Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboat)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUM ODDATUM DOIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKLASAVRSTA PO NS
15.01.2022.15.01.2022.JK BIOGRADRegata Sv. StošijeBiograd4OPNB
05.02.2022.07.02.2022.JK ZVIRHvarska regataHvar3OPTA
05.02.2022.06.02.2022.JK ISTRA"MAŠKARANA 2022."LOVRAN4RG65RU
11.02.2022.13.02.2022.JK TROGIRKup Kairos (kvalifikacijska regata JUG)zaljev Šaldun3+OPT - TCH - STARA
14.02.2022.14.02.2022.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
18.02.2022.20.02.2022.JK OPATIJA28. MNR KARNEVAL KUP 2022 (kvalifikacijska regata SJEVER)OPATIJA1OPTA
19.02.2022.20.02.2022.JK BRIVABiograd Melges 24 kupBiograd4MELGES24B
25.02.2022.27.02.2022.JK BIOGRADKarnevalska regataBiograd4ORC - OPNB
25.02.2022.27.02.2022.JK MORNARVelika nagrada Mornara (kriterijska regata)Splitski a.2ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
26.02.2022.27.02.2022.JK VEGA16. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski akvatorij3OPT - ILCA4 - ILCA6A
03.03.2022.06.03.2022.JK HOSTPMS ženaVis4MONB
04.03.2022.06.03.2022.JK MORNARPH ILCA 7 (seniorsko i juniorsko U21 M) 2ILCA7A
05.03.2022.06.03.2022.JK SPLITOtvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z. - Splitski k.3OPTA
11.03.2022.13.03.2022.JK JUGOPH 420 - Kup Lošinja 2022- Lošinj Spring Cup (kriterijska regata)Akvatorija otoka Lošinja2420 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
11.03.2022.13.03.2022.JK BRIVAPRVA BRIVA (kvalifikacijska regata JUG)PAŠMANSKI KANAL3+OPTA
12.03.2022.12.03.2021.JK SPLIT3. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.4RG65RU
12.03.2022.13.03.2022.JK MAESTRALMemorijal Aldo Prodan i kup Rovinjaa. Rovinja3OPT - ILCA4 - ILCA6 - FDA
18.03.2022.27.03.2022.JK MANDE201 MilesBiograd4OPNB
19.03.2022.20.03.2022.JK CROATIAOpatija Melges 24 kupLovran - Opatija - Ičići4MELGES24B
19.03.2022.20.03.2022.JK KVARNER ILCA 4,6,7 - Rabac cupRabački akvatorij3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
19.03.2022.20.03.2022.JK SV.NIKOLA27. Zagrebačka proljetna regata - memorijal Igor Božičević - team raceJezero Jarun3OPTA
25.03.2022.03.04.2022.JK MANDE500 MilesDrvenik4OPNB
26.03.2022.27.03.2022.JK GALEBPROLJETNI KUP GALEBARiječki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
26.03.2022.27.03.2022.JK OPATIJA13. IOM OPATIJA CUP 2022OPATIJA3IOMRU
26.03.2022.27.03.2022.JK SV.NIKOLA4. Zagreb open match raceJezero Jarun4470A
26.03.2022.27.03.2022.JK BIOGRADMR regataBiograd4OPNB
31.03.2022.08.04.2022.JK MANDEMendulaPrimošten4OPNB
01.04.2022.03.04.2022.JK MAESTRALRovinj Melges24 European Sailing SeriesRovinjski a.3MELGES24B
02.04.2022.02.04.2022.JK HYDRODubrovačka regata modelaDubrovački a.4RG65RU
02.04.2022.09.04.2022.JK ŽALVELIKONOČNI REGATTA 22'MURTER-DUBROVNIK-MURTER4OPNB
08.04.2022.10.04.2022.PSU PELIšKA JEDRA4. Pelješka regata krstašaPelj - Las - Korč4OPNB
08.04.2022.10.04.2022.JK HORIZONTRegata Grada Poreča (2. Izborna regata)Porečki akvatorij2OPTA
09.04.2022.16.04.2022.JK BIOGRADRound Palagruža cannonballBiograd - Palagruža4OPNB
09.04.2022.10.04.2022.RIJEčKI JK25. Riječka regata RU jedrilicaRijeka3IOMRU
09.04.2022.10.04.2022.JK GALEBGALEB SNIPE RACERIJEČKI ZALJEV4SNPA
10.04.2022.15.04.2022.JK VENTANGebirgssegler Cup 2022Jezera - Murter4MON - OPNB
14.04.2022.24.04.2022.JK MANDESententia regatta 2022Primošten4OPNB
14.04.2022.17.04.2022.JK ULJANIKCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićMedulin3OPTA
15.04.2022.16.04.2022.JK OPATIJAPH DASKE FOIL FORMULA - 2. FOIL OPATIJA CUP 2022 Formula i IQ FoilOPATIJA2FOILA
20.04.2022.23.04.2022.JK ŽALLIONS CUP 22'MURTERSKO MORE4OSTB
21.04.2022.24.04.2022.JK PLOčE SAILINGFirst and Seascape ChallengeMurter i Kornati4OSTB
22.04.2022.24.04.2022.JK VEGAPH ILCA 4 (U18 M/Ž, U16 M/Ž) 2ILCA4A
22.04.2022.24.04.2022.JK BIOGRADPlastic free waters - yachting fllowshipZadar4OPN - ORCB
23.04.2022.24.04.2022.JK ULJANIKMarina Veruda Sailing CupPula4OPNB
23.04.2022.24.04.2022.JK YACHT CLUB ZLARIN18. ZLARINSKA REGATA KRSTAŠAZlarin4OPNB
29.04.2022.08.05.2022.JK MANDESpring regattaPrimošten4OPNB
29.04.2022.01.05.2022.JK LABUDPAIŠKA REGATASPLIT-STARI GRAD-SPLIT4OPNB
29.04.2022.01.05.2022.JK SPLITSplit 1700 (3. Izborna regata)Kaštelanski z. - Splitski k. 2OPTA
30.04.2022.02.05.2022.JK BIOGRAD35. Biogradska i 10. županijska regataBiograd4OPNB
30.04.2022.02.05.2022.JK BIOGRADPakoška regata - katamaraniPakoštane4OPNB
30.04.2022.07.05.2022.KRUJ BUMPERVRY regattaSrednjedalmat. otoci4MONB
30.04.2022.02.05.2022.JK BIOGRADWASZP - Pašmanska regata FoilPašmanski k.4OPNB
30.04.2022.01.05.2022.KJD ZAGREBSurfPit openSv. Filip i Jakov4NOD - SLALOM - FOIL
01.05.2022.06.05.2022.JK ZADARRusskiy potok 2022Sukošan4MONB
01.05.2022.02.05.2021.JK BRIVABRIVA 1PAŠMANSKI KANAL4OPNB
01.05.2022.03.05.2022.KK SPLITNeretva kite openUšče Neretve4KBDA
04.05.2022.09.05.2022.JK ULJANIKPula-Pesaro/Pesaro-PulaPesaro-Pula3OPNB
05.05.2022.08.05.2022.JK ULJANIKMaxi On PulaPulski a.4OPNB
06.05.2022.08.05.2022.JK MORNARSv. Duje - Memorijal T. Mitrović (4. Izborna regata)Splitski a.2OPTA
07.05.2022.08.05.2022.JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3ILCA6 - ILCA7 - 470A
07.05.2022.13.05.2022.JK SPLITECC kupSt - Tro - Hv - V. Lu - Korč - Pom - Sl - Du4OPNB
07.05.2022.08.05.2022.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula4OPNB
07.05.2022.11.05.2022.JK BIOGRADČeška namorny business regattaBiograd4OPNB
07.05.2022.08.05.2022.JK STROžANACSTROŽANAC KUP 2022.Podstrana3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
07.05.2022.14.05.2022.JK ŽALUSW 22'ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA4OPNB
07.05.2022.08.05.2022.JK ISTRALovran slalomUVALA PRELUK4NOD - SLALOM - FOILA
08.05.2022.12.05.2022.JK BIOGRADPohodova regataBiograd4OPN - ORCB
08.05.2022.13.05.2022.JK MANDEUnited sailing weekMurter4OPNB
08.05.2022.08.05.2022.JK ULJANIK58. Pulska regataPula4OPNB
08.05.2022.12.05.2022.JK KUNBRENNERCOM SAILING WEEK 2022.VRGADINSKI KANAL4OPNB
13.05.2022.22.05.2022.JK MANDEQuality regattaPrimošten4OPNB
13.05.2022.15.05.2022.JK BURAKup MakarskeMakarska4OPTA
14.05.2022.15.05.2022.JK 3. MAJRegata sv. VidRiječki z.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OSTA
14.05.2022.15.05.2022.JK REFULCRESKA REGATA ZA KLASU FDCRES4FDA
14.05.2022.21.05.2022.JK ŽALKAPITANSKA REGATA 22'ŠINENSKO KNINSKA ŽUPANIJA4OSTB
14.05.2022.21.05.2022.JK ŽALMH REGATTA 22'MURTERSKO MORE4OPNB
14.05.2022.21.05.2022.JK ŽALMERCEDES REGATTA 22'ŠIBENSKO KNINSKA I ZADARSKA ŽUPANIJA4OPNB
15.05.2022.17.05.2022.JK BIOGRADManazerska jahtaBio - Pir - Vod - Hram - Pir - Bio4OPNB
15.05.2022.19.05.2022.JK KUNVitesse extreme cup 2022Vrgadinski k.4OPNB
20.05.2022.22.05.2022.JD VALILCA 4,6,7 - Crikvenica cup 2021. Vinodolski kanal3ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
20.05.2022.22.05.2022.JD VALPH ILCA 6 sen M/Ž, jun U19 M/Ž i U21 Ž (kriterijska regata)Vinodolski k.2ILCA6A
20.05.2022.22.05.2022.JK GALEBQUARNARO CUP - 20. MILJA RIJEČKOG ZALJEVAKVARNERSKI ZALJEV4OPN - YARDB
20.05.2022.22.05.2022.JK KVARNERQuarnaro Cup - 16. Regata Labinske republikeKvarner4OPNB
21.05.2022.22.05.2022.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPT - ILCA4 - ILCA6A
21.05.2022.28.05.2022.JK VALPohodova regattaSrednji Jadran4OSTB
22.05.2022.29.05.2022.JK MARINA KAšTELATECHNOREGATAKAŠTELA-MILNA-STARI GRAD-HVAR-STOMORSKA-KAŠTELA4MONB
22.05.2022.27.05.2022.JK A.N.A.Sail openDra - Ši - Kor - Zd4OPNB
25.05.2022.28.05.2022.JK ŽALLUCRON YACHT REGATAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
27.05.2022.29.05.2022.JK LABUD31.KOMIŠKA REGATASPLIT-KOMIŽA-SPLIT4OPN - ORCB
27.05.2022.28.05.2022.JK PRIMOšTENBando Route 048Hrv-ItaOPN
28.05.2022.29.05.2022.JK HORIZONTREGATA La mula de ParenzoPorečki a.4OPNB
28.05.2022.04.06.2022.JK MANDEWindow cupMurter4OPNB
28.05.2022.04.06.2022.JK VENTANFIRST 35 one design cup IJezera - Murter4MONB
28.05.2022.02.06.2022.JK BIOGRADPumps Adriatic ChallengeBiograd4OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
28.05.2022.04.06.2022.JK ŽALLTC WINDOW CUPŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
29.05.2022.03.06.2022.JK MARINA KAšTELAPAPA regataB. Voda - Kor - Palm - Mil - Ka4MONB
29.05.2022.03.06.2022.JK ZADARGentleman sailing regata 2022Srednja Dalmacija4MONB
03.06.2022.05.06.2022.JK BIOGRADPoetovio cupBiograd4OPNB
03.06.2022.05.06.2022.JK BIOGRADRegata Vieste-LastovoVieste - Lastovo4OPNB
03.06.2022.05.06.2022.JK 3. MAJPrimorska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
03.06.2022.05.06.2022.JK MORNARSušac 100x2St - Suš - St4OPNB
04.06.2022.04.06.2022.JK GIRIčIć20. Klupska regata GiričićKaštela-Stomorska (otok Šolta)4OPNB
04.06.2022.05.06.2022.JK BRIVABriva 2Pašmanski k.4OPNB
04.06.2022.05.06.2022.JK ULJANIK73. Istarska regataZapadna obala Istre4OPNB
04.06.2022.05.06.2022.JK ZAGREB 30. Velika nagrada grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470A
04.06.2022.05.06.2022.JK ZAGREB 38. Zagrebačka regataBiogradski kanal, Murtersko more4OPNB
04.06.2022.04.06.2022.JK POSTIRAOtvoreno prvenstvo PostiraBrački k.3OPTB
05.06.2022.17.06.2022.JK MANDEStart cupMurter-Dubrovnik-Murter4OPNB
07.06.2022.11.06.2022.JK KUNTKON CUP 2022VRGADINSKI KANAL4OPNB
07.06.2022.11.06.2022.JK ŽALTREND REGATTA 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
10.06.2022.12.06.2022.DSNM VOLOSKOWindsurf FiumankaVoloskoSLALOM - FOIL
11.06.2022.17.06.2022.JK A.N.A.Aqu CupPirovac - Murter - Šibenik4OPNB
11.06.2022.18.06.2022.JK ŽALLINZ CUP 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
11.06.2022.11.06.2022.HJK SISCIA31. Regata Sv. KvirinZadar-o.Jidula-Ošljak-Zadar4OPNB
12.06.2022.12.06.2022.JK PODSTRANARegata Sv. AntePodstrana3OPT - ILCA7A
17.06.2022.19.06.2022.JK ULJANIKPH OPTIMIST ekipno (kadeti U16)Pula2OPTA
18.06.2022.18.06.2022.JK NEVERIN17. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2022Kvarnerski z.4OPNB
18.06.2022.25.06.2022.KRUJ BUMPERMustGO cupSrednjedalmat. otoci4MONB
18.06.2022.24.06.2022.JK A.N.A.SailfastKaštela - s.d. otoci4OPNB
18.06.2022.24.06.2022.JK ŽALFRIENDS CUPŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
19.06.2022.19.06.2022.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaRiječki zaljev4OPNB
20.06.2022.20.06.2022.JK BIOGRADProljetna regata YCBBiograd4OPNB
24.06.2022.26.06.2022.JK ORIONPH ŠLJUKA SIPAR International 2022Mošćenička d.3SNPA
24.06.2022.26.06.2022.JK SPLIT69. Splitova regata krstašaSplit - Jelsa - Split4OPNB
25.06.2022.25.06.2022.JK OšTRO28. Kraljevačka regata krstašaAkvatorij grada Kraljevice4OPN - YARDB
25.06.2022.02.07.2022.JK ŽALAMC REGATTAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
02.07.2022.06.07.2022.JK PODSTRANAPWA ZOO Station Bol 2022Bol Brač4SLALOM - FOIL - NODA
02.07.2022.08.07.2022.JK A.N.A.Techno 1Trogir - s.d. otoci4OPNB
02.07.2022.02.07.2022.JK JADROSelce Open 2022SelceOPN
09.07.2022.10.07.2022.JK BURINRegata Velebitskog kanalaVinodolski k.4OPNB
09.07.2022.09.07.2022.JK DELFIN7. Ližnjanska regata - LižnjankaPulski a. - Medulinski a.4OSTB
09.07.2022.10.07.2022.JK OšTROKraljevačka regataAkvatorij grada Kraljevica iznad rta Oštro3ILCA4 - OPTA
09.07.2022.09.07.2022.JK POSTIRARegata ol Postirske FjereBrački k.4OPNB
09.07.2022.15.07.2022.JK A.N.A.Techno 2Trogir - s.d. otoci4OPNB
10.07.2022.10.07.2022.JK SENJ30.SENJSKA REGATASenj, akvatoriji 4OPNB
16.07.2022.16.07.2022.JK OPATIJAOPATIJKA - HOMO SI BORDIŽAT - 2022OPATIJA4OPNB
16.07.2022.17.07.2022.JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo GRADA POREČAAkvatorij Poreča3OPT - ILCA4 - ILCA6A
22.07.2022.24.07.2022.JK DELFIN12. Regata Barbanske rivijere 2022Pulski a.4OPNB
30.07.2022.31.07.2022.JK BURINNovljanska regataVinodolski k.3OPN - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
30.07.2022.31.07.2022.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko 2022Pašmanski kanal3OPT - ILCA4 - ILCA6 - 420A
31.07.2022.31.07.2022.JK YACHT CLUB ZLARINLATINSKIN IDRUN NA KUREJA 2022.Zlarin4TRADICB
05.08.2022.05.08.2022.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd - Blitvenica3OPN - OPT - STAR - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
13.08.2022.13.08.2022.JK POSTIRAMala noćna regataBrački k.4OSTB
13.08.2022.14.08.2022.JK ŽAL47. BETINSKA REGATAPIROVAČKI ZALJEV3ILCA4 - OPTA
19.08.2022.21.08.2022.JK ULJANIKJKU Team raceBunarina a.OPT
20.08.2022.27.08.2022.JK ŽALMINI USWŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
23.08.2022.25.08.2022.JK HOSTJadranska regataVis-Palagruža-Vis4OPN - NHP - ORCB
27.08.2022.03.09.2022.JK VENTANFirst 35 one design cup IIJezera - Murter4MONB
27.08.2022.03.09.2022.JK ŽALJCI 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
28.08.2022.02.09.2022.JK VALJCI regattaSrednji Jadran4OSTB
01.09.2022.04.09.2022.JK SPLITPH OPTIMIST FLOTNO (kadeti U16)Split2OPTA
02.09.2022.09.09.2022.JK MANDEUnion cupMurter4OPNB
03.09.2022.04.09.2022.JK BRIVABRIVA 3Pašmanski k.4OPNB
03.09.2022.10.09.2022.JK YACHT TRAVELStudent regataSibenik4OPNB
03.09.2022.04.09.2022.JK MORNARMornar Melges24 kupSplitski akvatorij4MELGES24B
05.09.2022.11.09.2022.JK LABUDIQ FOIL SENIOR LABUD CUP -"FULL OF LIFE"BOL4FOILA
09.09.2022.11.09.2022.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceMaunski k. - Šimuni 4F18A
09.09.2022.11.09.2022.DSNM VOLOSKOVolosko openVoloskoSLALOM - FOIL
10.09.2022.11.09.2022.JK JUGOLošinjska regataLošinjski a.4OPNB
10.09.2022.11.09.2022.JK OPATIJA2. REGATA VELA VRATA - Galijola 2022OPATIJA - CRES - OPATIJA4OPN - YARDB
10.09.2022.11.09.2022.JK SPLITSplit Snipe RegattaKaštelanski z. - Splitski k. 4SNPA
10.09.2022.17.09.2022.JK ŽALIT REGATTA 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
10.09.2022.17.09.2022.JK ŽALLIMIT YACHT Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
16.09.2022.18.09.2022.JK MORNARCroatel cupSplitski a.4STARA
16.09.2022.18.09.2022.JK SURFBASE ŠIMUNIKolan openMaunski k. - Šimuni 4NOD - KBD - OSTA
16.09.2022.25.09.2022.JK MANDEAdriatic sailing week 2022Primošten4OPNB
16.09.2022.22.09.2022.JK VALSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
16.09.2022.18.09.2022.JK JADROTrka oko KrkaNovi Vinodolski - otok Krk - Selce4OPN
17.09.2022.24.09.2022.JK BIOGRADOststeirer cup 2021Biograd4OPNB
17.09.2022.18.09.2022.JK BURARegata hrvatskih mornaraMakarska - Postira4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK VENTANAlternautika sailing tour IJezera - Murter4MONB
17.09.2022.25.09.2022.RIJEčKI JKRegata tisuću otokaRijeka - Tivat - Rijeka4ORC - ORCI - MOCRAB
17.09.2022.18.09.2022.JK SPLITSplit Moth regattaKaštelanski z. - Splitski k. 4MOTHA
17.09.2022.18.09.2022.JK LABUDBOBOVIŠKA LABUD CLASSICSPLIT-BOBOVIŠĆE-SPLIT4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALRITTEN SAILING DAYSŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALSTAVEBNI REGATTAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALCOLIN REGATAŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
17.09.2022.24.09.2022.JK ŽALifsec BUSINESS CUP 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
18.09.2022.20.09.2022.JK MARINA KAšTELAEU Agencies regata - HrvatskaKaštela - Mrdulja - Kaštela4MONB
18.09.2022.23.09.2022.JK ZADARBPC 2022Srednja Dalmacija4OSTB
18.09.2022.23.09.2022.JK MANDEBav cupBiograd - Tribunj - Šibenik - Biograd4OPNB
19.09.2022.22.09.2022.JK MANDEChampagne CupSplitsko-dalmatinska županija4OPN - ORCB
23.09.2022.02.10.2022.JK MANDEChampagne race - MCR ORCPrimošten - Vodice4ORCB
23.09.2022.25.09.2022.JK LABUDMRDUJA OPTIMIST KUP - IN MEMORIAM BORIS VUJNOVIĆ (kvalifikacijska regata JUG)SPLIT3OPTA
23.09.2022.25.09.2022.JK SPLITPH ZA KLASU MOTH Kaštelanski z. - Splitski k3MOTHA
24.09.2022.24.09.2022.JK GALEBKVARNERSKA REGATAKvarnerski zaljev4OPN - YARDB
24.09.2022.25.09.2022.JK GALEBKOSTRENSKA REGATARiječki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6B
24.09.2022.24.09.2022.JK GIRIčIć11. Kaštelanska regataKaštelanski zaljev4OPNB
24.09.2022.24.09.2022.JK ZADARTeuta 2022 - regata za dameZadar4OSTB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALMEMORIAL VLADA PSALAMANA 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALICCA 22'Šibensko-Kninska ŽUPANIJA4OPNB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALKOMBAT TOURŠibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
24.09.2022.01.10.2022.JK ŽALUNION REGATTA 22'Šibensko-Kninska i Splitsko Dalmatinska Županija4OPNB
24.09.2022.25.09.2022.JK BIOGRADStavebni regatta - Septembrova regattaBiograd4OPNB
24.09.2022.24.09.2022.JK BIOGRADBiograd cup RUBiogradski k.IOM
25.09.2022.30.09.2022.JK MANDEOrange cupPirovac4OPNB
30.09.2022.10.10.2022.JK MANDEMande cupPrimošten4OSTB
30.09.2022.02.10.2022.JK VEGAPH FLYING DUTCHMANPulski akvatorij3FDA
30.09.2022.02.10.2022.JK KVARNERRabačka regata 2022 (kvalifikacijska regata SJEVER)Rabački akvatorij3ILCA4 - ILCA6 - OPTA
30.09.2022.02.10.2022.JK LABUDLABUD MELGES 24 CUPSPLIT4MELGES24B
01.10.2022.01.10.2022.JK 3. MAJNautička regataRiječki z.4OPN - YARDB
01.10.2022.05.10.2022.JK KUNFRIENDSHIP REGATTA 2022.VRGADINSKI KANAL4OPNB
01.10.2022.08.10.2022.JK HORIZONTAMS CUP - 2022Vrsar – Poreč – Novigrad – Veruda – Cres – Mali Losinj4OPNB
01.10.2022.01.10.2022.JK LABUD91. MRDUJSKA REGATASPLIT-MRDUJA-SPLIT4MELGES24B
01.10.2022.07.10.2022.JK A.N.A.Sila vetra regattaTrogir - Primošten - s.d. otoci4OPNB
01.10.2022.08.10.2022.JK ŽALKOROŠICA 22'Šibensko-Kninska Županija4OPNB
01.10.2022.02.10.2022.JK PRIMOšTENKatamaran PrimoštenPrimoštenF18
02.10.2022.05.10.2022.JK FRAPAMarten Cup 2022Rogoznica- Murtersko more4OPNB
03.10.2022.05.10.2022.JK KUNBUISNESS CUP 2022VRGADINSKI KANAL4OPNB
04.10.2022.08.10.2022.JK LABUDClub Swan 36 ACI CupSplit3MONB
05.10.2022.05.10.2022.JK PODSTRANAStart up Regata EuropeSplit Kaštela4OPNB
07.10.2022.12.10.2022.JK KUNSV. JUŠTINA CUP 2022.VRGADINSKI KANAL4OPNB
08.10.2022.09.10.2022.JSIŽZlatna ribica Pula3OPT - ILCA4 - ILCA6A
08.10.2022.15.10.2022.JK ŽALAUTUMN REGATTAŠibensko-Kninska Županija4OPNB
08.10.2022.09.10.2022.JK BIOGRADEnd Polio regattaBiograd4OSTB
14.10.2022.16.10.2022.JK LABUD78.VIŠKA REGATASPLI-VIS-SPLIT4OPN - ORCB
15.10.2022.22.10.2022.JK VENTANADRIA CUP 2022Jezera - Murter4MON - OPNB
15.10.2022.16.10.2022.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županije - 7. Memorijal Lucio ToffettiPula3OPT - ILCA4 - ILCA6 - FDA
15.10.2022.16.10.2022.JK ZAGREB 33. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470A
15.10.2022.21.10.2022.JK KUNCROATIA COAST CUP 2022.BIOGRAD n/m - PULA - BIOGRAD n/m4OPNB
15.10.2022.16.10.2022.JK SV.NIKOLA22. prvenstvo osnovnih škola i jesenska regataJezero Jarun3OPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
15.10.2022.16.10.2022.JK PRIMOšTENKup PrimoštenPrimoštenOPT - ILCA7 - ILCA6 - ILCA4 - 420
16.10.2022.21.10.2022.JK MARINA KAšTELASarres cupKa-Masl-Mil-Vrb-Ma-Post-Ka4MONB
16.10.2022.21.10.2022.JK ZADARFriends Cup 2022Murter-Sali-Iž-Murter4OSTB
20.10.2022.23.10.2022.JK FRAPAFrapa Business CupRogoznica4OPNB
22.10.2022.29.10.2022.JK VENTANAlternautika sailing tour IIJezera - Murter4MONB
22.10.2022.22.10.2022.JK SPLIT15. Kup Kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
22.10.2022.23.10.2022.JK ISTRALOVRANSKA REGATA "MARUNADA 2022."LOVRAN3OPT - ILCA4 - OSTA
22.10.2022.25.10.2022.JK ŽALSAVINJSKA REGATAŠibensko-Kninska Županija4OPNB
22.10.2022.22.10.2022.JK SV.NIKOLATradicionalna regata veteranaJezero Jarun4OPTA
22.10.2022.23.10.2022.JK BIOGRADWASZP Foil/32 MacPašmanski kanal4OPNB
23.10.2022.28.10.2022.JK FRAPAAustrian Big Boat ChallengeRogoznica-Dubrovnik-Rogoznica4OPN - ORCB
23.10.2022.26.10.2022.JK VALSavinjska regata 2021Srednj Jadran4OSTB
28.10.2022.30.10.2022.JK BIOGRADImpression saling weekBiograd4ORC - OPNB
29.10.2022.29.10.2022.JK MARINA KAšTELABAVADRIA CUPKAŠTELANSKI ZALJEV4MONB
29.10.2022.30.10.2022.JK TROGIRTrogirska regataTrogirski akvatorij4OPNB
29.10.2022.05.11.2022.JK ŽALAFR 22'Šibensko-Kninska i Zadarska Županija4OPNB
02.11.2022.06.11.2022.JK BRIVARS 21 World championshipBiograd1MONB
03.11.2022.07.11.2022.JK KUNEND OF SEASON CUP 2022BIOGRAD n/m - ZAGLAV - BIOGRAD n/m4OPNB
04.11.2022.06.11.2022.JK JUGO23. KUP LOŠINJA (kvalifikacijska regata SJEVER)Akvatorij otoka Lošinja3OPTA
05.11.2022.06.11.2022.JK BRIVADRUGA BRIVAPašmanski k.4OPTA
05.11.2022.12.11.2022.JK VENTANFirst 35 one design cup IIIJezera - Murter4MONB
05.11.2022.11.11.2022.JK A.N.A.SC CupPirovac - Dubrovnik - Pirovac4OPNB
05.11.2022.08.11.2022.JK BIOGRADAttems regattaBiograd4OPNB
11.11.2022.13.11.2022.JK TIJATRegata JabukaVodice-Jabuka-Vodice4OPN - ORCB
11.11.2022.13.11.2022.JK ULJANIKPH LASER STRATOS STUDENTSKOPula3LSTRB
12.11.2022.13.11.2022.JK CROATIAACI Cup OptimistRiječki z. 3OPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6A
18.11.2022.20.11.2022.JK PODSTRANAPH DASKE SLALOMViganj, Šibenik3SLALOM - NODA
18.11.2022.20.11.2022.JK SPLITSplit Winter RegattaKaštelanski z. - Splitski k. 3OPTA
18.11.2022.20.11.2022.JK DELFIN2. Trening regata Lignjade Pula - Unije - OTKAZANAPula - Galijola - Unije - Pula4OPNB
18.11.2022.20.11.2022.JK VALPH ORCiŠibenik3ORCIB
19.11.2022.20.11.2022.JK BRIVANENIN ĐIRPAŠMANSKI KANAL4OPNB
20.11.2022.22.11.2022.JK ZADARNagradna regata 2022Zadar-Barotul-Žut-Sutomišćica-Zadar4OSTB
24.11.2022.26.11.2022.JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeKvarnerski z.4OPN - ORC - YARDB
25.11.2022.27.11.2022.JK OPATIJA49. CUP OPATIJE 2022 (kriterijska regata)OPATIJA1ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
26.11.2022.28.11.2022.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaPula3ILCA4 - ILCA6A
26.11.2022.27.11.2022.JK HORIZONTCRO FishPorečki akvatorij3OPTA
01.12.2022.04.12.2022.JK VEGA31. Regata Sveti Nikola - 2. Memorijal Vladimir Barbić (kvalifikacijska regata SJEVER i kriterij)Pulski akvatorij1OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
03.12.2022.06.12.2022.JK MORNARSv. NikolaSplit - Palagruža - Komiža4OPNB
03.12.2022.04.12.2022.JK BIOGRADKornati RallyBiograd - Kornati4OPN - ORCB
03.12.2022.03.12.2022.JK OPATIJAVOLOŠĆANSKI PREDBOŽIĆNI KUP 2022VOLOSKO4OPN - YARDB
03.12.2022.04.12.2022.JK ZENTAPH RG65 - 2. RogačicaRogač-Šolta3RG65RU
06.12.2022.06.12.2022.JK BIOGRADRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
10.12.2022.10.12.2022.JK STROžANACSTROŽANAC OPEN 2022.Podstrana4OPNB
27.12.2022.29.12.2022.JK SPLITPH Beneteau 25 PlatuSplitski a.2MONB
28.12.2022.31.12.2022.JK ZVIR46. MEĐUNARODNA NOVOGODIŠNJA REGATA (kriterijska regata)Akvatorij Paklenih otoka- HVAR1ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OPTA
30.12.2022.02.01.2023.JK BIOGRADNovogodišnja regataBiograd4OPNB
04.02.2023.04.02.2023.JK ISTRAMAŠKARANA 2023.LovranRG65
05.02.2023.05.02.2023.JK ORSANRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORC - OPNB
11.02.2023.12.02.2023.JK ZENTA22. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
11.02.2023.12.02.2023.JK TROGIRKup KairosZaljev ŠaldunOptimist - Daske - Techno 293 - Zvijezda - Ostalo
18.02.2023.19.02.2023.JK ORSANDubrovnik Melges 24 kupDubrovnik4MELGES24B
24.02.2023.26.02.2023.JK USKOK420 Zadar Open (kriterijska regata)Zadarski kanal4420A
25.02.2023.26.02.2023.JK VEGA17. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski akvatorijOptimist - ILCA 4 - ILCA 6
03.03.2023.03.05.2023.JK OPATIJA29. MEĐUNARODNI KARNEVAL KUP 2023KVARNERSKI ZALJEVOptimist
09.03.2023.12.03.2023.JK DELFIN2. FULL MOON REGATTA, Pula- CresPula - Susak - Cres4OPNB
11.03.2023.12.03.2023.JK USKOKZadar ORC CupZadarski Kanal4ORCIB
18.03.2023.19.03.2023.JK VALFun CupŠibenski akvatorij4OPNB
18.03.2023.19.03.2023.JK OPATIJA14. IOM OPATIJA CUP 2023KVARNERSKI ZALJEVIOM
24.03.2023.26.03.2023.JD VALCrikvenička regata (kvalifikacijska regata SJEVER)Vinodolski k.3OPTA
25.03.2023.26.03.2023.JK ZENTA2. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
29.03.2023.01.04.2023.JK A.N.A.24. Uskršnja regataHvar3ORC - ORCI - OPNB
29.03.2023.01.04.2023.24. Uskršnja regataHvarORC - ORC International - Open
31.03.2023.02.04.2023.JK PUNATSSL Sea Challenger 2023 KVARNERIĆOstalo
09.04.2023.16.04.2023.JK SAILING FOREVERSailing Forever CupKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
13.04.2023.16.04.2023.JK VALProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
14.04.2023.14.04.2023.MINI SKRADINSKA REGATAORC
14.04.2023.15.04.2023.JK KON-TIKI CRO1. MINI SKRADINSKA REGATAPROKLJANSKO JEZEROOptimist
15.04.2023.22.04.2023.JK ZADAR16. Captains Adria kup 2023Murter - Iž Veli - Murter4MONB
15.04.2023.22.04.2023.JK SAILING FOREVERRound Palagruža CannoballKaš - Starigrad - Kaš4OSTB
15.04.2023.16.04.2023.JK KON-TIKI CRO3. SKRADINSKA REGATA KRSTAŠAProkljansko jezero4OPN - ORC - OSTB
21.04.2023.23.04.2023.JK DELFIN19. BRIONI KUP, Pula - Fažana - NP BrijuniPula - Fažana - NP Brijuni4OPNB
21.04.2023.23.04.2023.JK ISTRAIFCA Slalom - Regata Sv. Juraj Uvala PrelukDaske - Slalom
22.04.2023.25.04.2023.JK KON-TIKI CROXXIV. Lions regata - Jedrima protiv drogeMurter - Kornati4MON - OPNB
23.04.2023.30.04.2023.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week 1Kaš - Starigrad - Kaš4OSTB
24.04.2023.29.04.2023.JK VALTBR RegattaSrednji Jadran4OSTB
24.04.2023.28.04.2023.JK VALMajova regattaSrednji Jadran4OPNB
24.04.2023.27.04.2023.JK VALPoetovio cup 2023Srednji Jadran4OSTB
29.04.2023.29.04.2023.JK ZADARJoshua Slocum 2023Zadar4OPNB
29.04.2023.30.04.2023.JK VALŠibenik ORC cup Šibenik3ORCIB
29.04.2023.06.05.2023.JK ZADARRegaty Morskie Yacht Klubu Polski Chrowacja 2023PirovacMonotip
29.04.2023.04.05.2023.JK KORNATIKornati Cup 2023Murter- Kornati- Biograd4ORCB
29.04.2023.06.05.2023.JK SAILING FOREVER45 FT regattaKa - Milna - Hvar - Masl - Tro - Ka4OSTB
30.04.2023.06.05.2023.JK VALKabestan regatta 2023Srednji Jadran4OSTB
06.05.2023.06.05.2023.JK ZENTA12. Regata sv. DujeSplit4OPNB
06.05.2023.13.05.2023.JK SAILING FOREVERMatej Bencur regatta 2023Kaš - Palm - V. Luka - Kor - Suć - Sum4OSTB
07.05.2023.11.05.2023.JK ZADAR10. Budweis regataSrednja Dalmacija4MONB
07.05.2023.10.05.2023.JK ZENTAHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
12.05.2023.14.05.2023.JK VAL16. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
13.05.2023.20.05.2023.JK SAILING FOREVERSailing Forever cup 1Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
13.05.2023.13.05.2023.JK CAVTATRegata Cavtatskih otokaCavtatski OtociOpen - ORC
13.05.2023.14.05.2023.JK USKOKZadarska regataZadarski kanal4OPNB
13.05.2023.14.05.2023.JK REFULFD Cup Cres 2023Creski zaljevFlying Dutchman
14.05.2023.18.05.2023.JK ZADARSententia 2023Pir - Zla - Pir4MONB
15.05.2023.18.05.2023.JK PUNATALPE ADRIA SAILIG WEEK KVARNERIĆ4OST - OPNB
19.05.2023.21.05.2023.JD VALProljetni kup Crikvenice (3. Izborna regata)Vinodolski k.2OPTA
19.05.2023.21.05.2023.JK DELFIN2. Tko prije na UnijePula - Galijola - Unije - Pula4OPNB
20.05.2023.20.05.2023.JK ŠPINUTFAŽOLKASplitski kanal i Kaštelanski zaljev3OPN - OPT - OSTB
20.05.2023.21.05.2023.JK VIHORCorinthia cup Bašćanska uvala3OPT - ILCA4 - ILCA6B
20.05.2023.27.05.2023.JK SAILING FOREVERErste Trophy regattaKaštela - Milna - Hvar - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
20.05.2023.27.05.2023.JK VALSBC Regatta 2023Srednji Jadran4OSTB
26.05.2023.28.05.2023.JK MALINSKAMića regataMalinska3OPTA
27.05.2023.30.05.2023.JK KON-TIKI CRORotary regata CarniolaMurter - Kornati4MONB
27.05.2023.27.05.2023.JK PUNAT37. CROATIA CUPKVARNERIĆ4OPNB
27.05.2023.03.06.2023.JK SAILING FOREVERJ and T regatta 2023 Ka - Hv - Vis - Ka4OPNB
31.05.2023.05.06.2023.JK KON-TIKI CROLions rally KonjiceMurter - Kornati4MONB
03.06.2023.06.06.2023.JK KON-TIKI CROKonjičankaVodice - Šibenik4MONB
03.06.2023.04.06.2023.JK ORSANLapadska regataKoločepski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7A
03.06.2023.10.06.2023.JK SAILING FOREVERSF CUP 2 Ka - Hv - Vis - Ka4OSTB
03.06.2023.04.06.2023.JK VALŠibenik FD CupŠIbenski akvatorij4FD - SNPA
04.06.2023.04.06.2023.JK ORSANRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORC - OPNB
07.06.2023.09.06.2023.28. Pomladanska regata JK OdisejMurterMonotip
10.06.2023.13.06.2023.JK KON-TIKI CROSt. Georgs orden regattaSplit4MONB
10.06.2023.17.06.2023.JK SAILING FOREVERGolden Regatta Ka - Hv - Vis - Ka4OSTB
10.06.2023.17.06.2023.JK YACHT TRAVELTeam regataSibenik4OPNB
10.06.2023.17.06.2023.JK YACHT TRAVELTeam regata SibenikOPN - Open
10.06.2023.10.06.2023.HJK SISCIA32. Regata Sv. KvirinZadar-o.Jidula-Ošljak-ZadarOPN - Open
14.06.2023.17.06.2023.JK KON-TIKI CROLions VrhnikaSplit4MONB
17.06.2023.24.06.2023.JK SAILING FOREVERHENEKEN TROPHY Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
17.06.2023.23.06.2023.JK KON-TIKI CROFRIENDS CUPMURTER-ŠIBENIKMonotip
22.06.2023.24.06.2023.JK ZADARMiddle Adriatic offshore cup 2023Ancona - Božava - Ancona3OPNB
23.06.2023.25.06.2023.JK DELFIN10.Tivoli Mandrač KupPulski a.4OPNB
24.06.2023.25.06.2023.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.4OPTA
24.06.2023.25.06.2023.JK VALRegata 64. MDFŠibenik3OPT - ILCA4 - ILCA6A
01.07.2023.02.07.2023.JK PLAVKrčka regata 2023Krčki zaljev3OPT - ILCA4 - ILCA6A
01.07.2023.01.07.2023.JK CAVTATVII. Cavtat Kup 2023Cavtatski otoci4ORC - OPNB
04.07.2023.08.07.2023.JK VALŠibenik - Civitanova 2023Međunarodne vode3ORCB
06.07.2023.07.07.2023.JK ORSANRegata Trani - DubrovnikTrani - Dubrovnik3ORC - OPNB
15.07.2023.23.07.2023.JK SAILING FOREVERCzech Windsurfing Championship 2023 Pelješki k.4OSTB
15.07.2023.15.07.2023.JK OPATIJA15. OPATIJKA - HOMO SI BORDIŽAT 2023KVARNERSKI ZALJEVOpen
21.07.2023.23.07.2023.JK DELFIN5. TRGET KUP i 12. REGATA BARBANSKE RIVIJEREPulski a.4OPNB
29.07.2023.30.07.2023.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sveti Roko 2023Pašmanski kanalOptimist - ILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7 - 420
04.08.2023.06.08.2023.JK ORSANJužnodalmatinska regataOrebić - Dubrovnik4OPN - ORCB
05.08.2023.06.08.2023.JK PUNAT9. KUP KOŠLJUNPUNTARSKA DRAGA4ILCA4 - OPTB
19.08.2023.19.08.2023.JK PLAVKrčka jedra 2023Krčki zaljev4OPNB
26.08.2023.27.08.2023.JD VALRegata dani GradaVinodolski k.3OPT - ILCA4 - ILCA6A
26.08.2023.27.08.2023.JK MALINSKAKup DubašniceMalinska4OPN - YARDB
26.08.2023.27.08.2023.JK ŠPINUTSTARIGRADSKA REGATA 2023Split - Starigrad - Split4OPNB
26.08.2023.02.09.2023.JK SAILING FOREVERSailing forever family weekKa - Mil - S. Grad - Vis - Masl - Ka4OSTB
26.08.2023.02.09.2023.JK SAILING FOREVEREuropean regattaKaštela - Maslinica - Vis - Hvar - Milna - Kaštela4OSTB
02.09.2023.09.09.2023.JK SAILING FOREVERMangold Cup 2023Kaš - Mil - Palm - V. Luka - Vis - Kaš4OSTB
02.09.2023.02.09.2023.JK CAVTATCavtat optimist kup 2023Cavtatski o.3OPTA
02.09.2023.02.09.2023.JD VALRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPN - YARDB
02.09.2023.09.09.2023.JK SAILING FOREVERMotor car regattaKa - Tro -Mil - Palm - Masl - Ka4OSTB
02.09.2023.09.09.2023.JK VALRegatta Business PolandSrednji Jadran4ORC - OSTB
09.09.2023.16.09.2023.JK VALGate and Be light RegattaSrednji Jadran4OSTB
09.09.2023.16.09.2023.JK SAILING FOREVERMerfold regatta Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
09.09.2023.16.09.2023.JK SAILING FOREVERStudentska regatta Kaštela - Milna - Hvar - Vis- Maslinica -Kaštela4OSTB
09.09.2023.16.09.2023.JK VALAmadeus Adriatic 1Srednji Jadran4OSTB
09.09.2023.16.09.2023.JK YACHT TRAVELStudent regatamurterOpen
09.09.2023.10.09.2023.JK OPATIJA41 REGATA VELA VRATA - GALIJOLA 2023KVARNERSKI ZALJEVOpen - Yardstick
16.09.2023.17.09.2023.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaZadarski kanal4OPNB
16.09.2023.23.09.2023.JK VALAnd RegattaSrednji Jadran4OSTB
16.09.2023.23.09.2023.JK SAILING FOREVERIT regattaKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
16.09.2023.17.09.2023.JK VEGAValsaline CupPulski akvatorij470 - 420
21.09.2023.22.09.2023.JK KON-TIKI CROAdria Tech tackVodice4MONB
22.09.2023.24.09.2023.JK DELFIN2. ISTRA POD JEDRIMARabac - Pula - Poreč4OPNB
23.09.2023.25.09.2023.JK KON-TIKI CROIR Croatia HeinikenSplit - Hvar4OPN - ORCB
23.09.2023.30.09.2023.JK SAILING FOREVERFirst Cross RegattaKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
23.09.2023.30.09.2023.JK SAILING FOREVERMoorelandKaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
23.09.2023.30.09.2023.JK VALAdriatic Sailing Week 2023Srednji Jadran4OPNB
23.09.2023.30.09.2023.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week and ExporteriKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
23.09.2023.30.09.2023.JK VALAmadeus Adriatic 3Srednji Jadran4OSTB
24.09.2023.26.09.2023.JK ZADAR31. Prehodni Pokal JK Odisej In memorial Srečka ŠkrlecaMurter4OSTB
29.09.2023.01.10.2023.JK ORSANDubrovačka regata krstašaDubrovnik4ORC - OPNB
29.09.2023.01.10.2023.JK VEGAPH FLYING DUTCHMAN 2023Pulski akvatorijFlying Dutchman
29.09.2023.01.10.2023.JK DELFIN19. Memorial kap. Marka MarinovićaMedulinski a. - Albanež - Kamenjak4OPNB
30.09.2023.07.10.2023.JK SAILING FOREVEREXPORTERI.skKaštela - Milna - Hvar - Vis - Maslinica - Trogir - Kaštela4OSTB
06.10.2023.08.10.2023.JK ORSANDubrovačka regata (kvalifikacijska regata JUG)Kločepski k.3OPTA
07.10.2023.08.10.2023.JK ZENTA16. Šoltanska regataSplit - Stomorska - Split4OPNB
07.10.2023.14.10.2023.JK SAILING FOREVERTPS - 27. Česka rallye - Prvenstvo Česke One Design 2023Kaš - Prim - Bet - Kaš4OSTB
07.10.2023.07.10.2023.JSPGŽRegata kapetana Ivana de DominisaRab4OPNB
07.10.2023.10.10.2023.JK KON-TIKI CROKOROŠICAMURTER-KORNATI-ŠIBENIKMonotip
14.10.2023.21.10.2023.JK VALREVIVAL RACESrednji Jadran4OPNB
14.10.2023.21.10.2023.JK SAILING FOREVERSeawolfcup InternationalKaš - Palm - Vis - Rog - Masl - Kaš4OSTB
14.10.2023.17.10.2023.JK KON-TIKI CROV. Jesenska KonjičankaPirovac - Zlarin4MONB
18.10.2023.20.10.2023.JK KON-TIKI CRO16. KomunalkaPirovac - Zlarin4MONB
21.10.2023.28.10.2023.JK SAILING FOREVERMMSR - Heneken Cup 2023Ka-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
21.10.2023.22.10.2023.JK ZENTA25. Trofej ZenteSplit3OPTA
21.10.2023.25.10.2023.JK ZADAR21. Pomurska regata 2023Murter-Žut-Murter4MONB
21.10.2023.21.10.2023.JK USKOKZadarska KokaZadarski kanal4OPNB
21.10.2023.22.10.2023.JK ISTRALovranska regata "MARUNADA 2023."Riječki zaljevILCA 4 - ILCA 6 - Optimist
22.10.2023.23.10.2023.JK KON-TIKI CROSavinjska regataMurter/KornatiMON
22.10.2023.23.10.2023.SAVINJČANKAMURTER KORNATIMonotip
26.10.2023.28.10.2023.JK KON-TIKI CRO9. Round Long Island raceZlarin - Veli Rat4OPN - ORC - MONB
28.10.2023.29.10.2023.JK TROGIRTrogirska regataTrogirski akvatorijOpen
03.11.2023.05.11.2023.JK DELFIN19. ARENA KUP, PulaPulski a.4OPNB
04.11.2023.11.11.2023.JK VALHWRR 2023Srednji Jadran4OSTB
05.11.2023.05.11.2023.JK ORSANRegata krstašaKoločepski k.4OPN - ORCB
11.11.2023.12.11.2023.JK USKOKKup Svetog KrševanaZadarski kanal3OPTA
17.11.2023.19.11.2023.TBDOtvoreno Prvenstvo Hrvatske 2023.TBDMelges 24
24.11.2023.26.11.2023.TBDOtvoreno Prvenstvo Hrvatske 2023. - Rezervni terminMELGES24
24.11.2023.26.11.2023.JK OPATIJA50. CUP OPATIJE 2023KVARNERSKI ZALJEVILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7
02.12.2023.03.12.2023.JK VAL23. Šibenska regata krstašaŠibenik4OPN - ORCB
02.12.2023.03.12.2023.JK ZENTA3. Rogačica DF65 Split4RG65RU
02.12.2023.02.12.2023.JK OPATIJA21. VOLOŠĆANSKI PREDBOŽIĆNI KUP 2023KVARNERSKI ZALJEVOpen - Yardstick
07.12.2023.10.12.2023.JK VEGA32. Regata Sveti Nikola - Memorijal Vladimir BarbićPulski akvatorijOptimist - ILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7
09.12.2023.10.12.2023.JK VAL27. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
16.12.2023.16.12.2023.JK ZENTA28. Božićna regataSplit4OPNB
16.12.2023.17.12.2023.JK USKOKBožićna regataZadarski kanal4OPNB
17.12.2023.17.12.2023.JK CAVTATCavtatska regata 2023Dubrovnik - Cavtat4OPN - ORCB