NNatjecanjeKlasaUzrastMjesto/DržavaOdDoUčesnikaZemaljaDisciplinaPLJedriličar/ka/posadaKlubKonkurencija
SPSvjetsko prvenstvo470U21Bayramoglu/Kocaeli, TUR8.7.13.7.149Dvojac6Ema Samaržija/Leon ScheidlSv.Nikola/Galeb M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo470JUNBayramoglu/Kocaeli, TUR8.7.13.7.3614Dvojac26Ema Samaržija/Leon ScheidlSv.Nikola/Galeb M/Ž
EKMarblehead European Nations CupMARBLSENSt. Moritz, SWISS6.7.8.7.387RU1Ante KovačevićZentaM
EPEuropsko prvenstvoIQ FOILU19Embrun, FRA2.7.11.7.10218Daska42Ian AnićLabudM
EPEuropsko prvenstvoIQ FOILU19Embrun, FRA2.7.11.7.10218Daska84Mateo Uvodić LabudM
EPEuropsko prvenstvoIQ FOILU19Embrun, FRA2.7.11.7.10218Daska85Nikola Bilić LabudM
EPEuropsko prvenstvoIQ FOILU17Embrun, FRA2.7.11.7.10918Daska103Karlo UgrinGalebM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U21Viana do Castelo, POR1.7.8.7.15541Samac16Antun Tomašević LabudM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U21Viana do Castelo, POR1.7.8.7.15541Samac67Antonio MarendićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U21Viana do Castelo, POR1.7.8.7.15541Samac148Jere BakotićSplitM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7U19Viana do Castelo, POR1.7.8.7.4221Samac38Jere BakotićSplitM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6U21Viana do Castelo, POR1.7.8.7.8034Samac24Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvo 420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.9315Dvojac18Luka Dokoza/Pavle Mandić UskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.5813Dvojac15Luka Dokoza/Pavle Mandić UskokM
EPEuropsko prvenstvo 420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.9315Dvojac46Borna Krmpotić/Jakov Močinić Uskok M/Ž
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.5813Dvojac31Borna Krmpotić/Jakov Močinić Uskok M
EPEuropsko prvenstvo 420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.9315Dvojac68Mark Maglica/Luka KamberGaleb M/Ž
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.5813Dvojac45Mark Maglica/Luka KamberGaleb M
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.9315Dvojac39Mara Samaržija/Tin FikeSv. Nikola/UskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.3514Dvojac12Mara Samaržija/Tin FikeSv. Nikola/UskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.4711Dvojac7Noela Petešić/Petra GambiražaUskokŽ
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.4711Dvojac11Ana Grubelić/Sara Vuletić UskokŽ
EPEuropsko prvenstvo420SENPortorož, SLO 4.7.9.7.4711Dvojac28Pina Buble/Magdalena OrlićLabudŽ
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.6112Dvojac39Jakov Dokoza/Lorando LokasUskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.236Dvojac22Jakov Dokoza/Lorando LokasUskokM
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.6112Dvojac42Kiara Radnić/Ivano KatićVal Ši/UskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.97Dvojac9Kiara Radnić/Ivano KatićVal Ši/UskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.6112Dvojac49Marčelina Peričić/Karlo GobićUskok/GalebM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.127Dvojac13Marčelina Peričić/Karlo GobićUskok/GalebM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.6112Dvojac57Barbara Perušić/Lana LičenVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.209Dvojac18Barbara Perušić/Lana LičenVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.6112Dvojac59Ian Kosanović/Manuel BošnjakovićVegaM
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.266Dvojac26Ian Kosanović/Manuel BošnjakovićVegaM
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.6112Dvojac60Tara Lukašić/Maša ZenzerovićVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.2010Dvojac20Tara Lukašić/Maša ZenzerovićVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.6112Dvojac61Maksim Pogorelić/Ellen DraščićVegaM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U17Portorož, SLO 4.7.9.7.147Dvojac15Maksim Pogorelić/Ellen DraščićVegaM/Ž
MREastern Hemisphere ChampionshipSTARSENEckernförde, GER2.7.6.7.309Keel1Marin Mišura/Tonko BaračSplit/LabudM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCarrara, ITA1.7.5.7.10331Samac1Vita ErcegOptimist Ž
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCarrara, ITA1.7.5.7.10331Samac13Tanja OzretićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCarrara, ITA1.7.5.7.10331Samac18Ema GrabarGalebŽ
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCarrara, ITA1.7.5.7.12735Samac7Juraj LencovićGalebM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCarrara, ITA1.7.5.7.12735Samac21Maro UrodaTijatM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCarrara, ITA1.7.5.7.12735Samac41Matteo MatkovićGalebM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCarrara, ITA1.7.5.7.12735Samac79Marul VlahovŠibenik M
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.27746Samac2Josip TafraLabudM
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.27746Samac19Grigor PettenerJugoM
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.27746Samac33Edi JurmanUljanikM
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.27746Samac38Toma SmirčićSplitM
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4U16Viana do Castelo, POR22.6.30.6.7628Samac9Toma SmirčićSplitM
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.27746Samac46Roko TomšićSplitM
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4U16Viana do Castelo, POR22.6.30.6.7628Samac10Roko TomšićSplitM
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.27746Samac124Roko Čepić ZokićLabud M
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.15042Samac34Nika FornažarHorizontŽ
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.15042Samac74Tereza BuličićSplitŽ
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4JUNViana do Castelo, POR22.6.30.6.15042Samac77Marta TudorSplitŽ
SP Svjetsko prvenstvoILCA 4U16Viana do Castelo, POR22.6.30.6.4724Samac15Marta TudorSplitŽ
MRKieler Woche 2024ILCA 6SEN Kiel, GER22.6.30.6.4020Samac16Elena Vorobeva SplitŽ
EPEuropsko prvenstvoRCBSENPuck, POL12.6.16.6.5113Daska4Luka RožićTrogirM
MRTrofeo Marco RizzottiOPTKADVenice, ITA6.6.9.6.1713Team race6Bepo Duplančić Labud M/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPTKADVenice, ITA6.6.9.6.1713Team race6Marko Barišić SplitM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPTKADVenice, ITA6.6.9.6.1713Team race6Nina Marušić SplitM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPTKADVenice, ITA6.6.9.6.1713Team race6Zoran JakićSplitM/Ž
MRTrofeo Marco RizzottiOPTKADVenice, ITA6.6.9.6.1713Team race6Borna Mohač JD ValM/Ž
EPEuropsko prvenstvo49erJUNLipno, CZE6.6.9.6.1811Skif14Lucijan Jakovljev/Adrian PeovićUskokM
SPSvjetsko prvenstvo FORMULA KITESENHyeres, FRA11.5.19.5.4625KF46Marija DolencKarkadurŽ
SPSvjetsko prvenstvo FORMULA KITESENHyeres, FRA11.5.19.5.7832KF7Martin DolencKarkadurM
MRIQ FOIL I. GamesIQ FOILU17Garda, ITA7.5.11.5.4513Daska 44Karlo UgrinGalebM
MRIQ FOIL I. GamesIQ FOILU17Garda, ITA7.5.11.5.4513Daska 38Noa AnićLabud M
MRIQ FOIL I. GamesIQ FOILU19Garda, ITA7.5.11.5.4615Daska 45Nikola Bilić LabudM
MRIQ FOIL I. GamesIQ FOILU19Garda, ITA7.5.11.5.4615Daska 42Mateo Uvodić LabudM
MRIQ FOIL I. GamesIQ FOILU19Garda, ITA7.5.11.5.4615Daska 25Maroje ŠkoroLabudM
MRIQ FOIL I. GamesIQ FOILU19Garda, ITA7.5.11.5.4615Daska 14Ian AnićLabudM
EPEuropsko prvenstvo470SENCannes, FRA4.5.12.5.3818Dvojac31Ema Samaržija/Leon ScheidlAdriaM/Ž
EPEuropsko prvenstvo49er FXSENLa Grande Motte, FRA4.5.12.5.5018Skif50Buba Pulek/Juraj Radačić Uskok/ŠibenikM
EPEuropsko prvenstvo49er FXSENLa Grande Motte, FRA4.5.12.5.5018Skif13Šime Fantela/Mihovil FantelaSv. KrševanM
EPEuropsko prvenstvo49er FXSENLa Grande Motte, FRA4.5.12.5.2313Skif18Marija Anđela / Mihaela Zjena DM VitturiUskokŽ
EKEuropa CupILCA 7SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.7314Samac15Antun Tomašević LabudM
EKEuropa CupILCA 7SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.7314Samac32Božidar Golubić MornarM
EKEuropa CupILCA 7SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.7314Samac73Antonio MarendićMornarM
EKEuropa CupILCA 7U21Punta Ala, ITA2.5.5.5.318Samac6Antun Tomašević LabudM
EKEuropa CupILCA 7U21Punta Ala, ITA2.5.5.5.318Samac31Antonio MarendićMornarM
EKEuropa CupILCA 6SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.5914Samac30Petra MastelićLabudW
EKEuropa CupILCA 6SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.18314Samac9Josip TafraLabudM
EKEuropa CupILCA 6SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.18314Samac61Bartol JocićMornarM
EKEuropa CupILCA 6SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.18314Samac95Marin LjubičićLabudM
EKEuropa CupILCA 6SENPunta Ala, ITA2.5.5.5.18314Samac120Niko Jakelić MornarM
EKEuropa CupILCA 6U19Punta Ala, ITA2.5.5.5.10811Samac7Josip TafraMornarM
EKEuropa CupILCA 6U19Punta Ala, ITA2.5.5.5.10811Samac42Bartol JocićMornarM
EKEuropa CupILCA 6U19Punta Ala, ITA2.5.5.5.10811Samac65Marin LjubičićLabudM
EKEuropa CupILCA 6U19Punta Ala, ITA2.5.5.5.10811Samac77Niko Jakelić MornarM
EKEuropa CupILCA 4JUNPunta Ala, ITA2.5.5.5.18512Samac11Antea AlujevićMornarM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNPunta Ala, ITA2.5.5.5.18512Samac59Toma MarićMornarM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNPunta Ala, ITA2.5.5.5.18512Samac71Marin TrumbićMornarM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNPunta Ala, ITA2.5.5.5.18512Samac91Mislav BarčotMornarM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNPunta Ala, ITA2.5.5.5.11810Samac39Toma MarićMornarM
EKEuropa CupILCA 4JUNPunta Ala, ITA2.5.5.5.11810Samac47Marin TrumbićMornarM
EKEuropa CupILCA 4JUNPunta Ala, ITA2.5.5.5.11810Samac61Mislav BarčotMornarM
EKEuropa CupILCA 4U18Punta Ala, ITA2.5.5.5.508Samac25Toma MarićMornarM
EKEuropa CupILCA 4U18Punta Ala, ITA2.5.5.5.508Samac30Marin TrumbićMornarM
EKEuropa CupILCA 4U18Punta Ala, ITA2.5.5.5.508Samac33Mislav BarčotMornarM
EKEuropa CupILCA 4U18Punta Ala, ITA2.5.5.5.677Samac3Antea AlujevićMornarŽ
MRFrench Olympic WeekILCA 7SENHyeres, FRA20.4.27.4.6834Samac16Filip JurišićMornarM
MRFrench Olympic WeekILCA 7SENHyeres, FRA20.4.27.4.6834Samac15Tonči StipanovićMornarM
MRFrench Olympic WeekILCA 6SENHyeres, FRA20.4.27.4.6636Samac58Ursula BalasJD ValŽ
MRFrench Olympic WeekILCA 6SENHyeres, FRA20.4.27.4.6636Samac54Petra MarendićMornarŽ
MRFrench Olympic WeekILCA 6SENHyeres, FRA20.4.27.4.6636Samac21Elena Vorobeva SplitŽ
MRFrench Olympic WeekIQ FOILSENHyeres, FRA20.4.27.4.2514Daska 3Palma ČargoLabudŽ
MRFrench Olympic WeekFORMULA KITESENHyeres, FRA20.4.27.4.2014KF6Martin DolencKarkadurM
MRFrench Olympic Week49er SENHyeres, FRA20.4.27.4.3013Skif5Šime Fantela/Mihovil FantelaSv. KrševanM
MRFrench Olympic WeekIQ FOILSENHyeres, FRA20.4.27.4.5028Daska 23Luka MratovićLabudM
MRFrench Olympic WeekFORMULA KITESENHyeres, FRA20.4.27.4.2218KF12Marija DolencKarkadurŽ
MRFrench Olympic Week49er FXSENHyeres, FRA20.4.27.4.1711Skif12Marija Anđela / Mihaela Zjena DM VitturiUskokŽ
MRFrench Olympic Week470SENHyeres, FRA20.4.27.4.2817Dvojac16Ema Samaržija/Leon ScheidlAdriaM/Ž
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.5517Samac48Lucija BelušićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.5517Samac6Marta TudorSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac86Karlo UgrinGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac78Ricardo JuretićOpatijaM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac66Siniša SplaitGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac21Marko PuljizUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac16Roko TomšićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac2Toma SmirčićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac236Karlo UgrinGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac224Ricardo JuretićOpatijaM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac201Siniša SplaitGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac176Ivo DomijanZagrebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac174Maximilijan ČarijaTrogirM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac168Niko BrautPunatM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac108Mislav BarčotMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac107Maro BratonjaOpatijaM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac99Marko PuljizUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac98Marin TrumbićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac89Toma MarićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac65Roko TomšićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac56Grigor PettenerJugoM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac42Edi JurmanUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac25Josip TafraLabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac7Toma SmirčićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac144Lucija BelušićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac63Tereza BuličićSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac54Karla BlaškovićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac40Marta TudorSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac21Antea AlujevićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac19Nika FornažarHorizontŽ
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.557Dvojac51Ian Kosanović/Karlo Gobić Vega/Galeb M
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.557Dvojac28Borna Krmpotić/Jakov Močinić Uskok M
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.557Dvojac23Luka Dokoza/Pavle Mandić UskokM
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.557Dvojac21Mark Maglica/Luka KamberGaleb M
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.368Dvojac25Pina Buble/Magdalena OrlićLabudŽ
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.368Dvojac3Ana Grubelić/Sara Vuletić Uskok Ž
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.918Dvojac75Ian Kosanović/Karlo Gobić Vega/Galeb M/Ž
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.918Dvojac36Borna Krmpotić/Jakov Močinić Uskok M/Ž
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.918Dvojac26Luka Dokoza/Pavle Mandić UskokM/Ž
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.918Dvojac24Mark Maglica/Luka KamberGaleb M/Ž
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.918Dvojac76Pina Buble/Magdalena OrlićLabudM/Ž
MRLupo Cup420JUNTorbole, ITA3.4.6.4.918Dvojac22Ana Grubelić/Sara Vuletić Uskok M/Ž
MRTroffeo Princesa SofiaIQ FOILSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.7631Daska22Palma ČargoLabudŽ
MRTroffeo Princesa SofiaIQ FOILSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.10733Daska60Luka MratovićLabudM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.19355Samac42Bruno GašpićMornarM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.19355Samac27Filip JurišićMornarM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.19355Samac14Tonči StipanovićMornarM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 6SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.11646Samac89Petra MarendićMornarŽ
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 6SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.11646Samac22Elena Vorobeva SplitŽ
MRTroffeo Princesa SofiaFORMULA KITESENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.3422KF28Marija DolencKarkadurŽ
MRTroffeo Princesa SofiaFORMULA KITESENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.5931KF5Martin DolencKarkadurM
MRTroffeo Princesa Sofia49er FXSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.4822Skif41Marija Anđela / Mihaela Zjena DM VitturiUskokŽ
MRTroffeo Princesa Sofia49erSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.8530Skif26Šime Fantela/Mihovil FantelaSv. KrševanM
MRTroffeo Princesa Sofia470SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.6825Dvojac58Ema Samaržija/Leon ScheidlAdriaM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac892Ivan BulumTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac748Luna TironiTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac617Ivan KokićLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac451Bruna PrincivaliTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac382Teo LolićLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac316Jakov ŽajaTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac288Toma DuvnjakLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac27Bepo DuplančićLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.7720Samac25Noel Živović TrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.7720Samac15Jadran RožićTrogirM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.64Dvojac4Kiara Radnić/Ivano KatićVal Ši/UskokM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac26Kiara Radnić/Ivano KatićVal Ši/UskokM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.224Dvojac19Tara Lukašić/Lana LičenVegaŽ
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac43Tara Lukašić/Lana LičenVegaM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.224Dvojac15Barbara Perušić/Maša ZenzerovićVegaŽ
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac36Barbara Perušić/Maša ZenzerovićVegaM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.245Dvojac21Jakov Dokoza/Lorando LokasUskok M
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac41Jakov Dokoza/Lorando LokasUskok M/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.245Dvojac19Ian Kosanović/Karlo GobićVegaM
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac33Ian Kosanović/Karlo GobićVegaM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.245Dvojac14Luka Dokoza/Pavle MandićUskokM
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac25Luka Dokoza/Pavle MandićUskokM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.245Dvojac8Mark Maglica/Luka KamberGalebM
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac13Mark Maglica/Luka KamberGalebM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.245Dvojac5Borna Krmpotić/Jakov Močinić UskokM
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac7Borna Krmpotić/Jakov Močinić UskokM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.224Dvojac5Ana Grubelić/Sara Vuletić UskokŽ
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac12Ana Grubelić/Sara Vuletić UskokM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.224Dvojac2Mara Samaržija/Lucija DomazetSv. Nikola/ŠpinutŽ
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac6Mara Samaržija/Lucija DomazetSv. Nikola/ŠpinutM/Ž
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.224Dvojac1Noela Petešić/Petra GambiražaUskokŽ
MRSpring Cup420JUNIzola, SLO27.3.31.3.475Dvojac4Noela Petešić/Petra GambiražaUskokM/Ž
MRSpring CupILCA 4 JUNIzola, SLO27.3.31.3.349Samac28Lucija BelušićUljanikŽ
MRSpring CupILCA 4 JUNIzola, SLO27.3.31.3.9314Samac77Lucija BelušićUljanikM/Ž
MRSpring CupILCA 4JUNIzola, SLO27.3.31.3.349Samac3Nika FornažarHorizontŽ
MRSpring CupILCA 4JUNIzola, SLO27.3.31.3.5913Samac6Edi JurmanUljanikM
MRSpring CupILCA 4JUNIzola, SLO27.3.31.3.9314Samac11Nika FornažarHorizontM/Ž
MRSpring CupILCA 4JUNIzola, SLO27.3.31.3.9314Samac7Edi JurmanUljanikM/Ž
MRSpring CupILCA 6JUNIzola, SLO27.3.31.3.238Samac2Iva RokvićUljanikŽ
MRSpring CupILCA 6JUNIzola, SLO27.3.31.3.7512Samac9Iva RokvićUljanikM/Ž
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Pollensa, ESP16.3.23.3.6321Samac62Dorotea SpišićJugoŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Pollensa, ESP16.3.23.3.6321Samac33Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U19Pollensa, ESP16.3.23.3.4014Samac19Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U19Pollensa, ESP16.3.23.3.4014Samac14Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac69Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac67Max GjideraSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac54Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac40Antun Tomašević LabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac35Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoFORMULA KITESENLos Alcázares, ESP16.3.24.3.3516KF31Marija DolencKarkadurŽ
EPEuropsko prvenstvoFORMULA KITESENLos Alcázares, ESP16.3.24.3.6220KF5Martin DolencKarkadurM
MRCampeonato de Espa?a FORMULA KITESENLos Alcázares, ESP13.3.16.3.1714KF13Marija DolencKarkadurŽ
MRCampeonato de Espa?a FORMULA KITESENLos Alcázares, ESP13.3.16.3.5027KF2Martin DolencKarkadurM
EKEuropa CupILCA 7U21Pollensa, ESP7.3.10.3.4521Samac29Max GjideraSplitM
EKEuropa CupILCA 7U21Pollensa, ESP7.3.10.3.4521Samac19Lovre BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7U21Pollensa, ESP7.3.10.3.4521Samac3Antun Tomašević LabudM
EKEuropa CupILCA 7U19Pollensa, ESP7.3.10.3.137Samac6Jere BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac62Max GjideraSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac61Jere BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac46Lovre BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac15Antun Tomašević LabudM
SPSvjetsko prvenstvo 49er FXSENLanzarote, ESP4.3.10.3.5125Skif40Marija Anđela / Mihaela Zjena DM VitturiUskokŽ
MROptiopening 2024OPTRookiePortorož, SLO 29.2.3.3.154Samac1Dominik JurjevićHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.205Samac10Paula Babić OpatijaŽ
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.205Samac4Ana PerušićGalebŽ
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.205Samac2Rita LukarićJD ValŽ
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac34Antonio Žuvela ZvirM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac34Bepo ŽuvelaZvirM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac33Mladen Makjanić ZvirM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac26Diego Antonio Suarez RadinHorizontM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac22Jure CarevićSplitM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac17Adrian TubakovićHorizontM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac6Dorian ZechinattiHorizontM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac1Albert LebinacGalebM
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac56Paula Babić OpatijaŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac46Ema GrabarGalebŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac36Ana PerušićGalebŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac32Roza TabakSplitŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac29Vita MarinovićSplitŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac23Rita LukarićJD ValŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac16Laura ČugaljJD ValŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac9Laura Batelić GalebŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac7Vita ErcegOptimist Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac4Alexandra IvanovaOpatijaŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac3Nina MarušićSplitŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac213Antonio Žuvela ZvirM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac213Bepo ŽuvelaZvirM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac212Mladen Makjanić ZvirM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac200Diego Antonio Suarez RadinHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac189Ivor TommasiniOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac187Jure CarevićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac174Adrian TubakovićHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac162Paula Babić OpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac144Viktor HoszuOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac138Ema GrabarGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac132Leona LabinjanHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac117Luka MudronjaŠibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac114Franco Enrico Suraez RadinHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac111Karlo KinkelaOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac106Ana PerušićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac100Dorian ZechinattiHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac97Marko Barišić SplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac95David ŠobotOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac92Roza TabakSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac90Toma KukuljanJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac85Vita MarinovićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac70Rita LukarićJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac67Borna MohačJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac57Martin MesićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac55David NicolettiHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac53Rene ZimmermannOptimistM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac46Laura ČugaljJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac44Albert LebinacGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac41Jakov BlinjaŠibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac36David PalinićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac34Matteo MatkovićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac31Maroje Morožin Šibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac25Marul VlahovŠibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac24Laura Batelić GalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac21Noel MatkovićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac20Juraj LencovićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac16Vita ErcegOptimistM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac12Alexandra IvanovaOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac10Zoran JakićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac9Lorenzo BertolinoSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac7Gašpar ŠimićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac6Nina MarušićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac5Vito ŠkufcaGaleb M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 470SENArenal, ESP24.2.3.3.6126Dvojac54Ema Samaržija/Leon ScheidlAdriaM/Ž
MRBadacsony Cup 2024IOMSENBadacsonyban, HUN24.2.25.2.184RU2Robert GrubišaOpatijaM/Ž
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac47Šime Bosna Rusković SplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac34Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac31Niko Jakelić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac27Bartol JocićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac17Max GjideraSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac8Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac7Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac57Vicko AlfirevićLabud M
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac49Šime Bosna Rusković SplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac36Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac33Niko Jakelić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac29Bartol JocićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac19Max GjideraSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac9Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac7Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac79Petra MastelićLabudŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac52Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac51Sandra LulićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac46Petra MarendićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac19Ursula BalasJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac4Elena Vorobeva SplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac77Božidar Golubić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac59Antun Tomašević LabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac38Bruno Gašpić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac9Tonči StipanovićMornarM
MR Kite Foil International Open Cup KITE FOILSENFuerteventura, ESP15.2.18.2.3719KF5Martin DolencKarkadurM
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac481Andrea Bralić UskokM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac451Rene ZimmermannOptimistM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac281Lucia Zoe JukićUskok M/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac240Vita ErcegOptimistM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac234David PalinićSplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac121Nina MarušićSplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac84Zoran JakićSplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac73Marko Barišić SplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac34Lorenzo BertolinoSplitM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILSENLanzarote,ESP26.1.3.2.11838Daska104Ian AnićLabudM
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILSENLanzarote,ESP26.1.3.2.9435Daska24Palma ČargoLabudŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac100Stipe Gašpić LabudM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac75Bruno GašpićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac17Tonči StipanovićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac8Filip JurišićMornarM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.12819Samac44Laura Batelić GalebŽ
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.12819Samac24Vita ErcegOptimistŽ
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.12819Samac8Ema GrabarGalebŽ
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac123Martin MesićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac108Gašpar ŠimićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac92Juraj LencovićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac91Matteo MatkovićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac16Vito ŠkufcaGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac134Matteo MatkovićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac34Ema GrabarGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac20Vito ŠkufcaGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac195Martin MesićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac136Juraj LencovićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac188Laura Batelić GalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac159Gašpar ŠimićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac107Vita ErcegOptimistM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6JUNMar Del Plata, ARG 12.1.19.1.9926Samac18Tedi LeonardelliUljanikM
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3Ema GrabarGalebM/Ž
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3 Juraj LencovićGalebM/Ž
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3Matteo Matković GalebM/Ž
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3Vito ŠkufcaGalebM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420SENRio de Janeiro, BRA3.1.10.1.7810Dvojac18Ana Grubelić/ Marta MavarUskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo 420SENRio de Janeiro, BRA3.1.10.1.7810Dvojac14Noela Petešić/Petra GambiražaUskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6SENMar Del Plata, ARG 3.1.10.1.10146Samac80Sandra LulićMornarŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6SENMar Del Plata, ARG 3.1.10.1.10146Samac52Elena Vorobeva SplitŽ