18. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2023Kvarnerski z.4OPNB
17.06.2023.24.06.2023.JK SAILING FOREVERHENEKEN TROPHY Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
17.06.2023.23.06.2023.JK KON-TIKI CROFRIENDS CUPMURTER-ŠIBENIK4MONB
17.06.2023.24.06.2023.JK ŽALFriends cup 2023.Šiben.-knin. župan. Split.-dalmat. župan.4OPNB
22.06.2023.24.06.2023.JK ZADARMiddle Adriatic offshore cup 2023Ancona - Božava - Ancona4OPNB
23.06.2023.25.06.2023.JK SPLIT70. Splitova regata krstašaSplit - Jelsa - Split4OPNB
23.06.2023.25.06.2023.JK DELFIN10.Tivoli Mandrač KupPulski a.4OPNB
24.06.2023.25.06.2023.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.3OPTA
24.06.2023.25.06.2023.JK VALRegata 64. MDFŠibenik3OPT - ILCA4 - ILCA6A
24.06.2023.24.06.2023.JK OšTRO29. Kraljevačka regata krstašaAkvatorij grada Kraljevice4OPN - YARDB
24.06.2023.25.06.2023.JK ORIONSIPAR INTERNATIONAL 2023MOŠĆENIČKA DRAGA4SNPA
01.07.2023.02.07.2023.JK PLAVKrčka regata 2023Krčki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
01.07.2023.01.07.2023.JK CAVTATVII. Cavtat Kup 2023Cavtatski otoci4ORC - OPNB
01.07.2023.08.07.2023.JK ŽALBroker consulting regattaZadarska i Šibensko-knin. žup.4OPNB
01.07.2023.01.07.2023.JK JADROSelce OpenSelce, Vinodolski kanal4OPNB
04.07.2023.08.07.2023.JK VALŠibenik - Civitanova 2023Međunarodne vode4ORCB
06.07.2023.07.07.2023.JK ORSANRegata Trani - DubrovnikTrani - Dubrovnik4ORC - OPNB
08.07.2023.09.07.2023.JK BURINRegata Velebitskog kanalaVinodolski k.4OPNB
09.07.2023.09.07.2023.JK SENJ31.SENJSKA REGATAAKVATORIJ GRADA SENJA4OPNB
15.07.2023.23.07.2023.JK SAILING FOREVERCzech Windsurfing Championship 2023 Pelješki k.4OSTB
15.07.2023.15.07.2023.JK POSTIRARegata ol Postirske FjereBrački k.4OPNB
15.07.2023.15.07.2023.JK OPATIJA15. OPATIJKA - HOMO SI BORDIŽAT 2023KVARNERSKI ZALJEV4OPNB
19.07.2023.23.07.2023.JK PODSTRANAPWA World Tour Bol CroatiaBol Otok Brač4NODA
21.07.2023.23.07.2023.JK DELFIN5. TRGET KUP i 12. REGATA BARBANSKE RIVIJEREPulski a.4OPNB
22.07.2023.23.07.2023.JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo GRADA POREČAAkvatorij Poreča3OPT - ILCA4 - ILCA6A
22.07.2023.22.07.2023.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaRiječki zaljev4OPNB
29.07.2023.30.07.2023.JK BURINNovljanska regataVinodolski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
29.07.2023.30.07.2023.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sveti Roko 2023Pašmanski kanal3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420A
30.07.2023.30.07.2023.JK YACHT CLUB ZLARINLATINSKIN IDRUN NA KUREJA 2023.ZLARIN4TRADICB
04.08.2023.06.08.2023.JK ORSANJužnodalmatinska regataOrebić - Dubrovnik4OPN - ORCB
05.08.2023.05.08.2023.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd - Blitvenica3OPN - OPT - STAR - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
05.08.2023.06.08.2023.JK PUNAT9. KUP KOŠLJUNPUNTARSKA DRAGA4ILCA4 - OPTB
10.08.2023.13.08.2023.PSU PELIšKA JEDRA(kandidatura) PH NOD SlalomViganj3NODA
12.08.2023.12.08.2023.JK POSTIRAMala noćna regataBrački k.4OSTB
12.08.2023.13.08.2023.JK ŽAL48. Betinska regataPirovački kanal3OPT - ILCA4 - ILCA7A
18.08.2023.20.08.2023.JK SPLIT(kandidatura) PH Optimist ekipnoSplitski akvatorij2OPTA
19.08.2023.19.08.2023.JK PLAVKrčka jedra 2023Krčki zaljev4OPNB
26.08.2023.27.08.2023.JD VALRegata dani GradaVinodolski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6A
26.08.2023.27.08.2023.JK MALINSKAKup DubašniceMalinska4OPN - YARDB
26.08.2023.27.08.2023.JK ŠPINUTSTARIGRADSKA REGATA 2023Split - Starigrad - Split4OPNB
26.08.2023.02.09.2023.JK SAILING FOREVERSailing forever family weekKa - Mil - S. Grad - Vis - Masl - Ka4OSTB
26.08.2023.02.09.2023.JK SAILING FOREVEREuropean regattaKaštela - Maslinica - Vis - Hvar - Milna - Kaštela4OSTB
27.08.2023.30.08.2023.JK VALJCI regattaSrednji Jadran4OSTB
02.09.2023.09.09.2023.JK SAILING FOREVERMangold Cup 2023Kaš - Mil - Palm - V. Luka - Vis - Kaš4OSTB
02.09.2023.02.09.2023.JK CAVTATCavtat optimist kup 2023Cavtatski o.3OPTA
02.09.2023.02.09.2023.JD VALRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPN - YARDB
02.09.2023.09.09.2023.JK SAILING FOREVERMotor car regattaKa - Tro -Mil - Palm - Masl - Ka4OSTB
02.09.2023.09.09.2023.JK VALRegatta Business PolandSrednji Jadran4ORC - OSTB
08.09.2023.10.09.2023.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceMaunski k. - Šimuni 4F18A
08.09.2023.10.09.2023.DSNM VOLOSKOVolosko openVolosko4SLALOM - FOIL - NODA
09.09.2023.16.09.2023.JK VALGate and Be light RegattaSrednji Jadran4OSTB
09.09.2023.10.09.2023.JK JUGOLošinjska regataLošinjski a.4OPNB
09.09.2023.16.09.2023.JK BIOGRADOststeirer cup 2023Biograd4OPNB
09.09.2023.16.09.2023.JK SAILING FOREVERMerfold regatta Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
09.09.2023.10.09.2023.JK SPLITSplit Snipe RegattaKaštelanski z. - Splitski k. 4SNPA
09.09.2023.16.09.2023.JK SAILING FOREVERStudentska regatta Kaštela - Milna - Hvar - Vis- Maslinica -Kaštela4OSTB
09.09.2023.16.09.2023.JK VALAmadeus Adriatic 1Srednji Jadran4OSTB
09.09.2023.16.09.2023.JK BIOGRADStavebni regatta - Septembrova regattaBiograd4OPNB
09.09.2023.16.09.2023.JK YACHT TRAVELStudent regatamurter4OPNB
09.09.2023.10.09.2023.JK OPATIJA41 REGATA VELA VRATA - GALIJOLA 2023KVARNERSKI ZALJEV4OPN - YARDB
09.09.2023.10.09.2023.JK SENJ1.SENJSKI OPTIMISTIAKVATORIJ GRADA SENJA3OPTA
15.09.2023.24.09.2023.RIJEčKI JKRegata tisuću otokaRijeka - Tivat - Rijeka4ORC - MOCRAB
15.09.2023.17.09.2023.JK JADROTrka oko KrkaAkvatorij otoka Krka4OPNB
16.09.2023.17.09.2023.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaZadarski kanal4OPNB
16.09.2023.23.09.2023.JK VENTANAlternautika sailing tour 2023Jezera - Murter4MONB
16.09.2023.23.09.2023.JK VALAnd RegattaSrednji Jadran4OSTB
16.09.2023.23.09.2023.JK MANDEBav cupBiograd - Tribunj - Šibenik - Biograd4OPNB
16.09.2023.23.09.2023.JK MANDEChampagne CupSplitsko-dalmatinska županija4OPN - ORCB
16.09.2023.23.09.2023.JK SAILING FOREVERIT regattaKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
16.09.2023.23.09.2023.JK ŽALColin yacht regattaŠibensko-Kninska županija4OPNB
16.09.2023.23.09.2023.JK ŽALIFSEC Business cup 2023.Šibensko-Kninska županija4OPNB
16.09.2023.17.09.2023.JK VEGAValsaline CupPulski akvatorij4470 - 420A
16.09.2023.17.09.2023.JK LABUDLABUD CLASSICSPLIT-BOBOVIŠĆA-SPLIT4OPNB
17.09.2023.22.08.2023.JK MARINA KAšTELAEU Agencies regata - HrvatskaKaštela - Mrdulja - Kaštela4MONB
21.09.2023.22.09.2023.JK KON-TIKI CROAdria Tech tackVodice4MONB
22.09.2023.24.09.2023.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni OpenMaunski k. - Šimuni 4NOD - KBD - OSTA
22.09.2023.24.09.2023.JK DELFIN2. ISTRA POD JEDRIMARabac - Pula - Poreč4OPNB
22.09.2023.24.09.2023.JK LABUDMRDUJA OPTIMIST KUPSPLIT3OPTA
23.09.2023.25.09.2023.JK KON-TIKI CROIR Croatia HeinikenSplit - Hvar4OPN - ORCB
23.09.2023.30.09.2023.JK MANDEAdriatic sailing week Primošten4OPNB
23.09.2023.30.09.2023.JK SAILING FOREVERFirst Cross RegattaKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
23.09.2023.30.09.2023.JK SAILING FOREVERMoorelandKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
23.09.2023.03.10.2023.JK MANDEChampagne race - MCR ORCPrimošten - Vodice4ORCB
23.09.2023.30.09.2023.JK MANDEOrange cupPirovac4OPNB
23.09.2023.30.09.2023.JK VALAdriatic Sailing Week 2023Srednji Jadran4OPNB
23.09.2023.30.09.2023.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week and ExporteriKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
23.09.2023.23.09.2023.JK GALEBKVARNERSKA REGATAKvarnerski zaljev4OPN - YARDB
23.09.2023.24.09.2023.JK GALEBKOSTRENSKA REGATARiječki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6B
23.09.2023.23.09.2023.JK GIRIčIć12. Kaštelanska regataKaštelanski zaljev4OPNB
23.09.2023.24.09.2023.JK ZAGREB 34. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470A
23.09.2023.30.09.2023.JK VALAmadeus Adriatic 3Srednji Jadran4OSTB
23.09.2023.30.09.2023.JK ŽALNESS regatta 2023Šibensko-knin. župan.4OPNB
23.09.2023.23.09.2023.JK BIOGRADBiograd cup RUBiogradski k.3IOMRU
23.09.2023.24.09.2023.JK BURA28. Regata hrvatskih mornaraPostira - Makarska4OPNB
24.09.2023.29.09.2023.JK VALSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
24.09.2023.26.09.2023.JK ZADAR31. Prehodni Pokal JK Odisej In memorial Srečka ŠkrlecaMurter4OSTB
28.09.2023.01.10.2023.JK KUNJustina cupVrgadinski kanal4OPNB
29.09.2023.01.10.2023.JK ORSANDubrovačka regata krstašaDubrovnik4ORC - OPNB
29.09.2023.01.10.2023.JK VEGA(kandidatura) Europa cup i PH Flying Dutchman 2023.Pulski akvatorij1FDA
29.09.2023.01.10.2023.JK DELFIN19. Memorial kap. Marka MarinovićaMedulinski a. - Albanež - Kamenjak4OPNB
29.09.2023.10.01.2023.JK KVARNER(namjera kvalif. SJEVER) Rabačka regataRabački akvatorij3+OPT - ILCA4 - ILCA6A
30.09.2023.10.10.2023.JK MANDEMande cupPrimošten4OSTB
30.09.2023.01.10.2023.JK BRIVAČetvrta BrivaPašmanski kanal3OPTA
30.09.2023.07.10.2023.JK SAILING FOREVEREXPORTERI.skKaštela - Milna - Hvar - Vis - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
30.09.2023.07.10.2023.JK ŽALICCA 2023.Zadarska i Šibensko-knin. žup.4OPNB
30.09.2023.07.10.2023.JK ŽALAUTUMN REGATTAŠibensko-Kninska Županija4OPNB
30.09.2023.01.10.2023.JK PRIMOšTENKatamaran PrimoštenPrimošten4F18A
30.09.2023.01.10.2023.JK LABUD92.MRDUJSKA REGATASPLIT-MRDUJA-SPLIT4OPNB
01.10.2023.08.10.2023.JK HORIZONTAMS CUP - 2023Vrsar – Poreč – Novigrad – Veruda – Cres – Mali Losinj4OPNB
04.10.2023.06.10.2023.JK PODSTRANAStartup Europe regattaSplit Kaštela4OPNB
06.10.2023.08.10.2023.JK ORSANDubrovačka regataKločepski k.3+OPTA
06.10.2023.08.10.2023.JK SPLITSplit CRO Melges24 kupSplitski a.4MELGES24A
07.10.2023.14.10.2023.JK KON-TIKI CROAtlanty regataMurter4MONB
07.10.2023.07.10.2023.JK 3. MAJNautička regataRiječki z.4OPN - YARDB
07.10.2023.08.10.2023.JK ZENTA16. Šoltanska regataSplit - Stomorska - Split4OPNB
07.10.2023.08.10.2023.JSIŽZlatna ribica Pula3OPT - ILCA4 - ILCA6A
07.10.2023.14.10.2023.JK SAILING FOREVERTPS - 27. Česka rallye - Prvenstvo Česke One Design 2023Kaš - Prim - Bet - Kaš4OSTB
07.10.2023.14.10.2023.JK ŽALKOROŠICA 2023.Zadarska i Šibensko-knin. žup.4OPNB
07.10.2023.07.10.2023.JSPGŽRegata kapetana Ivana de DominisaRab4OPNB
07.10.2023.10.10.2023.JK KON-TIKI CROKOROŠICAMURTER-KORNATI-ŠIBENIK4MONB
07.10.2023.08.10.2023.JK PRIMOšTENKup PrimoštenaPrimošten3OPT - ILCA7 - ILCA6 - ILCA4 - 420A
08.10.2023.11.10.2023.JK FRAPAMarten Cup 2023.Murtersko more4OPNB
13.10.2023.15.10.2023.JK VALWave Cat race 2023Šibenik3F18B
13.10.2023.15.10.2023.JK LABUD79.VIŠKA REGATASPLIT-VIS-SPLIT4ORC - OPNB
14.10.2023.21.10.2023.JK VALRevival RaceSrednji Jadran4OPNB
14.10.2023.21.10.2023.JK SAILING FOREVERSeawolfcup InternationalKaš - Palm - Vis - Rog - Masl - Kaš4OSTB
14.10.2023.17.10.2023.JK KON-TIKI CROV. Jesenska KonjičankaPirovac - Zlarin4MONB
14.10.2023.21.10.2023.JK VENTANADRIA CUP 2023.Jezera - Murter4MON - OPNB
14.10.2023.15.10.2023.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županije - 8. Memorijal Lucio ToffettiPula3OPT - ILCA4 - ILCA6 - FDA
14.10.2023.21.10.2023.JK ŽALIFSECZadarska i Šibensko-knin. žup.4OPNB
14.10.2023.21.10.2023.JK KUNOffshore challenge 2023Biograd - Dubrovnik - Biograd4OPNB
14.10.2023.15.10.2023.JK BIOGRADEnd Polio regattaBiograd4OSTB
15.10.2023.20.10.2023.JK MARINA KAšTELASarres cupKa-Masl-Mil-Vrb-Ma-Post-Ka4MONB
18.10.2023.20.10.2023.JK KON-TIKI CRO16. KomunalkaPirovac - Zlarin4MONB
19.10.2023.21.10.2023.JK FRAPAFrapa Business CupRogoznica4OPNB
21.10.2023.28.10.2023.JK SAILING FOREVERMMSR - Heneken Cup 2023Ka-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
21.10.2023.21.10.2023.JK SPLIT16. Kup Kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
21.10.2023.22.10.2023.JK ZENTA25. Trofej ZenteSplit3OPTA
21.10.2023.25.10.2023.JK ZADAR21. Pomurska regata 2023Murter-Žut-Murter4MONB
21.10.2023.21.10.2023.JK USKOKZadarska KokaZadarski kanal4OPNB
21.10.2023.25.10.2023.JK ŽALPomurska regataŠibensko-knin. župan.4OPNB
21.10.2023.24.10.2023.JK ŽALSAVINJSKA REGATAŠibensko-Kninska Županija4OPNB
21.10.2023.22.10.2023.JK SV.NIKOLA23. Prvenstvo osnovnih škola i jesenska regataJezero Jarun3OPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
21.10.2023.22.10.2023.JK ISTRALovranska regata "MARUNADA 2023."Riječki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
22.10.2023.26.10.2023.JK MARINA KAšTELApg7 Business cup 2023Kaštelanski z. - Brački k.4MON - ORCB
22.10.2023.23.10.2023.JK KON-TIKI CROSavinjska regataMurter-Kornati4MONB
23.10.2023.26.10.2023.JK VALSavinjska regata 2023Srednj Jadran4OSTB
26.10.2023.28.10.2023.JK KON-TIKI CRO9. Round Long Island raceZlarin - Veli Rat4OPN - ORC - MONB
26.10.2023.29.10.2023.JK MARINA KAšTELAAustrian national. championship - ORC offshoreKaštela - Silba - Kaštela4ORCB
28.10.2023.28.10.2023.JK MARINA KAšTELABAVADRIA CUPKAŠTELANSKI ZALJEV4MONB
28.10.2023.04.11.2023.JK ŽALAFR 2023.Šiben.-knin. župan. Split.-dalmat. župan.4OPNB
28.10.2023.29.10.2023.JK MORNARMornar Melges24 kupSplitski akvatorij4MELGES24B
28.10.2023.29.10.2023.JK TROGIRTrogirska regataTrogirski akvatorij4OPNB
03.11.2023.05.11.2023.JK DELFIN19. ARENA KUP, PulaPulski a.4OPNB
03.11.2023.05.11.2023.JK JUGO (namjera kvalif. SJEVER) Kup LošinjaLošinjski a.3+OPTA
04.11.2023.11.11.2023.JK VALHWRR 2023Srednji Jadran4OSTB
04.11.2023.05.11.2023.JK ZVIRRegata Paklena krstašiHvar3OPNA
04.11.2023.05.11.2023.PSU PELIšKA JEDRA1. Regata Sv. Andrija za krstašePelješac - Mljet - Sv. Andrija4OPNB
05.11.2023.05.11.2023.JK ORSANRegata krstašaKoločepski k.4OPN - ORCB
10.11.2023.12.11.2023.JK TIJAT20. Regata JabukaVodice-Jabuka-Vodice4OPN - ORCB
11.11.2023.12.11.2023.JK CROATIAACI Cup OptimistRiječki z. 3OPT - 470 - ILCA6 - ILCA4A
11.11.2023.12.11.2023.JK USKOKKup Svetog KrševanaZadarski kanal3OPTA
16.11.2023.18.11.2023.JK BRIVANenin đirPašmanski kanal4OPNB
17.11.2023.19.11.2023.JK SPLITSplit Quantum winter regattaKaštelanski z. - Splitski k. 3OPTA
17.11.2023.19.11.2023.JK TROGIR(kandidatura) PH Melges 24Trogirski akvatorij3MELGES24A
24.11.2023.26.11.2023.JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeKvarnerski z.4OPN - YARDB
24.11.2023.26.11.2023.JK OPATIJA50. CUP OPATIJE 2023KVARNERSKI ZALJEV3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
25.11.2023.25.11.2023.JK STROžANACStrožanac open 2023.Podstrana4OPNB
25.11.2023.26.11.2023.JK HORIZONTCRO FishPorečki akvatorij3OPTA
02.12.2023.03.12.2023.JK VAL23. Šibenska regata krstašaŠibenik4OPN - ORCB
02.12.2023.03.12.2023.JK BIOGRADKornati RallyBiograd - Kornati4OPN - ORCB
02.12.2023.03.12.2023.JK ZENTA(kandidatura) PH RG65 - 3. Rogačica 2023. Split4RG65RU
02.12.2023.02.12.2023.JK OPATIJA21. VOLOŠĆANSKI PREDBOŽIĆNI KUP 2023KVARNERSKI ZALJEV4OPN - YARDB
03.12.2023.06.12.2023.JK MORNARSv. NikolaSplit - Palagruža - Komiža4OPNB
06.12.2023.06.12.2023.JK BIOGRADRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
07.12.2023.10.12.2023.JK VEGA32. Regata sv. Nikola - Memorijal V. Barbić (kriterijska regata)Pulski akvatorij1OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
09.12.2023.10.12.2023.JK VAL27. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
16.12.2023.16.12.2023.JK ZENTA28. Božićna regataSplit4OPNB
16.12.2023.17.12.2023.JK USKOKBožićna regataZadarski kanal4OPNB
17.12.2023.17.12.2023.JK CAVTATCavtatska regata 2023Dubrovnik - Cavtat4OPN - ORCB
27.12.2023.30.12.2023.JK ZVIR56. Međunarodna novogodišnja regata Laser Europa cupAkvatorij Paklenih otoka- HVAR1ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OPTA