Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboat)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUM ODDATUM DOIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKLASAVRSTA PO NS
15.01.2022.15.01.2022.JK BIOGRADRegata Sv. StošijeBiograd4OPNB
29.01.2022.30.01.2022.JK ORSANDubrovnik Melges 24 kupDubrovnik4MELGES24B
05.02.2022.07.02.2022.JK ZVIRHvarska regataHvar3OPTA
05.02.2022.06.02.2022.JK ISTRA"MAŠKARANA 2022."LOVRAN4RG65RU
06.02.2022.06.02.2022.JK ORSANRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORC - OPNB
11.02.2022.13.02.2022.JK TROGIRKup Kairos (kvalifikacijska regata JUG)zaljev Šaldun3+OPT - TCH - STARA
12.02.2022.13.02.2022.JK ZENTAPH IOM - 21. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
14.02.2022.14.02.2022.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
18.02.2022.20.02.2022.JK OPATIJA28. MNR KARNEVAL KUP 2022 (kvalifikacijska regata SJEVER)OPATIJA1OPTA
19.02.2022.20.02.2022.JK BRIVABiograd Melges 24 kupBiograd4MELGES24B
25.02.2022.27.02.2022.JK VALŠibenska regata optimistaŠibenik3OPTA
25.02.2022.27.02.2022.JK BIOGRADKarnevalska regataBiograd4ORC - OPNB
25.02.2022.27.02.2022.JK MORNARVelika nagrada Mornara (kriterijska regata)Splitski a.2ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
25.02.2022.27.02.2022.JK USKOK420 Zadar Open (kriterijska regata)Zadarski kanal4420A
26.02.2022.27.02.2022.JK VEGA16. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski akvatorij3OPT - ILCA4 - ILCA6A
03.03.2022.06.03.2022.JK HOSTPMS ženaVis4MONB
04.03.2022.06.03.2022.JD VALCrikvenička regata (kvalifikacijska regata SJEVER)Vinodolski k.3OPTA
04.03.2022.06.03.2022.JK MORNARPH ILCA 7 (seniorsko i juniorsko U21 M) 2ILCA7A
05.03.2022.06.03.2022.JK SPLITOtvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z. - Splitski k.3OPTA
11.03.2022.13.03.2022.JK JUGOPH 420 - Kup Lošinja 2022- Lošinj Spring Cup (kriterijska regata)Akvatorija otoka Lošinja2420 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
11.03.2022.13.03.2022.JK BRIVAPRVA BRIVA (kvalifikacijska regata JUG)PAŠMANSKI KANAL3+OPTA
12.03.2022.12.03.2021.JK SPLIT3. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.4RG65RU
12.03.2022.13.03.2022.JK MAESTRALMemorijal Aldo Prodan i kup Rovinjaa. Rovinja3OPT - ILCA4 - ILCA6 - FDA
12.03.2022.13.03.2022.JK USKOKZadar ORC CupZadarski Kanal4ORCIB
18.03.2022.27.03.2022.JK MANDE201 MilesBiograd4OPNB
18.03.2022.20.03.2022.JK DELFINOffshore Pula CresPula - Susak - Cres4OPNB
19.03.2022.20.03.2022.JK ZENTA1. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
19.03.2022.20.03.2022.JK CROATIAOpatija Melges 24 kupLovran - Opatija - Ičići4MELGES24B
19.03.2022.20.03.2022.JK KVARNER ILCA 4,6,7 - Rabac cupRabački akvatorij3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
19.03.2022.20.03.2022.JK SV.NIKOLA27. Zagrebačka proljetna regata - memorijal Igor Božičević - team raceJezero Jarun3OPTA
19.03.2022.20.03.2022.JK VALFun CupŠibenski akvatorij4OPNB
25.03.2022.03.04.2022.JK MANDE500 MilesDrvenik4OPNB
26.03.2022.27.03.2022.JK GALEBPROLJETNI KUP GALEBARiječki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
26.03.2022.27.03.2022.JK OPATIJA13. IOM OPATIJA CUP 2022OPATIJA3IOMRU
26.03.2022.27.03.2022.JK SV.NIKOLA4. Zagreb open match raceJezero Jarun4470A
26.03.2022.27.03.2022.JK BIOGRADMR regataBiograd4OPNB
31.03.2022.03.04.2022.JK VALProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
31.03.2022.08.04.2022.JK MANDEMendulaPrimošten4OPNB
01.04.2022.03.04.2022.JK KON-TIKI CRO2. SKRADINSKA REGATA KRSTAŠAProkljansko jezero4OPN - ORCB
01.04.2022.03.04.2022.JD VALProljetni kup Crikvenice (1. Izborna regata)Vinodolski k.2OPTA
01.04.2022.03.04.2022.JK MAESTRALRovinj Melges24 European Sailing SeriesRovinjski a.3MELGES24B
02.04.2022.02.04.2022.JK HYDRODubrovačka regata modelaDubrovački a.4RG65RU
02.04.2022.09.04.2022.JK ŽALVELIKONOČNI REGATTA 22'MURTER-DUBROVNIK-MURTER4OPNB
03.04.2022.08.04.2022.JK ZADAR15. Captains Adria kup 2022Murter - Iž Veli - Murter4MONB
07.04.2022.09.04.2022.JK A.N.A.24. Uskršnja regataHvar3ORC - ORCI - OPNB
08.04.2022.10.04.2022.PSU PELIšKA JEDRA4. Pelješka regata krstašaPelj - Las - Korč4OPNB
08.04.2022.10.04.2022.JK HORIZONTRegata Grada Poreča (2. Izborna regata)Porečki akvatorij2OPTA
09.04.2022.16.04.2022.JK KON-TIKI CROHeroesZadar - Rab4MONB
09.04.2022.16.04.2022.JK BIOGRADRound Palagruža cannonballBiograd - Palagruža4OPNB
09.04.2022.10.04.2022.RIJEčKI JK25. Riječka regata RU jedrilicaRijeka3IOMRU
09.04.2022.16.04.2022.JK SAILING FOREVERSailing Forever CupKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
09.04.2022.10.04.2022.JK ZENTA1. DF65 memorijal S. NinčevićaSplit4RG65RU
09.04.2022.10.04.2022.JK GALEBGALEB SNIPE RACERIJEČKI ZALJEV4SNPA
10.04.2022.15.04.2022.JK VENTANGebirgssegler Cup 2022Jezera - Murter4MON - OPNB
14.04.2022.24.04.2022.JK MANDESententia regatta 2022Primošten4OPNB
14.04.2022.17.04.2022.JK ULJANIKCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićMedulin3OPTA
15.04.2022.16.04.2022.JK OPATIJAPH DASKE FOIL FORMULA - 2. FOIL OPATIJA CUP 2022 Formula i IQ FoilOPATIJA2FOILA
16.04.2022.23.04.2022.JK SAILING FOREVERSSW 10xF35Kaš - Starigrad - Kaš4OSTB
19.04.2022.25.04.2022.JK VALTBR RegattaSrednji Jadran4OSTB
20.04.2022.23.04.2022.JK ŽALLIONS CUP 22'MURTERSKO MORE4OSTB
21.04.2022.23.04.2022.JK KON-TIKI CROLions regata - Jedrima protiv drogeMurter - Kornati4MONB
21.04.2022.24.04.2022.JK PLOčE SAILINGFirst and Seascape ChallengeMurter i Kornati4OSTB
21.04.2022.28.05.2022.JK SAILING FOREVERErste Trophy regattaKaštela - Milna - Hvar - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
22.04.2022.24.04.2022.JK VALŠibenik ORC cup Šibenik3ORCIB
22.04.2022.24.04.2022.JK VEGAPH ILCA 4 (U18 M/Ž, U16 M/Ž) 2ILCA4A
22.04.2022.24.04.2022.JK BIOGRADPlastic free waters - yachting fllowshipZadar4OPN - ORCB
23.04.2022.30.04.2022.JK KON-TIKI CRO3CRPirovac4MON - OPN - ORCB
23.04.2022.30.04.2022.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week F45Kaš - Starigrad - Kaš4OSTB
23.04.2022.23.04.2022.JK ZADARJoshua Slocum 2022Zadar4OPNB
23.04.2022.24.04.2022.JK ULJANIKMarina Veruda Sailing CupPula4OPNB
23.04.2022.24.04.2022.JK YACHT CLUB ZLARIN18. ZLARINSKA REGATA KRSTAŠAZlarin4OPNB
25.04.2022.28.04.2022.JK VALMajova regattaSrednji Jadran4OPNB
29.04.2022.08.05.2022.JK MANDESpring regattaPrimošten4OPNB
29.04.2022.01.05.2022.JK LABUDPAIŠKA REGATASPLIT-STARI GRAD-SPLIT4OPNB
29.04.2022.01.05.2022.JK SPLITSplit 1700 (3. Izborna regata)Kaštelanski z. - Splitski k. 2OPTA
30.04.2022.07.05.2022.JK KON-TIKI CROSpring cupKaštela - Hvar4MONB
30.04.2022.02.05.2022.JK BIOGRAD35. Biogradska i 10. županijska regataBiograd4OPNB
30.04.2022.02.05.2022.JK BIOGRADPakoška regata - katamaraniPakoštane4OPNB
30.04.2022.07.05.2022.JK VALKabestan regatta 2022Srednji Jadran4OSTB
30.04.2022.07.05.2022.KRUJ BUMPERVRY regattaSrednjedalmat. otoci4MONB
30.04.2022.04.05.2022.JK KORNATIKornati Cup 2022Murter- Kornati- Biograd4ORCB
30.04.2022.07.05.2022.JK SAILING FOREVER45 FT regattaKa - Milna - Hvar - Masl - Tro - Ka4OSTB
30.04.2022.07.05.2022.JK VALAmadeus Adriatic Srednji Jadran4OSTB
30.04.2022.30.04.2022.JK DELFIN18. Brioni kupPula - Fažana - NP Brijuni4OPNB
30.04.2022.02.05.2022.JK BIOGRADWASZP - Pašmanska regata FoilPašmanski k.4OPNB
30.04.2022.01.05.2022.KJD ZAGREBSurfPit openSv. Filip i Jakov4NOD - SLALOM - FOIL
01.05.2022.06.05.2022.JK ZADARRusskiy potok 2022Sukošan4MONB
01.05.2022.02.05.2021.JK BRIVABRIVA 1PAŠMANSKI KANAL4OPNB
01.05.2022.03.05.2022.KK SPLITNeretva kite openUšče Neretve4KBDA
04.05.2022.09.05.2022.JK ULJANIKPula-Pesaro/Pesaro-PulaPesaro-Pula3OPNB
05.05.2022.08.05.2022.JK ULJANIKMaxi On PulaPulski a.4OPNB
06.05.2022.08.05.2022.JK MORNARSv. Duje - Memorijal T. Mitrović (4. Izborna regata)Splitski a.2OPTA
07.05.2022.08.05.2022.JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3ILCA6 - ILCA7 - 470A
07.05.2022.14.05.2022.JK KON-TIKI CRONavygator Murter - Kornati4MONB
07.05.2022.13.05.2022.JK SPLITECC kupSt - Tro - Hv - V. Lu - Korč - Pom - Sl - Du4OPNB
07.05.2022.07.05.2022.JK ZENTA11. Regata sv. DujeSplit4OPNB
07.05.2022.08.05.2022.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula4OPNB
07.05.2022.11.05.2022.JK BIOGRADČeška namorny business regattaBiograd4OPNB
07.05.2022.14.05.2022.JK VALStudent regattaSrednji Jadran4OSTB
07.05.2022.14.05.2022.JK SAILING FOREVERSailing Forever WeekKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
07.05.2022.08.05.2022.JK STROžANACSTROŽANAC KUP 2022.Podstrana3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
07.05.2022.14.05.2022.JK ŽALUSW 22'ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA4OPNB
07.05.2022.08.05.2022.JK ISTRALovran slalomUVALA PRELUK4NOD - SLALOM - FOILA
08.05.2022.12.05.2022.JK BIOGRADPohodova regataBiograd4OPN - ORCB
08.05.2022.13.05.2022.JK MANDEUnited sailing weekMurter4OPNB
08.05.2022.13.05.2022.JK ZADAR10. Budweis regataSrednja Dalmacija4MONB
08.05.2022.11.05.2022.JK ZADARSententia 2022Pir - Zla - Pir4MONB
08.05.2022.08.05.2022.JK ULJANIK58. Pulska regataPula4OPNB
08.05.2022.12.05.2022.JK KUNBRENNERCOM SAILING WEEK 2022.VRGADINSKI KANAL4OPNB
09.05.2022.13.05.2022.JK ZENTAHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
10.05.2022.16.05.2022.JK VALBlue cup 2022Srednji Jadran4OSTB
13.05.2022.22.05.2022.JK MANDEQuality regattaPrimošten4OPNB
13.05.2022.15.05.2022.JK BURAKup MakarskeMakarska4OPTA
13.05.2022.15.05.2022.JK VAL16. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
14.05.2022.21.05.2022.JK SAILING FOREVERMatej Bencur regatta 2022Kaš - Palm - V. Luka - Kor - Suć - Sum4OSTB
14.05.2022.21.05.2022.JK SAILING FOREVERKapitanska regatta 2022Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
14.05.2022.15.05.2022.JK 3. MAJRegata sv. VidRiječki z.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OSTA
14.05.2022.15.05.2022.JK USKOKZadarska regataZadarski kanal4OPNB
14.05.2022.15.05.2022.JK REFULCRESKA REGATA ZA KLASU FDCRES4FDA
14.05.2022.21.05.2022.JK ŽALKAPITANSKA REGATA 22'ŠINENSKO KNINSKA ŽUPANIJA4OSTB
14.05.2022.21.05.2022.JK ŽALMH REGATTA 22'MURTERSKO MORE4OPNB
14.05.2022.21.05.2022.JK ŽALMERCEDES REGATTA 22'ŠIBENSKO KNINSKA I ZADARSKA ŽUPANIJA4OPNB
15.05.2022.17.05.2022.JK BIOGRADManazerska jahtaBio - Pir - Vod - Hram - Pir - Bio4OPNB
15.05.2022.19.05.2022.JK KUNVitesse extreme cup 2022Vrgadinski k.4OPNB
17.05.2022.22.05.2021.JK MARINA KAšTELAEU Agencies regata - HrvatskaKa - Starigrad - Hv - Mil - Ka4MONB
20.05.2022.22.05.2022.JD VALILCA 4,6,7 - Crikvenica cup 2021. Vinodolski kanal3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
20.05.2022.22.05.2022.JD VALPH ILCA 6 sen M/Ž, jun U19 M/Ž i U21 Ž (kriterijska regata)Vinodolski k.2ILCA6A
20.05.2022.25.05.2022.JK DELFINPula Unija 1Pula - Galijola - Unije - Pula4OPNB
20.05.2022.22.05.2022.JK GALEBQUARNARO CUP - 20. MILJA RIJEČKOG ZALJEVAKVARNERSKI ZALJEV4OPN - YARDB
20.05.2022.22.05.2022.JK KVARNERQuarnaro Cup - 16. Regata Labinske republikeKvarner4OPNB
21.05.2022.22.05.2022.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPT - ILCA4 - ILCA6A
21.05.2022.28.05.2022.JK VALPohodova regattaSrednji Jadran4OSTB
21.05.2022.22.05.2022.JK VIHORCorinthia cup Bašćanska uvala3OPT - ILCA4 - ILCA6B
22.05.2022.22.05.2022.JK ŠPINUTFAŽOLKASplitski kanal i Kaštelanski zaljev3OPN - OPT - OSTB
22.05.2022.29.05.2022.JK MARINA KAšTELATECHNOREGATAKAŠTELA-MILNA-STARI GRAD-HVAR-STOMORSKA-KAŠTELA4MONB
22.05.2022.26.05.2022.JK PUNATALPE ADRIA SAILIG WEEK KVARNERIĆ4OSTB
22.05.2022.27.05.2022.JK A.N.A.Sail openDra - Ši - Kor - Zd4OPNB
22.05.2022.26.05.2022.JK KUNBUISNESS CUP 2022VRGADINSKI KANAL4OPNB
25.05.2022.28.05.2022.JK ŽALLUCRON YACHT REGATAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
27.05.2022.29.05.2022.JK LABUD31.KOMIŠKA REGATASPLIT-KOMIŽA-SPLIT4OPN - ORCB
27.05.2022.30.05.2022.JK PODSTRANAPH DASKE SLALOMBol Otok Brač3SLALOM - NODA
27.05.2022.28.05.2022.JK PRIMOšTENBando Route 048Hrv-ItaOPN
28.05.2022.29.05.2022.JK HORIZONTREGATA La mula de ParenzoPorečki a.4OPNB
28.05.2022.04.06.2022.JK VALBrother cupSrednji Jadran4OSTB
28.05.2022.31.05.2022.JK KON-TIKI CRORotary regata CarniolaMurter - Kornati4MONB
28.05.2022.29.05.2022.JK MALINSKAMića regataMalinska3OPT - ILCA4 - ILCA6A
28.05.2022.04.06.2022.JK MANDEWindow cupMurter4OPNB
28.05.2022.04.06.2022.JK VENTANFIRST 35 one design cup IJezera - Murter4MONB
28.05.2022.02.06.2022.JK BIOGRADPumps Adriatic ChallengeBiograd4OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
28.05.2022.28.05.2022.JK PUNAT36. CROATIA CUPKVARNERIĆ4OPNB
28.05.2022.04.06.2022.JK SAILING FOREVERStarline regattaKa - Hv - Vis - Ka4OPNB
28.05.2022.29.05.2022.JK POSTIRAOtvoreno prvenstvo PostiraBrački k.3OPTB
28.05.2022.04.06.2022.JK ŽALLTC WINDOW CUPŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
29.05.2022.03.06.2022.JK MARINA KAšTELAPAPA regataB. Voda - Kor - Palm - Mil - Ka4MONB
29.05.2022.03.06.2022.JK ZADARGentleman sailing regata 2022Srednja Dalmacija4MONB
01.06.2022.04.06.2022.JK KON-TIKI CROLions rally KonjiceMurter - Kornati4MONB
03.06.2022.05.06.2022.JK BIOGRADPoetovio cupBiograd4OPNB
03.06.2022.05.06.2022.JK BIOGRADRegata Vieste-LastovoVieste - Lastovo4OPNB
03.06.2022.05.06.2022.JK 3. MAJPrimorska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
03.06.2022.05.06.2022.JK MORNARSušac 100x2St - Suš - St4OPNB
04.06.2022.07.06.2022.JK KON-TIKI CROKonjičankaVodice - Šibenik4MONB
04.06.2022.22.06.2022.JK KON-TIKI CROUnion regattaMurter4MONB
04.06.2022.05.06.2022.JK ORSANLapadska regataKoločepski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
04.06.2022.11.06.2022.JK SAILING FOREVERNewton cupKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
04.06.2022.04.06.2022.JK GIRIčIć20. Klupska regata GiričićKaštela-Stomorska (otok Šolta)4OPNB
04.06.2022.05.06.2022.JK BRIVABriva 2Pašmanski k.4OPNB
04.06.2022.05.06.2022.JK ULJANIK73. Istarska regataZapadna obala Istre4OPNB
04.06.2022.05.06.2022.JK ZAGREB 30. Velika nagrada grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470A
04.06.2022.05.06.2022.JK ZAGREB 38. Zagrebačka regataBiogradski kanal, Murtersko more4OPNB
04.06.2022.11.06.2022.JK SAILING FOREVEREXPORTERI.skKaštela - Milna - Hvar - Vis - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
04.06.2022.11.06.2022.JK YACHT TRAVELTeam regataSibenik4OPNB
05.06.2022.05.06.2022.JK ORSANRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORC - OPNB
05.06.2022.17.06.2022.JK MANDEStart cupMurter-Dubrovnik-Murter4OPNB
07.06.2022.11.06.2022.JK SAILING FOREVERMotor car regattaKa - Tro -Mil - Palm - Masl - Ka4OSTB
07.06.2022.11.06.2022.JK KUNTKON CUP 2022VRGADINSKI KANAL4OPNB
07.06.2022.11.06.2022.JK ŽALTREND REGATTA 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
10.06.2022.12.06.2022.DSNM VOLOSKOWindsurf FiumankaVoloskoSLALOM - FOIL
11.06.2022.18.06.2022.JK VALOCS REGATTASrednji Jadran4OPNB
11.06.2022.14.06.2022.JK KON-TIKI CROSt. Georgs orden regattaSplit4MONB
11.06.2022.18.06.2022.JK SAILING FOREVERAluminium TrophyKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
11.06.2022.17.06.2022.JK A.N.A.Aqu CupPirovac - Murter - Šibenik4OPNB
11.06.2022.18.06.2022.JK ŽALLINZ CUP 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
11.06.2022.11.06.2022.HJK SISCIA31. Regata Sv. KvirinZadar-o.Jidula-Ošljak-Zadar4OPNB
12.06.2022.12.06.2022.JK PODSTRANARegata Sv. AntePodstrana3OPT - ILCA7A
15.06.2022.18.06.2022.JK KON-TIKI CROLions VrhnikaSplit4MONB
17.06.2022.19.06.2022.JK ULJANIKPH OPTIMIST ekipno (kadeti U16)Pula2OPTA
18.06.2022.25.06.2022.JK KON-TIKI CROFriends cupMurter4MONB
18.06.2022.18.06.2022.JK NEVERIN17. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2022Kvarnerski z.4OPNB
18.06.2022.19.06.2022.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.4OPTA
18.06.2022.25.06.2022.KRUJ BUMPERMustGO cupSrednjedalmat. otoci4MONB
18.06.2022.25.06.2022.JK SAILING FOREVERGolden Regatta Ka - Hv - Vis - Ka4OSTB
18.06.2022.24.06.2022.JK A.N.A.SailfastKaštela - s.d. otoci4OPNB
18.06.2022.24.06.2022.JK ŽALFRIENDS CUPŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
19.06.2022.19.06.2022.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaRiječki zaljev4OPNB
20.06.2022.20.06.2022.JK BIOGRADProljetna regata YCBBiograd4OPNB
23.06.2022.26.06.2022.JK ZADARMiddle Adriatic offshore cup 2022Ancona - Božava - Ancona3OPNB
24.06.2022.26.06.2022.JK ORIONPH ŠLJUKA SIPAR International 2022Mošćenička d.3SNPA
24.06.2022.26.06.2022.JK SPLIT69. Splitova regata krstašaSplit - Jelsa - Split4OPNB
25.06.2022.02.07.2022.JK KON-TIKI CROUnicredit raceMurter4MONB
25.06.2022.26.06.2021.JK VALRegata 63. MDFŠibenik3OPT - ILCA4 - ILCA6A
25.06.2022.25.06.2022.JK OšTRO28. Kraljevačka regata krstašaAkvatorij grada Kraljevice4OPN - YARDB
25.06.2022.02.07.2022.JK ŽALAMC REGATTAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
25.06.2022.25.06.2022.JK DELFINTivoli Mandrač KupPulski a.4OPNB
02.07.2022.03.07.2022.JK PLAVKrčka regata 2022Krčki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
02.07.2022.08.07.2022.JK A.N.A.Techno 1Trogir - s.d. otoci4OPNB
02.07.2022.02.07.2022.JK JADROSelce Open 2022SelceOPN
05.07.2022.18.07.2022.JK VALŠibenik - Civitanova 2022Međunarodne vode3ORCB
05.07.2022.09.07.2022.JK PODSTRANAPWA ZOO Station Bol 2022Bol Brač4SLALOM - FOIL - NODA
07.07.2022.08.07.2022.JK ORSANRegata Trani - DubrovnikTrani - Dubrovnik3ORC - OPNB
09.07.2022.16.07.2022.JK KON-TIKI CROVSB regattaSplit - Dubrovnik4MONB
09.07.2022.10.07.2022.JK BURINRegata Velebitskog kanalaVinodolski k.4OPNB
09.07.2022.09.07.2022.JK CAVTATVI. Cavtat Kup 2022Cavtatski otoci4ORCB
09.07.2022.10.07.2022.JK OšTROKraljevačka regataAkvatorij grada Kraljevica iznad rta Oštro3ILCA4 - OPTA
09.07.2022.09.07.2022.JK POSTIRARegata ol Postirske FjereBrački k.4OPNB
09.07.2022.15.07.2022.JK A.N.A.Techno 2Trogir - s.d. otoci4OPNB
10.07.2022.10.07.2022.JK SENJ30.SENJSKA REGATASenj, akvatoriji 4OPNB
16.07.2022.23.07.2022.JK SAILING FOREVERCroatian windsurfing cupPelješki k.4OSTB
16.07.2022.16.07.2022.JK OPATIJAOPATIJKA - HOMO SI BORDIŽAT - 2022OPATIJA4OPNB
16.07.2022.17.07.2022.JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo GRADA POREČAAkvatorij Poreča3OPT - ILCA4 - ILCA6A
18.07.2022.19.07.2022.JK VALŠibenik FD CupŠIbenski akvatorij4FDA
23.07.2022.30.07.2022.JK KON-TIKI CROMedia cupSplit4MONB
23.07.2022.24.07.2022.JK DELFIN12. Regata Barbanske rivijere 2022Pulski a.4OPNB
30.07.2022.31.07.2022.JK BURINNovljanska regataVinodolski k.3OPN - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
30.07.2022.31.07.2022.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko 2022Pašmanski kanal3OPT - ILCA4 - ILCA6 - 420A
30.07.2022.31.07.2022.JK DELFIN4. Trget kupPulski a.4OPNB
31.07.2022.31.07.2022.JK YACHT CLUB ZLARINLATINSKIN IDRUN NA KUREJA 2022.Zlarin4TRADICB
05.08.2022.05.08.2022.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd - Blitvenica3OPN - OPT - STAR - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
05.08.2022.07.08.2022.JK ORSANJužnodalmatinska regataOrebić - Dubrovnik4OPN - ORCB
06.08.2022.07.08.2022.JK PUNAT8. KUP KOŠLJUNPUNTARSKA DRAGA4OSTB
13.08.2022.20.08.2022.JK KON-TIKI CRONewbie cupSplit - Vis4MONB
13.08.2022.14.08.2022.JD VALRegata dani GradaVinodolski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6A
13.08.2022.13.08.2022.JK POSTIRAMala noćna regataBrački k.4OSTB
13.08.2022.14.08.2022.JK ŽAL47. BETINSKA REGATAPIROVAČKI ZALJEV3ILCA4 - OPTA
19.08.2022.21.08.2022.JK ULJANIKJKU Team raceBunarina a.OPT
20.08.2022.20.08.2022.JK PLAVKrčka jedra 2022Krčki zaljev4OPNB
20.08.2022.27.08.2022.JK ŽALMINI USWŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
23.08.2022.25.08.2022.JK HOSTJadranska regataVis-Palagruža-Vis4OPN - NHP - ORCB
27.08.2022.03.09.2022.JK VENTANFirst 35 one design cup IIJezera - Murter4MONB
27.08.2022.28.08.2022.JK MALINSKAKup DubašniceMalinska4OPN - YARDB
27.08.2022.28.08.2022.JK ŠPINUTFaros Maraton 2021Split - Starigrad - Split4OPNB
27.08.2022.03.09.2022.JK SAILING FOREVERMangold Cup 2022Kaš - Mil - Palm - V. Luka - Vis - Kaš4OSTB
27.08.2022.03.09.2022.JK ŽALJCI 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
28.08.2022.02.09.2022.JK VALJCI regattaSrednji Jadran4OSTB
01.09.2022.04.09.2022.JK SPLITPH OPTIMIST FLOTNO (kadeti U16)Split2OPTA
02.09.2022.09.09.2022.JK MANDEUnion cupMurter4OPNB
03.09.2022.04.09.2022.JK BRIVABRIVA 3Pašmanski k.4OPNB
03.09.2022.17.09.2022.JK VALCroatia 600 +Hrv - Ita - Slo3ORC - IRCB
03.09.2022.04.09.2022.JK CAVTATCavtat optimist kup 2022Cavtatski o.3OPTA
03.09.2022.03.09.2022.JD VALRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPN - YARDB
03.09.2022.10.09.2022.JK KON-TIKI CROFarm regataTrogir - Hvar4MONB
03.09.2022.10.09.2022.JK SAILING FOREVERSailing forever family weekKa - Mil - S. Grad - Vis - Masl - Ka4OSTB
03.09.2022.10.09.2022.JK YACHT TRAVELStudent regataSibenik4OPNB
03.09.2022.10.09.2022.JK VALRegatta Business PolandSrednji Jadran4ORC - OSTB
05.09.2022.11.09.2022.JK LABUDIQ FOIL SENIOR LABUD CUP -"FULL OF LIFE"BOL4FOILA
09.09.2022.11.09.2022.JSPGŽPH OPTIMIST flotno (kadeti U12)Cres2OPTA
09.09.2022.11.09.2022.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceMaunski k. - Šimuni 4F18A
09.09.2022.18.08.2022.JK MANDEChampagne CupSplitsko-dalmatinska županija4OPN - ORCB
09.09.2022.11.09.2022.DSNM VOLOSKOVolosko openVoloskoSLALOM - FOIL
10.09.2022.17.09.2022.JK VALGate and Be light RegattaSrednji Jadran4OSTB
10.09.2022.17.09.2022.JK KON-TIKI CRORed Rooster cupSplit4MONB
10.09.2022.11.09.2022.JK JUGOLošinjska regataLošinjski a.4OPNB
10.09.2022.17.09.2022.JK SAILING FOREVERIT regattaKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
10.09.2022.11.09.2022.JK OPATIJA2. REGATA VELA VRATA - Galijola 2022OPATIJA - CRES - OPATIJA4OPN - YARDB
10.09.2022.11.09.2022.JK SPLITSplit Snipe RegattaKaštelanski z. - Splitski k. 4SNPA
10.09.2022.17.09.2022.JK ŽALIT REGATTA 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
10.09.2022.17.09.2022.JK ŽALLIMIT YACHT Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
10.09.2022.17.09.2022.JK VALAmadeus Adriatic 2Srednji Jadran4OSTB
10.09.2022.11.09.2022.JK MORNARMornar Melges24 kupSplitski akvatorij4MELGES24B
16.09.2022.18.09.2022.JK MORNARCroatel cupSplitski a.4STARA
16.09.2022.18.09.2022.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni openMaunski k. - Šimuni 3NOD - KBD - OSTA
16.09.2022.25.09.2022.JK MANDEAdriatic sailing week 2022Primošten4OPNB
16.09.2022.22.09.2022.JK VALSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
16.09.2022.18.09.2022.JK SPLITPH ZA KLASU MOTH Kaštelanski z. - Splitski k3MOTHA
16.09.2022.18.09.2022.JK JADROTrka oko KrkaNovi Vinodolski - otok Krk - SelceOPN
17.09.2022.18.09.2022.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaZadarski kanal4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK BIOGRADOststeirer cup 2021Biograd4OPNB
17.09.2022.18.09.2022.JK BURARegata hrvatskih mornaraMakarska - Postira4OPNB
17.09.2022.21.09.2022.JK KON-TIKI CROIR Croatia HeinikenSplit - Hvar4OPN - ORCB
17.09.2022.24.09.2022.JK VENTANAlternautika sailing tour IJezera - Murter4MONB
17.09.2022.24.09.2022.JK SAILING FOREVERMoorelandKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
17.09.2022.24.09.2022.JK VALAnd RegattaSrednji Jadran4OSTB
17.09.2022.17.09.2022.JK DELFIN7. Ližnjanska regataPulski a. - Medulinski a.4OSTB
17.09.2022.25.09.2022.RIJEčKI JKRegata tisuću otokaRijeka - Tivat - Rijeka4ORC - ORCI - MOCRAB
17.09.2022.18.09.2022.JK SPLITSplit Moth regattaKaštelanski z. - Splitski k. 4MOTHA
17.09.2022.24.09.2022.JK SAILING FOREVEREuropean regattaKaštela - Maslinica - Vis - Hvar - Milna - Kaštela4OSTB
17.09.2022.18.09.2022.JK LABUDBOBOVIŠKA LABUD CLASSICSPLIT-BOBOVIŠĆE-SPLIT4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALRITTEN SAILING DAYSŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALSTAVEBNI REGATTAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALCOLIN REGATAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALifsec BUSINESS CUP 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
18.09.2022.23.09.2022.JK ZADARBPC 2022Srednja Dalmacija4OSTB
18.09.2022.23.09.2022.JK MANDEBav cupBiograd - Tribunj - Šibenik - Biograd4OPNB
21.09.2022.23.09.2022.JK KON-TIKI CROAdria Tech tackVodice4MONB
23.09.2022.02.10.2022.JK MANDEChampagne race - MCR ORCPrimošten - Vodice4ORCB
23.09.2022.25.09.2022.JK KVARNERRabačka regata 2022Rabački akvatorij3ILCA4 - ILCA6 - OPTA
23.09.2022.25.09.2022.JK LABUDMRDUJA OPTIMIST KUP - IN MEMORIAM BORIS VUJNOVIĆSPLIT3OPTA
23.09.2022.25.09.2022.JK DELFINIstra pod jedrimaRabac - Pula - Poreč4OPNB
24.09.2022.24.09.2021.JK 3. MAJNautička regataRiječki z.4OPN - YARDB
24.09.2022.01.10.2022.JK KON-TIKI CROChampions cupMurter4MONB
24.09.2022.01.10.2022.JK SAILING FOREVERASK CupKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
24.09.2022.01.10.2022.JK VALAdriatic Sailing Week 2022Srednji Jadran4OPNB
24.09.2022.25.09.2022.JK GALEBKVARNERSKA REGATAKvarnerski zaljev4OPN - YARDB
24.09.2022.24.09.2022.JK GIRIčIć11. Kaštelanska regataKaštelanski zaljev4OPNB
24.09.2022.24.09.2022.JK ZADARTeuta 2022 - regata za dameZadar4OSTB
24.09.2022.25.09.2022.JK ZAGREB 33. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470A
24.09.2022.01.10.2022.JK SAILING FOREVERStudentska regatta Kaštela - Milna - Hvar - Vis- Maslinica -Kaštela4OSTB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALMEMORIAL VLADA PSALAMANA 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALICCA 22'Šibensko-Kninska ŽUPANIJA4OPNB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALKOMBAT TOURŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALUNION REGATTA 22'Šibensko-Kninska i Splitsko Dalmatinska Županija4OPNB
24.09.2022.01.10.2022.JK VALAmadeus Adriatic 3Srednji Jadran4OSTB
24.09.2022.25.09.2022.JK BIOGRADStavebni regatta - Septembrova regattaBiograd4OPNB
24.09.2022.24.09.2022.JK BIOGRADBiograd cup RUBiogradski k.IOM
25.09.2022.30.09.2022.JK MANDEOrange cupPirovac4OPNB
25.09.2022.27.09.2022.JK ZADAR30. Prehodni Pokal JK OdisejMurter4OSTB
26.09.2022.27.09.2022.JK VALRegata sv. Mihovila 2022Šibenik3OPT - ILCA4A
29.09.2022.02.10.2022.JK ORSANDubrovačka regata krstašaDubrovnik4ORC - OPNB
30.09.2022.10.10.2022.JK MANDEMande cupPrimošten4OSTB
30.09.2022.02.10.2022.JK VEGAPH FLYING DUTCHMANPulski akvatorij3FDA
30.09.2022.02.10.2022.JK LABUDLABUD MELGES 24 CUPSPLIT4MELGES24B
01.10.2022.08.10.2022.JK SAILING FOREVERFirst Cross RegattaKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
01.10.2022.02.10.2022.JK BRIVABRIVA 4Biograd4OPNB
01.10.2022.02.10.2022.JK GALEBKOSTRENSKA REGATARiječki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6B
01.10.2022.01.10.2022.JK DELFINXVIII Memorial kap. Marka MarinovićaMedulinski a. - Albanež - Kamenjak4OPNB
01.10.2022.05.10.2022.JK KUNFRIENDSHIP REGATTA 2022.VRGADINSKI KANAL4OPNB
01.10.2022.08.10.2022.JK HORIZONTAMS CUP - 2022Vrsar – Poreč – Novigrad – Veruda – Cres – Mali Losinj4OPNB
01.10.2022.01.10.2022.JK LABUD91. MRDUJSKA REGATASPLIT-MRDUJA-SPLIT4MELGES24B
01.10.2022.07.10.2022.JK A.N.A.Sila vetra regattaTrogir - Primošten - s.d. otoci4OPNB
01.10.2022.08.10.2022.JK ŽALKOROŠICA 22'Šibensko-Kninska Županija4OPNB
01.10.2022.02.10.2022.JK PRIMOšTENKatamaran PrimoštenPrimoštenF18
02.10.2022.05.10.2022.JK FRAPAMarten Cup 2022Rogoznica- Murtersko more4OPNB
04.10.2022.08.10.2022.JK MAESTRALClub Swan 36 ACI Cupa. Rovinja3MONB
07.10.2022.09.10.2022.JK VALPH F18 - Wave Cat race 2022Šibenik4F18A
07.10.2022.09.10.2022.JK ORSANDubrovačka regataKločepski k.3OPTA
07.10.2022.12.10.2022.JK KUNSV. JUŠTINA CUP 2022.VRGADINSKI KANAL4OPNB
08.10.2022.09.10.2022.JK ZENTA15. Šoltanska regataSplit - Stomorska - Split4OPNB
08.10.2022.11.10.2022.JK KON-TIKI CROV. Jesenska KonjičankaPirovac - Zlarin4MONB
08.10.2022.09.10.2022.JSIŽZlatna ribica - 7. Memorijal kapetan Lucio ToffettiPula3OPT - ILCA4 - ILCA6A
08.10.2022.15.10.2022.JK SAILING FOREVERTPS - 26. Česka rallye - Prvenstvo Česke One Design 2021Kaš - Prim - Bet - Kaš4OSTB
08.10.2022.15.10.2022.JK ŽALAUTUMN REGATTAŠibensko-Kninska Županija4OPNB
08.10.2022.08.10.2022.JSPGŽRegata kapetana Ivana de DominisaRab4OPNB
08.10.2022.09.10.2022.JK BIOGRADEnd Polio regattaBiograd4OSTB
12.10.2022.15.10.2022.JK KON-TIKI CRO15. KomunalkaPirovac - Zlarin4MONB
13.10.2022.15.10.2022.JK ZADAR20. Pomurska regata 2022Murter-Žut-Murter4MONB
13.10.2022.14.10.2022.JK PODSTRANAStart up Regata EuropeSplit Kaštela4OPNB
14.10.2022.16.10.2022.JK LABUD78.VIŠKA REGATASPLI-VIS-SPLIT4OPN - ORCB
15.10.2022.22.10.2022.JK SAILING FOREVERSeawolfcup InternationalKaš - Palm - Vis - Rog - Masl - Kaš4OSTB
15.10.2022.22.10.2022.JK VENTANADRIA CUP 2022Jezera - Murter4MON - OPNB
15.10.2022.16.10.2022.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijePula3OPT - ILCA4 - ILCA6 - FDA
15.10.2022.21.10.2022.JK KUNCROATIA COAST CUP 2022.BIOGRAD n/m - PULA - BIOGRAD n/m4OPNB
15.10.2022.16.10.2022.JK SV.NIKOLA22. prvenstvo osnovnih škola i jesenska regataJezero Jarun3OPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
15.10.2022.16.10.2022.JK PRIMOšTENKup PrimoštenPrimoštenOPT - ILCA7 - ILCA6 - ILCA4 - 420
16.10.2022.21.10.2022.JK ZADARFriends Cup 2022Murter-Sali-Iž-Murter4OSTB
17.10.2022.21.10.2022.JK MARINA KAšTELASarres cupRog - Stom - Ka - Hv - Mas -Rog4MONB
20.10.2022.23.10.2022.JK FRAPAFrapa Business CupRogoznica4OPNB
22.10.2022.29.10.2022.JK SAILING FOREVERMMSR - Heneken Cup 2022Ka-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
22.10.2022.29.10.2022.JK VENTANAlternautika sailing tour IIJezera - Murter4MONB
22.10.2022.22.10.2022.JK SPLIT15. Kup Kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
22.10.2022.23.10.2022.JK ZENTA24. Trofej ZenteSplit3OPTA
22.10.2022.23.10.2022.JK ISTRALOVRANSKA REGATA "MARUNADA 2022."LOVRAN3OPT - ILCA4 - OSTA
22.10.2022.22.10.2022.JK USKOKZadarska KokaZadarski kanal4OPNB
22.10.2022.29.10.2022.JK KON-TIKI CROATTEMS REGATTABIOGRAD4MONB
22.10.2022.25.10.2022.JK ŽALSAVINJSKA REGATAŠibensko-Kninska Županija4OPNB
22.10.2022.22.10.2022.JK SV.NIKOLATradicionalna regata veteranaJezero Jarun4OPTA
22.10.2022.23.10.2022.JK BIOGRADWASZP Foil/32 MacPašmanski kanal4OPNB
23.10.2022.28.10.2022.JK FRAPAAustrian Big Boat ChallengeRogoznica-Dubrovnik-Rogoznica4OPN - ORCB
23.10.2022.26.10.2022.JK VALSavinjska regata 2021Srednj Jadran4OSTB
27.10.2022.29.10.2022.JK KON-TIKI CRORound Long Island raceZlarin - Veli Rat4OPN - ORCB
27.10.2022.04.11.2022.JK VALSvjetsko prvenstvoRogoznica1IOMRU
28.10.2022.29.10.2022.JK DELFIN18. Arena kupPulski a.4OPNB
28.10.2022.30.10.2022.JK BIOGRADImpression saling weekBiograd4ORC - OPNB
29.10.2022.29.10.2022.JK MARINA KAšTELABAVADRIA CUPKAŠTELANSKI ZALJEV4MONB
29.10.2022.30.10.2022.JK TROGIRTrogirska regataTrogirski akvatorij4OPNB
29.10.2022.05.11.2022.JK ŽALAFR 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
03.11.2022.07.11.2022.JK KUNEND OF SEASON CUP 2022BIOGRAD n/m - ZAGLAV - BIOGRAD n/m4OPNB
03.11.2022.06.11.2022.JK VALPH ORCiŠibenik3ORCIB
04.11.2022.06.11.2022.JK JUGO23. KUP LOŠINJAAkvatorij otoka Lošinja3OPTA
05.11.2022.06.11.2022.JK BRIVADRUGA BRIVAPašmanski k.4OPTA
05.11.2022.12.11.2022.JK VENTANFirst 35 one design cup IIIJezera - Murter4MONB
05.11.2022.11.11.2022.JK A.N.A.SC CupPirovac - Dubrovnik - Pirovac4OPNB
05.11.2022.08.11.2022.JK BIOGRADAttems regattaBiograd4OPNB
11.11.2022.13.11.2022.JK TIJATRegata JabukaVodice-Jabuka-Vodice4OPN - ORCB
11.11.2022.13.11.2022.JK ULJANIKPH LASER STRATOS STUDENTSKOPula3LSTRB
12.11.2022.13.11.2022.JK CROATIAACI Cup OptimistRiječki z. 3OPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6A
12.11.2022.13.11.2022.JK USKOKKup Svetog KrševanaZadarski kanal3OPTA
18.11.2022.20.11.2022.JK USKOKPH MELGES 24Zadar3MELGES24B
18.11.2022.20.11.2022.JK SPLITSplit Winter RegattaKaštelanski z. - Splitski k. 3OPTA
18.11.2022.20.11.2022.JK DELFINPula Unija 2Pula - Galijola - Unije - Pula4OPNB
19.11.2022.20.11.2022.JK BRIVANENIN ĐIRPAŠMANSKI KANAL4OPNB
20.11.2022.20.11.2022.JK ORSANRegata krstašaKoločepski k.4OPN - ORCB
20.11.2022.22.11.2022.JK ZADARNagradna regata 2022Zadar-Barotul-Žut-Sutomišćica-Zadar4OSTB
24.11.2022.26.11.2022.JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeKvarnerski z.4OPN - ORC - YARDB
25.11.2022.27.11.2022.JK OPATIJA49. CUP OPATIJE 2022OPATIJA1ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
26.11.2022.26.11.2022.JK STROžANACSTROŽANAC OPEN 2022.Podstrana4OPNB
26.11.2022.28.11.2022.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaPula3ILCA4 - ILCA6A
26.11.2022.27.11.2022.JK HORIZONTCRO FishPorečki akvatorij3OPTA
01.12.2022.04.12.2022.JK VEGA31. Regata Sveti Nikola - 2. Memorijal Vladimir BarbićPulski akvatorij1OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
03.12.2022.06.12.2022.JK MORNARSv. NikolaSplit - Palagruža - Komiža4OPNB
03.12.2022.04.12.2022.JK VAL22. Šibenska regata krstašaŠibenik4OPN - ORCB
03.12.2022.04.12.2022.JK BIOGRADKornati RallyBiograd - Kornati4OPN - ORCB
03.12.2022.03.12.2022.JK OPATIJAVOLOŠĆANSKI PREDBOŽIĆNI KUP 2022VOLOSKO4OPN - YARDB
03.12.2022.04.12.2022.KRUJ BUMPERPH RG65 - 2. RogačicaRogač, otok Šolta4RG65RU
06.12.2022.06.12.2022.JK BIOGRADRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
10.12.2022.11.12.2022.JK VAL26. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
17.12.2022.17.12.2022.JK CAVTATCavtatska regata 2022Dubrovnik - Cavtat4OPN - ORCB
17.12.2022.18.12.2022.JK ZENTA27. Božićna regataSplit4OPNB
17.12.2022.18.12.2022.JK USKOKBožićna regataZadarski kanal4OPNB
28.12.2022.31.12.2022.JK ZVIR46. MEĐUNARODNA NOVOGODIŠNJA REGATAAkvatorij Paklenih otoka- HVAR1ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OPTA
30.12.2022.02.01.2023.JK BIOGRADNovogodišnja regataBiograd4OPNB