2021 Kalendar regata - radna verzija

Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboat)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

DATUM ODRŽAVANJAIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKLASAVRSTA PO NS
01.15-15.JK BiogradRegata Sv. StošijeBiograd4OPNB
01.22-24.JK Val15. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
02.07-07.JK OrsanRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORC - OPNB
02.07-07.JK Zenta1. DF65 Trofej ZenteSplit3RG65RU
02.13-14.JK TrogirKup KairosTrogir3OPTA
02.13-14.JK BiogradKarnevalska regataBiograd4ORC - OPNB
02.13-13.IT 04.24-24JK IstraMaškarana 2021Luka Lovran3RG65RU
02.14-14.JK BiogradRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
02.19-21.IT 06.25-27JK Uskok420 Zadar openZadarski k.3+420A
02.20-21.IT 04.03-03JK Zenta20. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
02.26-28.JK ValŠibenska regata optimistaŠibenik4OPTA
02.26-28.ODGOĐENOJK MornarVelika nagrada MornaraSplitski a.2ILCA 4,6,7A
02.27-28.JK Vega15. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski a.3ILCA 4,6 - OPTA
02.28-28.JK Split2. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.3RG65RU
03.04-07.JK HostPMS ženaVis4MONB
03.26-28.JK MornarPH ILCA 4 (m/ž) i ILCA 7 (sen/U21)Splitski a.2ILCA 4,7A
09.17-19.JK MornarPH ILCA 6 (ž/m), U19 (ž/m), U21 (ž)Splitski a.2ILCA 6A
03.19-21.JD ValCrikvenička regata (izborna)Vinodolski k.2OPTA
03.19-21.IT 04.17-18JK BrivaBiograd Melges 24 kupBiograd4MEL 24B
03.13-14.JK UskokZadar ORC cupZadarski k.3ORCB
03.13-14.JK MaestralMemorijal Aldo Prodan i kup Rovinjaa. Rovinja3OPT - ILCA 4,6 - FDA
03.13-14.JK Sv.Nikola4. Zagreb open Match Race 2021Jezero Jarun3470 - 420A
03.05-07.JK SplitOtvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z.-Splitski k.3OPTA
03.05-07.ODGOĐENOJK BrivaPrva Briva (prijedlog izborna)Pašmanski k.2OPT - 420A
03.18-21.JK ValProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
03.20-21.JK KvarnerILCA 4,6,7 - Rabac cupRabački a.3ILCA 4,6,7A
03.20-27.JK Mande201 MilesBiograd4OPNB
03.20-21.JK ŠibenikFun cup 2021Šibenik4OPN - ORCB
03.20-21.JK Sv.Nikola26. Zagrebačka proljetna regata - Team race 2021Jarun-Veliko jezero3OPTA
03.20-20.JK Sv. Filip i JakovRogata regataPašmanski k.4OPNB
03.20-21.JK Opatija12. IOM Opatija cup 2021Opatija3IOMRU
03.25-28.JK A.N.A.XXIV Uskršnja regataTBD3ORC - ORCIB
03.26-28.JK BiogradPustolovni rallyBiograd4OPNB
03.27-04.03.JK Mande500 MilesDrvenik4OPNB
04.30-05.02.JK SplitSplit 1700 (izborna)Kaštelanski z.-Splitski k. 2OPTA
04.01-04.JK UljanikCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićMedulin3OPTA
04.01-06. JK Uljanik PH OPTIMIST ekipno i flotnoPula2OPTA
04.02-11.JK MandeMendulaPrimošten4OPNB
04.03-10.JK Kon-Tiki CROHeroesZadar-Rab4MONB
04.03-04.JK BiogradRound Palagruža cannonballBiograd-Palagruža4OPNB
04.03-10.JK ValThree countries regattaHrv-Ita-Slo4MONB
04.07-11.JK Zadar20. Pomurska regata 2021Murter-Žut-Murter4MONB
04.08-11.JK BiogradPoetovio cupBiograd4OPNB
04.08-11.JK ŽalPoetovio cupMurtersko m.4OPNB
04.10-17.IT 05.24-27JK Sailing ForeverSlovak sailing weekKa-Fra-Vod-Trib-Krem4OSTB
04.10-10.JK Kon-Tiki CRO1. Skradinska regata krstašaProkljansko jez.4OPN - ORCB
04.09-11.ODGOĐENOJK ŽalRegata memorijal B. Urode (kriterijska)Šibensko-knin. i Zadar. žup. 2ILCA 4,6,7A
04.10-17.JK ŽalVelikonoćna regata 21'Murter-Dubrovnik-Murter4OPNB
04.10-11.JK OpatijaWindsurf Foil Opatija 2021Opatija4FOILA
04.10-11.JK UljanikMarina Veruda sailing cupPula4OPNB
04.10-11.IT 06.05-06JK Zagreb29. Velika nagrada grada ZagrebaJarun-Veliko jezero3OPT - ILCA 4,6,7 - 420 - 470A
04.11-11.JK ZentaMemorijal Stanka NinčevićaSplit4RG65RU
04.11-17.KRUJ BumperCarpe Diem cupSrednjodalmat. otoci4MONB
04.15-24.JK MandeSententia regatta 2021Primošten4OPNB
04.16-18.OTKAZANOJK HorizontPorečka regata (izborna) Porečki a.2OPTA
04.16-17.JK ZagrebAkademsko prvenstvo grada ZagrebaJarun-Veliko jezero4ILCA STRA
04.16-18.JK ValWave Cat race 2021Šibenik4F18A
04.17-05.01JK Kon-Tiki CRO3CRPirovac4MON - OPN - ORCB
04.17-18.JK Zenta1. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
04.17-18.Riječki JK25. Riječka regata RU jedrilicaRijeka3IOMRU
04.17-24.JK Sailing ForeverSSW 10xF35Kaš-Starigrad-Kaš4OSTB
04.17-18.IT 05.08-09JK GalebProljetni kup GalebaRiječki z. 3420 - OPT - ILCA 4,6 - SNPA
04.17-17.JK GucGladuša 2021Saljski arhip.4OPNB
04.17-24.JK Zadar15. Captains Adria cup 2021Murter-Veli Iž-Murter4MONB
04.19-22.IT 06.14-17JK VentanGebirgssegler cup 2021Jezera-Murter4MON - OPN - ORCB
04.24-29.IT 10.18-21.JK KornatiKornati cup 2021Murter-Kornati-Biograd4ORCB
04.20-26.IT 09.12-17JK ValTBR RegattaSrednji Jadran4OSTB
04.21-24.JK Kon-Tiki CROLions regata - Jedrima protiv drogeMurter-Kornati4MONB
04.23-25.JD Val ILCA 4,6,7 - Crikvenica cup 2021. (kriterijska)Vinodolski k.2ILCA 4,6,7A
04.23-25.JK BiogradRegata - Water Yachting FllowskipZadar4OPN - ORCB
04.23-25. JK LabudPH SWAN 36 (regata Club Swan 36)Split3OPN - ORCB
04.24-05.01IT 10.11-15JK Kon-Tiki CROSpring cupKaštela-Hvar4MONB
04.24-25.JK Histria10.Mittel Europa Opti raceUmag3OPTA
04.24-25.OTKAZANOJK IstraLovranska regata 2021Riječki z. 3OPTA
04.24-24.JK ZadarJoshua Slocum 2021Zadar4OPNB
04.24-05.01IT 09.27-10.01JK ZadarRussky Potok 2021Srednja Dalmacija4MONB
04.25-29.JK BiogradPohodova regataBiograd4OPN - ORCB
04.26-29.JK ValMajova regattaSrednji Jadran4OPNB
04.27-05.01JK ŽalMercedes - Trucks 21' Murtersko more4OPNB
04.29-05.02JK HostJadranska regataVis-Palagruža-Vis4OPN - NHP - ORCB
04.29-05.02JK Marina KaštelaProljetna regataKa-Hv-Stomorska-Ka4OPNB
04.30-05.02JK Biograd33. Biogradska i 8. županijska regataBiograd4OPNB
04.30-05.02JK BiogradPakoška regata - katamaraniPakoštane4OPNB
04.30-05.08JK MandeSpring regattaPrimošten4OPNB
04.30-05.02IT 05.14-16JK LabudPaiška regataSplit-Stari Grad-Split3OPN - ORCB
04.28-05.03IT 06.01-04JK UljanikPesaro-Pula-PesaroPesaro-Pula3OPNB
05.01-02.KJD ZagrebSurf Pit openSv. Filip i Jakov4NOD SLALOM - NOD FOILA
05.01-08.JK Kon-Tiki CROFortunaMurter-Kornati4MONB
05.01-02.JK ValŠibenik ORC cup Šibenik3ORCIB
05.01-08.JK ŠibenikAmadeus Adriatic 1Šibenik4OPNB
05.01-08.IT 10.09-16JK Sailing ForeverKabestan Croatia regattaKaš-Masl-Mil-Tro-Rog4OSTB
05.01-02.KRUJ Bumper1. RogačicaSrednjedalmat. otoci4IOM - RG65RU
05.01-07.IT 10.09-15JK Marina KaštelaPAPA regatta 2021Ka-Tro-Rog-Maslin-St-Ka4MONB
05.01-08.JK ŽalSpring Cup 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.01-08.JK ŽalMemorijal Vlada Psalamana 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.01-08.JK Zadar9. Budweis regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
05.02-02.JK Uljanik57. Pulska regataPula4OPNB
05.03-10.JK ValZmey Gorynych cup 2021Srednji Jadran4OSTB
05.04-08.JK ŽalMercedes Regatta 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.04-07.JK ZadarMercedes regata 2021Murter-Žakan-Murter4MONB
05.07-09.JK BuraKup Makarske (izborna)Makarska2OPTA
05.07-09.OTKAZANOJK MornarSv. Duje - Memorijal T. MitrovićSplitski a.3OPTA
05.07-09.JK PrimoštenGospa od LoretaPrimošten4MEL 24B
05.07-08.JK StrožanacStrožanac cup - Optimist & ILCA 4,6,7Podstrana3OPT - ILCA 4,6,7A
05.07-09.JK CroatiaMelges 24 - Two lions chalangeLovran-Opatija-Ičići4MEL 24B
05.08-14.JK SplitECC kupSt-Tro-Hv-V. Lu-Korč-Pom-Si-Du4OPNB
05.08-08.JK Zenta10. Regata sv. DujeSplit4OPNB
05.08-09.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula3OPNB
05.08-15.JK Sailing ForeverRegata Mateja Bencura 2021Kaš-Sum-Trp-V. Luka-Last-Palmižana4OSTB
05.08-15.JK ValStudent regattaSrednji Jadran4OSTB
05.08-17.IT 05.08-17JK ValBlue cup 2021Srednji Jadran4OSTB
05.08-12.JK BiogradManazerska jahtaBiograd4OPNB
05.08-14.KRUJ BumperVRY regattaSrednjedalmat. otoci4MONB
05.08-15.IT 06.19-26JK Sailing ForeverAluminium Industry TrophyKa-Masl-Mil-Tro-Rog4OSTB
05.08-14.JK KunBrennercom sailing weekBiograd-Žut-Biograd4ORC - MON - MOCRA - OSTB
05.08-13.IT 05.05-09JK LabudVelika nagrada Formula IQ FoilSplitski a.4FOILA
05.08-15.JK ŽalUSW 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.09-14.JK MandeUnited sailing weekMurter4OPNB
05.09-13.JK ZentaHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
05.09-14.IT 08.22-26JK MandeUnited sailing weekBiograd - Zadar4OPNB
05.14-14.JK PodstranaStartup Regatta 2021Split - Kaštela4OPNB
05.14-16.ODGOĐENO JK Labud PH OLIMPIJSKA DASKASplit3ODA
05.14-16. JK Val PH IOMŠibenik3IOMRU
05.14-16.JK Ploče SailingPločanska regataNeretv. i Korčul. k.4OPNB
05.15-15.JK Kvarner16. Regata Labinska republikaRabački a.4OPN - MONB
05.15-22.JK MandeQuality regattaPrimošten4OPNB
05.15-16.JK UskokZadarska regataZadarski k.4OPNB
05.15-22.JK Sailing ForeverKapitanska regatta 2021Mur-Žir-Zlar-Kap-Žir4OSTB
05.15-16.JK ValMonotip cup Platu 25 Murter4OSTB
05.15-16.OTKAZANOJK OrišacRegata Sv. Josipaakv. Dugog Rata3OPT - ILCA 4,6,7A
05.15-22.JK ValStarline regattaSrednji Jadran4OSTB
05.15-22.JK Sailing ForeverMotor car regattaKa-Tro-Mil-Palm-Masl-Ka4OSTB
05.15-19.JK KunBusiness cupVrgadinski k.4ORC - MON - MOCRA - OSTB
05.15-19.JK KunInt. Osterreichische One Design Hochsee Staats MeisterschaftVrgadinski k.4MON - ORC - OSTB
05.15-22.JK ŽalGentlemen Sailing Week 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.15-22.IT 08.31-09.02JK ŽalMH Regatta 2021Murtersko m.4OPNB
05.15-16.OTKAZANOJK VihorCorinthia cup Bašćanska uv.3OPT - ILCA 4,6A
05.15-22.JK ZadarSententia 2021Pirovac-Zlarin-Pirovac4MONB
05.15-16.JK CroatiaTramontana challengeKvarnerski z.4MEL 24B
05.16-20.IT 05.08-12JK BiogradČeška namorny business regattaSt-Mil-Drv. V.-Šo4OPNB
05.20-23.JK MornarDistrict 17 championshipSplitski k.3STARA
05.21-23.JK OpatijaOpatija proljetni Optimist kup (izborna)Opatija1OPTA
05.21-22.JK PostiraOrtvoreno prvenstvo PostiraBrački k.3OPTA
05.22-25.JK Kon-Tiki CRORotary regata CarniolaMurter-Kornati4MONB
05.22-23.IT 05.29-30JK MalinskaMića regataMalinska3OPT - ILCA 4,6A
05.22-23.JK TijatSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPT - ILCA 4,6A
05.22-29.JK ValPohodova regattaSrednji Jadran4OSTB
05.22-22.JK ŠpinutFažolkaSplitski k. i Kaštel. z.3OPN - OPT - OSTB
05.22-29.JK Sailing ForeverNewton cupKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
05.22-29.JK Yacht TravelRegata 1Šibenik4OPNB
05.22-29.JK ŽalErste Premier TrophyŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.22-29.JK ŽalLucron Yachts 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.23-27.IT 10.03-07JK PunatAlpe Adria sailing weekKvarnerić4OPNB
05.24-29.JK MornarStar European Championship 2021Splitski k.1STARA
05.26-29.JK Kon-Tiki CROLions rally KonjiceMurter-Kornati4MONB
05.26-30.JK PrimoštenBando Route 048Hrv-Ita3OPNB
05.28-29ODGOĐENOJK Punat36. Croatia cupKvarnerić4OPNB
05.28-30.OTKAZANOJK JugoKup Lošinja 2021- Lošinj Spring cup (kriterijska)Lošinjski a.2420 - ILCA 4,6,7A
05.28-30JK Labud30. Komiška regataSt-Komiža-St4OPN - ORCB
05.28-28.JK HorizontLa mula de ParenzoPoreč4OPNB
05.28-30.JK UskokPH 49er, 49erFX, 420Zadar249er 49erFX 420A
05.29-06.05IT 10.16-23JK ValBrother cupSrednji Jadran4OSTB
05.29-06.05JK MandeWindow cupMurter4OPNB
05.29-06.05JK VentanFirst 35 One Design cup IJezera-Murter4MONB
05.29-06.03JK BiogradPumps Adriatic challengeBiograd3OPT - ILCA 4,6,7A
05.29-06.05IT 05.29-06.05JK Kon-Tiki CROUnion regattaMurter4MONB
05.29-06.05IT 06.05-12JK Sailing ForeverStarline regattaKor-Mur-R. Zak-Op/Piš-Levr-Žut-Kor4OSTB
05.29-06.05JK ZadarStart cup 1Suk-Žminj-Ši-Pišk-Sali-Zd-Suk4MONB
05.29-06.05JK ŽalWindow cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.30-30.JK OrsanRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORC - OPNB
06.01-05.JK ŽalTrend regattaŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.03-06.JK Val Murter challangeMurter4F18A
06.03-06.JK PodstranaKup Hrvatske - Jedrenje na dasciBol o. Brač3NOD - FOILA
06.03-06.JK ŠibenikSolaris cup AdriaticŠibenik4OPN - ORC - ORCIB
06.05-05.IT 06.12-12HJK Siscia30. Regata sv. KvirinaZadar - o. Jidula - Ošljak - Zadar 4OPNB
06.04-06.JK 3. MajPrimorska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
06.04-06.JK BiogradRegata Vieste - LastovoVieste-Lastovo4OPNB
06.04-06.JK MornarSušac 100x2St-Suš-St4OPNB
06.04-06.IT 06.11-11JK UskokOn i OnaZadarski k.4OPNB
06.05-08.JK Kon-Tiki CROKonjičankaKornatski a.4MONB
06.05-06.JK OrsanLapadska regataKoločepski k.3OPT - ILCA 4,6,7A
06.05-12.JK ŠibenikRussian yacht rally 2021Biograd-Šibenik4MON - OPNB
06.05-05.JK GiričićKlupska regata GiričićKa-Stomoska4OPNB
06.05-12.JK ZadarStart cup 2Pirov-Žut-Pišk-Kapr-Rogoz-Ši-Pirov4MONB
06.05-11.KRUJ BumperStart cup 1Srednje dalmatinski otoci4MONB
06.05-12.JK ŽalUnion regatta 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.05-06.JK Uljanik72. Istarska regataZapadna obala Istre4OPNB
06.05-06.JK Zagreb38. Zagrebačka regataBiogradski k.-Murter. m.4OPNB
06.07-13.JK KunTkon cupVrgadinski k.4ORC - MON - MOCRA - OSTB
06.11-13.IT 06.25-27JK Split68. Splitova regata krstašaSt-Jelsa-St4OPNB
06.12-13.JK 3. MajRegata sv. VidRiječki z. 3OPT - ILCA 4,6,7 - OSTA
06.12-13.JK PodstranaKup Sv. AntePodstrana3OPT - OSTA
06.12-15.JK Kon-Tiki CROSt. Georgs orden regattaŠibenski a.4MONB
06.12-13.JK Biograd39. Zagrebačka - Biograd spring regataBiograd4OPNB
06.12-19.IT 06.05-12JK Yacht TravelTeam regataKaštela4OPNB
06.12-19.JK ŠibenikAT 2021Biograd4MONB
06.12-18.KRUJ BumperStart Cup 2Srednjedalmat. o.4MONB
06.13-17.JK ZadarGentleman Sailing regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
06.16-19.JK Ploče SailingFirst and Seascape challengeMurtersko m.4OSTB
06.16-18.JK Kon-Tiki CROLions VrhnikaŠibenski a.4MONB
06.18-18.IT 06.19-19JK Neverin16. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2021Kvarnerski z.4OPNB
06.19-20.IT 07.13-14JK ŠpinutŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.3OPTA
06.19-21.JK Zagreb3. Glumačka regataZadarski k.-Srednji k.4OPNB
06.19-25.KRUJ BumperMustGO cupSrednjedalmat. otoci4MONB
06.19-26.JK Kon-Tiki CROFriends cupMurter4MONB
06.19-26.JK ŽalLinz cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.19-26.JK ŽalFriends cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.20-20.JK CroatiaOmišjanska regata krstašaOmišjanski z. i Riječki z.4OPNB
06.20-20.JK BiogradProljetna regata YCBBiograd4OPNB
06.20-24.JK ZadarPartner group 2021Srednja Dalmacija4MONB
06.24-27.JK ZadarMiddle Adriatic Offshore cup 2021Ancona-Božava-Ancona4OPNB
06.25-27.JK OrsanDubrovnik Melges 24 kupDubrovnik4MEL 24B
06.26-27.JK OrionSIPAR International 2021Mošćenička d.4SNPA
06.26-07.03JK Kon-Tiki CROUnicredit raceMurter4MONB
06.26-27.JK ValRegata 62. MDFŠibenik3OPT - ILCA 4,6A
06.26-26.JK Oštro27. Kraljevačka regata krstaša Kraljevački a.4OPN - YARDB
06.26-07.03JK Marina Kaštela Radial Youth European Championship & Open Europiean Trophy 2021Kaštelanski z.-Splitski k.4ILCA 6A
06.29-07.03JK Sailing ForeverStarfx regattaKa-Hv-Vis-Ka4STARA
07.02-07.JK PodstranaPWA Croatia Slalom World Tour 2021Bol o. Brač3NOD SLALOM - NOD FOILA
07.03-10.JK Kon-Tiki CROVSB regattaSplit-Dubrovnik4MONB
07.03-04.JK PlavKrčka regata 2021Krčki z.3OPT - ILCA 4,6A
07.03-03.JK JadroSelce Open 2021Selce4OPNB
07.06-07.JK ValŠibenik - Civitanova 2021Međunarodne vode3ORCB
07.07-07.JK OrsanRegata Trani - DubrovnikTrani-Dubrovnik4ORC - OPNB
07.10-11.OTKAZANOJK OštroKraljevačka regata Kraljevački a.3OPT - ILCA 4A
07.10-10.JK PostiraRegata ol Postirske fjereBrački k.4OPN - TRADICB
07.10-18.JK Kon-Tiki CROSoho raceSplit4OPNB
07.10-10.JK CavtatVI. Cavtat cupCavtatski o.4ORC - OPNB
07.10-11.JK BurinRegata Velebitskog kanalaVelebitski k.4OPNB
07.12-19.IT 07.19-24JK Sailing ForeverCroatian windsurfing cupPelješki k.3NODA
07.14-16.JK UljanikMaxi onTrst-Pula-Pula-Venezia3MAXI OSTB
07.16-18JK Split PH OPTIMIST do 12 godinaSplit2OPTA
07.16-17.JK HorizontOtvoreno prvenstvo grada PorečaPorečki a.3OPT - ILCA 4,6A
07.17-17.JK OpatijaOpatijka - Homo si Bordižat 2021Opatija4OPNB
07.23-23.JK Senj29. Senjska regataSenj4OPNB
07.24-31.JK Kon-Tiki CROMedia cupSplit4MONB
07.24-25.JK HorizontRegata Grada Poreča Porečki a.3+OPT - ILCA 4,6A
07.24-25.JK BurinNovljanska regataNovi Vinodolski3OPT - ILCA 4,6,7A
07.31-08.01JK Sv. Filip i JakovRegata sv. RokoPašmanski k.3OPT - ILCA 4,6 - 420A
08.05-05.JK BiogradRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd-Blitvenica3OPN - OPT - STAR - ILCA 4,6,7B
08.06-08.JK OrsanJužnodalmatinska regataOrebić-Dubrovnik4OPN - ORCB
08.07-08.OTKAZANAJK Punat8. Kup KošljunPuntarska Draga3OPT - ILCA 4A
08.07-08.JK Žal46. Betinska regataPirovački k. 3ILCA 4,6 - OPTA
08.14-14.JK PostiraMala noćna regataPostira o. Brač4OPNB
08.14-21.JK Kon-Tiki CRONewbie cupSplit-Vis4MONB
08.16-16.JK Sv. Filip i JakovNoćerkaPašmanski k.4OPNB
08.21-22.JD ValRegata dani GradaVinodolski k.3OPT - ILCA 4,6,7A
08.21-21.JK PlavKrčka jedra 2021Krčki z.4OPNB
08.27-29.ODGOĐENO KK Split PH KYTE (m/ž)Split3KYTEA
08.28-09.04JK VentanFirst 35 one design cup IIJezera-Murter4MONB
08.28-29.JK MalinskaKup DubašniceMalinska4OPNB
08.28-29.JK ŠpinutFaros Maraton 2021Split-Starigrad-Split4OPNB
08.28-09.04JK Sailing ForeverMangold cup 2021Ka-Mar-Prim-Rogoz-Masl-Tro-Ka4OSTB
08.28-29.JK CavtatCavtat optimist kup 2021Cavtatski o.4OPTA
08.28-09.04JK ŽalJCL regattaŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
08.28-09.01JK ValJCI regattaSrednji Jadran4OSTB
08.30-09.04JK Split2021 Snipe open European championshipKaštelanski z.-Splitski k.1SNPA
09.01-07.JK ValBuild cupSrednji Jadran4OSTB
09.03-08.JK KunVitesse cupVrgadinski k.4ORC - MON - MOCRA - OSTB
09.04-11.JK ŠibenikRBP 2021Šibenik4MON - OPNB
09.04-04.JD ValRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPN - YARDB
09.04-11.JK MandeUnion cupMurter4MONB
09.04-11.JK Sailing ForeverSailing forever family weekKa-Mil-S. Grad-Vis-Masl-Ka4OSTB
09.04-11.JK Yacht TravelStudent regataPirovac4OPNB
09.04-11.JK ŽalFarm regatta Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.04-05.JK UljanikBunarina open - 9. Memorijal P. BajloPula4OPNB
09.04-05.IT 09.11-12JK Opatija2. Regata Vela vrataOpatija-Cres-Opatija4OPN - YARD - ORCB
09.05-07.JK BiogradKorošica 2021Biograd4OSTB
09.05-12.JK Labud2021 IQ Foil European championship junior/youthBol o. Brač3IQ FOILA
09.07-11.JK Sailing ForeverFirst Cross regattaKa-Tro-Zlar-Skrad-Ka4OSTB
09.10-12.JK Surfbase ŠimuniPH F18 Shimuni katamaran raceMaunski k.-Šimuni 3F18A
10.20-24.DSNM VoloskoPH NOD SLALOM (Volosko open 2021)Volosko-Opatija2NOD SLALOM - NODA
09.11-18.IT 09.11-18JK Kon-Tiki CROFarm regataTrogir-Hvar4MONB
09.11-12.JK JugoLošinjska regataLošinjski a.4OPNB
09.11-18.JK Sailing ForeverSailing Forever cupKa-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
09.11-18.JK MandeChampagne cupSplitsko-dalmatinska ž.4OPN - ORCB
09.11-18.JK Sailing ForeverIT regattaKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
09.11-18.JK ŽalWPSCŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.12-12.JK MaestralRegata optimista za veterane a. Rovinja4OPTA
09.16-26.Riječki JKRegata tisuću otokaRijeka-Tivat-Rijeka3ORC - MOCRAB
09.17-19.IT 10.22-24 JK Uljanik PH MONOTIP ILCA STRATOSPula3 ILCA STRB
09.17-19.JK MornarCroatel cupSplitski a.4STARA
09.17-19.JK Surfbase ŠimuniShimuni openMaunski k.-Šimuni 3NOD - KBD - OSTA
09.17-23.JK ValSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
09.17-19.JD ValKup Hrvatske 2021 - Regata Grada CrikveniceVinodolski k.3420 - ILCA 4,6,7A
09.17-19.JK JadroTrka oko KrkaSelce-o. Krk4OPN - ORCB
09.18-19.IT 10.22-24JK Zagreb32. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPT - ILCA 4,6,7 - 420 - 470A
09.18-19.JK BuraRegata hrvatskih mornaraMakarska-Postira4OPNB
09.18-19.IT 09.25-26JK UskokIn Memoriam Alen BruketaZadarski k.4OPNB
09.18-25.JK ValAnd RegattaSrednji Jadran4OSTB
09.18-25.JK Kon-Tiki CRORed Rooster cupSplit4MONB
09.18-25.JK BiogradOststeirer cup 2021Biograd4OPNB
09.18-22.JK Kon-Tiki CROIR Croatia HeinikenSplit-Hvar4OPN - ORCB
09.18-25.JK MandeAdriatic sailing week 2021Primošten4OPNB
09.18-25.IT 09.25-10.02JK VentanAlternautika sailing tour IJezera-Murter4MONB
09.18-25.JK Sailing ForeverMoorelandKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
09.18-25.JK ŠibenikBHS Regatta 2021Šibenik-Kornati4OPN - MONB
05.03-06.ODGOĐENOJK Labud PH 470 (m/ž/mix), FINN (m) (prijedlog novi termin za 470 27.08.-29.08.)Split3FINN A
09.18-19.JK Labud23. Labud classicSplit-Bobovišća-Split4OPNB
09.18-25.JK ŽalSailingpass regatta Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.18-25.JK ŽalSailors cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.18-25.JK ŽalBusiness cup Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.18-25.JK Zadar10. Budweis regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
09.18-25.JK ZadarBPC 2021.Srednja Dalmacija4MONB
09.19-24.JK MandeBav cupBiograd-Tribunj-Šibenik-Biograd4OPNB
09.19-24.JK A.N.A.BR cupBiograd4OPNB
09.20-10.20JK Kon-Tiki CRORegata FortunaSplit4MONB
09.23-24.JK Kon-Tiki CROAdria Tech tackVodice5MONB
09.24-26.JK KvarnerRabačka regata 2021Rabački a.3+OPTA
09.24-10.03JK MandeChampagne race - MCR ORCPrimošten-Vodice5ORCB
09.24-26.JK LabudMrduja optimist kupSplit3OPTA
09.24-26.IT 11.12-14JK Uljanik PH MONOTIP STUDENTSKO ILCA STRATOSPula3ILCA STRB
09.25-25.JK 3. MajNautička regataRiječki z. 4OPN - YARDB
09.25-25.JK OrišacRegata o Soparnikaa. Dugi Rat4OSTB
09.25-10.02JK ŠibenikAmadeus Adriatic 2Šibenik4OPN - MONB
09.25-10.02JK MaestralIZ cup opena. Pule4OPNB
09.25-10.02JK Kon-Tiki CROChampions cupMurter4MONB
09.25-26.JK Zenta15. Šoltanska regataSplit-Stomorska-Split4OPNB
09.25-10.02JK Sailing ForeverSarres ASK cupKa-Hv-Vis-Kaš4OSTB
09.25-10.02IT 10.02-09JK Sailing ForeverSailing Forever cup 2Ka-Hv-Vis-Kaš4OSTB
09.25-10.02JK BiogradSeptembrova regataBiograd4OPNB
09.25-26.JK GalebKvarnerska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
09.25-10.02JK ŽalZ Vetrom 21' Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.25-10.10JK SplitMonotip Kup Platu 25Kaštelanski z.-Splitski k. 4MONB
09.25-25.JK ZadarTeuta 2021 - regata za dameZadar4OPNB
09.26-10.01JK MandeOrange cupPirovac4OPNB
09.26-10.01JK A.N.A.OC RegattaMurter4OPNB
09.26-28.JK Zadar30. Prehodni pokal JK OdisejMurter4MON - OPNB
09.27-28.JK ValRegata sv. Mihovila 2021Šibenik3OPT - ILCA 4A
10.01-03. JK Vega PH FLYING DUTCHMANPulski a.3FDA
10.01-03.JK GalebPH ŠLJUKA Žurkovo-Kostrena3SNPA
10.02-03.JK PrimoštenKatamaran PrimoštenPrimošten4F18A
10.02-09.JK MandeMande cupPrimošten4OSTB
10.02-05.JK Kon-Tiki CROKomunalka 2020Pirovac-Zlarin4MONB
10.02-09.JK Yacht TravelOktobrova regataSukošan4OPNB
10.02-09.JK Marina KaštelaSaress cup Ro-Masl-Ka-Mil-Drve-Ro4MONB
10.02-03.JK GalebKostrenska regataRiječki z. 3420 - ILCA 4,6 - OPT - SNPA
10.02-02.JK DelfinXVII Memorial kap. Marka MarinovićaMedulinski a.4OPNB
10.02-03.JK Labud90. Mrdujska regataSplit-Mrduja-Split4OPNB
10.02-09.JK ŽalRevival race 2021Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
10.02-03.JK BrivaBrivaPašmanski k.4OPNB
10.03-08.JK ValRevival raceSrednji Jadran4OSTB
10.06-09.JK Kon-Tiki CROIV. Jesenska KonjičankaPirovac-Zlarin4MONB
10.07-10.IT 10.21-24JK FrapaFrapa Business cupRogoznica4OPNB
10.08-10.JK OrsanDubrovačka regataKločepski k.3+OPTA
10.08-10.JK Ploče SailingBitka u Korčulanskom kanaluNeretv. i Korčul. k.4OPNB
10.09-10.JSIŽZlatna ribicaPula3OPT - ILCA 4,6A
10.09-10.IT 10.30-31JK TrogirTrogirska regataTrogir4OPNB
10.09-16.JK Sailing ForeverTPS - 25. Češka rallye - Prvenstvo Češke One Design 2021Ka-Prim-Bet-Ka4OSTB
10.09-09.JK Giričić10. Kaštelanska regataKaštelanski z.4OPNB
10.09-09.JSPGŽRegata kap. Ivana de DominisaKvarnerić-o. Dolin4OPNB
09.25-10.02.JK KunFriendship regataBiograd-Vis-Hvar-Biograd4OPNB
10.09-15.JK KunOffshore challengeBiograd-Dubrovnik-Biograd4ORC - MON - MOCRA - OSTB
10.10-11.JK ValEuropean MR tour grand finaleŠibenik4OPNB
10.15-18.JK ValLions Šibenik regattaSrednji Jadran4OSTB
10.15-17.JK Labud77. Viška regataSplit-Vis-Split4OPN - ORCB
10.15-17.JK IstraMarunada 2021Riječki z. 3420 - FORMULA - ILCA 4,6A
10.16-17.JK Sv.Nikola21. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih škola i jesenska regataJarun Veliko jezero3OPT - ILCA 4,6 - 420 - 470A
10.16-23.JK VentanAdria cup 2021Jezera-Murter4MON - OPNB
10.16-17.JK PrimoštenKup PrimoštenaPrimošten3OPT - ILCA 4,6,7 - 420A
10.16-17.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijePula3OPT - ILCA 4,6 - FDA
10.16-23.JK ZadarFriends cup 2021Murter-Sali-Iž-Murter4MON - OPNB
10.16-23.JK ValGrand prix CYASrednji Jadran4OSTB
10.22-22.JK UskokRadijska regataZadar4MONB
10.23-30.JK Sailing ForeverMMSRKa-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
10.23-30.JK VentanAlternautika sailing tour IIJezera-Murter4MONB
10.23-24.JK Biograd31.MAC - BBSBiograd4OPNB
10.23-24.JK Split14. Kup Kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
10.23-23.JK UskokZadarska kokaZadarski k.4OPNB
10.23-24.JK Zenta22. Trofej ZenteSplit3OPTA
10.23-26.JK ŽalSavinjska regata 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
10.24-25.JK BiogradSavinjčankaBiograd4OSTB
10.21-24.JK Kon-Tiki CRORound Long island raceZlarin-Veli Rat4OPN - ORCB
10.29-31.JK BiogradImpression saling weekBiograd4OPN - ORCB
10.29-31.JK LabudMelges 24 cupSplit4MONB
10.30-31.JK Marina KaštelaBavadria cupKaštelanski z.4MONB
11.04-07.JK MaestralClub Swan 36 ACI Cupa. Rovinja3MONB
11.05-07.JK Val PH ORCŠibenik-Zlarin3ORCB
11.05-07.JK Jugo22. Kup LošinjaM. Lošinj3+OPTA
11.05-07.PSU Peliška jedra5. Pelješka regata krstašaPelj-Las-Korč4OPNB
11.06-07.JK PrimoštenVesela djecaPrimošten4RG65RU
11.06-07.JK TijatMala JabukaVodički a.4OPTA
11.06-13.JK VentanFirst 35 one design cup IIIJezera-Murter4MONB
11.06-06.JK Sv.NikolaTradicionalna regata veteranaJezero Jarun4OPTA
11.19-21.JK Mornar PH MELGES-24Split3MEL 24B
11.12-14.JK TijatRegata JabukaVodice-Jabuka-Vodice4OPN - ORCB
11.12-14.JK MornarMornar Melges 24 kupSplit4MEL 24B
11.13-14.JK UskokKup sv. KrševanaZadarski k.3OPTA
11.14-14.JK OrsanRegata krstašaKoločepski k.4OPN - ORCB
11.15-20.JK KunEnd od season sailBiograd-Sali-Biograd4ORC - MON - MOCRAB
11.20-21.JK CroatiaACI Cup optimistRiječki z. 3OPT - 420 - 470 - ILCA 4,6A
11.20-21.JK BrivaNenin đirPašmanski k.4OPNB
11.21-24.JK ZadarNagradna regata 2021Zadar-Barotul-Žut-Sutomišćica-Zadar4OPN - MONB
11.26-28.JK CroatiaSusak za dvoje - Susak za posadeKvarnerski z.4OPN - ORC - YARDB
11.26-28.JK UljanikDan UljanikaPula3ILCA 4,6,7A
11.26-28.JK HorizontCRO FishPorečki a.3OPTA
11.26-28.JK OpatijaCup Opatije 2021Opatija3ILCA 4,6,7A
11.27-28.JK ValValov cup - monotip cup Platu 25Šibenik3MON - ILCA 4,6,7 - STARB
11.27-27.JK StrožanacStrožanac openPodstrana4OPNB
12.02-05.JK Vega30. Regata sv. Nikolaa. poluotoka Verudica1ILCA 4,6,7 - OPTA
12.03-06.JK MornarSv. NikolaSplit-Palagruža-Komiža4OPNB
12.03-05.JK Val22. Šibenska regata krstašaŠibenik4OPN - ORCB
12.04-05.JK BiogradKornati rallyBiograd-Kornati4OPN - ORCB
12.04-04.JK OpatijaVološćanski predbožićni kup 2021Volosko4OPNB
12.06-06.JK BiogradRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
12.11-12.JK Val26. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
12.18-18.JK CavtatCavtatska regata 2021Dubrovnik-Cavtat4OPN - ORCB
12.18-19.JK UskokBožićna regataPašmanski i Zadarski k.4OPNB
12.18-19.JK Zenta26. Božićna regataSplit4OPNB
12.27-28. JK Zenta PH DRAGON FORCE 65 Split3RG65RU
12.28-31.JK Zvir45. Međunarodna Novogodišnja regataa. Paklenih otoka-Hvar1ILCA 4,6,7 - OPTA
12.30-01.02JK BiogradNovogodišnja regataSplit- Milna-Drvenik Veli-Šolta4OPNB