Sidebar

21
Pon, Sij

2019 Kalendar regata

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUMIZMJENA TERMINANAZIV REGATEORGANIZATORPODRUČJE PLOVIDBEKLASAKAT
101.15-15Regata Sv. StošijeBIOGRADBiogradOPN OST ORC4
201.18-20Rogoznički kup 2019 VAL ŠIRogoznicaIOM2
301.25-27Croatian Sailing League I VAL ŠIŠibenikMON4
402.09-10Kup KairosTROGIRTrogirOPT LAS L47 LRD T2933+
502.10-10Regata S.VlahaORSANKoločepski k.ORC OPN4
602.14-14Regata Sv. ValentinaBIOGRADBiogradOPN OST ORC4
702.15-17European Match Race tour - Stop 1 VAL ŠIŠibenikMATCH RACE3
802.15-17PH DVOBOJ - čeka se odluka IO VAL ŠIŠibenikMON2
902.16-1718. IOM Trofej ZenteZENTASplitIOM3
1002.22-2425. Međunarodni karneval kup 2019OPATIJAOpatijaOPT1
1103.01-03Karnevalska regataBIOGRADBiogradOPN OST ORC4
1203.01-03Otvoreno prvenstvo SplitaSPLITKašt.OPT3+
1303.01-03Velika nagrada MornaraMORNARSplitski a.LAS LRD L473
1403.02-0313.Memorijal Zlatana PečenkovićaVEGAPulaLAS LRD L473
1503.07-10PMS ŽenaHOSTVisMON4
1603.07-10PH AOCMORNARSplitski a.LAS LRD FINN RSX 470 49er2
1703.09-16Sea WolfSAILING FOREVERKašt.-Punat-Kašt.OST4
1803.09-1010. IOM Opatija Cup 2019OPATIJAOpatijaIOM4
1903.09-102. Zagreb Open Match RaceSV. NIKOLAJarun470 4204
2003.09-10Memorijal Aldo Prodan i Kup RovinjaMAESTRALRovinjOPT LRD L473
2103.09-10Zadar ORC CupUSKOKZadarski k.ORC4
2203.09-10PH IOM - čeka se odluka IOOPATIJAOpatijaIOM2
2303.15-17420 Zadar OpenUSKOKZadarski k.4203
2403.16-1724. Zagrebačka proljetna regata - team race SV. NIKOLAJarunOPT3
2503.16-17Fun cup 2019 ŠIBENIKŠibenikOPN ORCi4
2603.22-24Crikvenička regata VAL CRIVinodolski k.OPT3+
2703.22-24KRIT. OPT (JUG)BURAMakarskaOPT3+
2803.22-24Dan UljanikaULJANIK PLOVIDBAPulaLAS LRD L472
2903.28-31Matrioska 1VAL ŠISrednji JadranOPN4
3003.29-31Pustolovni RallyBIOGRADBiogradOST MON4
3103.29-31Croatian Sailing League IIVAL ŠIŠibenikMON4
3203.30-04.06HeroesKON TIKI CROATIAZadar-RabMON4
3303.30-04.06Alternautika sailing tour IVENTANJezera-MurterMON4
3403.30-3125. riječka regata RU jedrilicaRIJEČKI JKRijekaIOM3
3503.30-04.06Three Countries regattaVAL ŠIHr-Slo-HrOST4
3604.03-084. Transjadranska regataPLOČE SAILINGSrednji JadranOPN MON4
3704.04-07Proljetni ApostoliVAL ŠISrednji JadranORC4
3804.05-07Season Opening Sailing BIOGRADBiogradOST4
3904.05-07Izborna regata za klasu Optimist - Memorijal Antolić Česić ULJANIK PLOVIDBAPulaOPT2
4004.06-13Slovak Sailing Week SAILING FOREVERKašt.-Starigrad-Kašt.OST4
4104.06-13Velikonočni regatta 2019ŽALMurter-Dubrov-MurterOPN4
4204.06-06Gladuša 2019GUCSaljski a.OPN4
4304.07-1213. Captains Adria Cup 2019ZADARMurter-Vis-MurterMON4
4404.08-13Round Palagruža CannonballBIOGRADBiograd-PalagružaOST MON ORC4
4504.10-1323. Uskršnja regataA.N.A.HvarOPN ORC3
4604.11-16Poetovio CupBIOGRADBiogradOST MON4
4704.12-14Regata Grada PorečaHORIZONTPorečki a.OPT2
4804.12-14Wave Cat Race 2019VAL ŠIŠibenikMALI KATAMARANI4
4904.12-14Plov za čisti Jadran 2019FSBŠibenikOPN4
5004.13-16Onedesign Business SprintBIOGRADUmag-BiogradOST MON4
5104.13-14Proljetni kup galebaGALEBRiječki z.L47 LRD OPT SNP3
5204.13-20Gebirgsegler Cup 2019 VENTANJezera-MurterMON OPN4
5304.13-20TBR Regatta VAL ŠISrednji JadranOST4
5404.14-14Memorijal Stanka NinčevićaZENTASplitRG653
5504.18-21Clivo sailing cupCLIVOMedulinOPT3
5604.19-19Joshua Slocum 2019 ZADARZadarOPN4
5704.24-27Lions CupŽALMurterOPN4
5804.25-28Chioggia - Rovinj - ChioggiaMAESTRALRovinjOPN3
5904.26-2832. Biogradska i 7. Županijska regata BIOGRADBiogradOST OPT LAS STAR OPN ORC3
6004.26-28Pakoška regata - katamaraniBIOGRADPakoštaneMALI KATAMARANI4
6104.26-28Biogradska regata Optimista BIOGRADPakoštaneMALI KATAMARANI4
6204.26-05.01Jadranska regata HOSTVis-Palagruža-VisOPN NHP ORC4
6304.26-27Lions regata - Jedrima protiv droge KON TIKI CROATIAMurter-KornatiMON4
6404.27-05.042nd Adriatic Discovery Regatta FLYKornati i Šibenski a.MON4
6504.27-288. Mittel Europa Opti race HISTRIAUmagOPT3
6604.27-05.04May holidays KON TIKI CROATIASplit-VisMON4
6704.27-30Adriatic lagoon regatta LAGOONSt-Palmiž.-Komiža-Maslin.-StMALI KATAMARANI4
6804.27-05.01Proljetna regata MARINA Kašt.Kašt.-Hvar-Vis-Maslin.-Kašt.MON4
6904.27-2817. Zlarinska regata krstaša ZLARINZlarinOPN4
7004.27-2827. Velika Nagrada grada Zagreba ZAGREBJarunOPT L47 LRD 470 T293 LAS3
7104.28-05.02Sententia 2019 ZADARPrimoš.-Vodice-Primoš.MON4
7204.29-05.02Kornati Kup 2019 KORNATIMurter-Kornati-BiogradORC OST3
7304.29-05.027. Budweis regata ZADARSrednja DalmacijaMON4
7404.30-05.05Pula - Pesaro - Pula ULJANIK PLOVIDBAPula-PesaroOPN3
7505.03-05SV.Duje - Memorijal T.Mitrović MORNARSplitski a.OPT3
7605.03-05Split 1700 SPLITKašt.-Splitski k.OPT2
7705.03-05Šibenik ORC Cup - Pre Worlds VALŠibenikORCi3
7805.04-11Spring Cup KON TIKI CROATIAKašt.-HvarMON4
7905.04-05Prvomajska Starigradska regata MARINA Kašt.Kašt.-StarigradOPN ORC4
8005.04-11Kabestan Croatia Regatta SAILING FOREVERKašt.-Maslin.-Milna-Trog-Rogoz.-Kašt.OST4
8105.04-05Zadarska regata USKOKZadarski k.OPN4
8205.04-049.regata Svetog Duje ZENTASplitOPN4
8305.04-05Primošten kup PRIMOŠTENPrimoštenTRADICIONALNE JEDRILICE4
8405.04-11Amadeus Adriatic 1 ŠIBENIKŠibenikOPN4
8505.04-11PAPA Regatta ŠIBENIKŠibenikMON OPN4
8605.04-0455. Pulska regata ULJANIK PLOVIDBAPulaOPN4
8705.05-12Fortuna KON TIKI CROATIAMurter-KornatiMON4
8805.05-09Brennercom Sailing Week KUNBiograd-KornatiORC MON MOCRA3
8905.10-12Seascape Cup KON TIKI CROATIAMurterSEASCAPE4
9005.10-12Kup Vitrenjaka USKOKZadarski k.OPT2
9105.11-18Spring challenge KON TIKI CROATIAZadar MON4
9205.11-18Memorijal Vlada Psalamana ŽALŠibenski a.OPN4
9305.11-11Fažolka 2019 ŠPINUTSplit-Čiovo-Kašt.OST4
9405.11-18Regata Mateja Bencura 2018 SAILING FOREVERKašt.-Palmiž.-Vela L.-Korčula-Sućur-Sumar-Kašt.OST4
9505.11-18Kapetanska Regata SAILING FOREVERKašt.-Primoš-Šib-Kaprije-Kašt.OST4
9605.11-18Blue Cup 2019 VAL ŠISrednji JadranOST4
9705.11-18Jarna regata YACHT TRAVELBiogradOPN4
9805.11-12Prvenstvo IŽ u monotipuJSIŽPulaOPN3
9905.12-14Hanse cup Adriatic ZENTASrednjodalmat. o.MON4
10005.13-18RINA 1 BIOGRADBiogradOPN4
10105.17-19Galeb Opti Team Race GALEBRiječki z.OPT3
10205.17-19NARC 2019 VEGAIstra i Pulski a.ORC4
10305.18-18Škojorsko Mrduja POSTIRASplitski k.OPN TRADICIONALNE JEDRILICE4
10405.18-23Erste Premier Trophy BIOGRADBiogradOPN4
10505.18-25Finnish Regatta SAILING FOREVERKašt.-Trogir-Vis-Hvar-Stari Grad-Milna-Kašt.OST4
10605.18-19Corinthia cup VIHORBašćanska u.OPT L47 LRD3
10705.18-25Mercedes cup 2018 ŽALŠibenski a.OPN4
10805.18-1814. Labinska republika KVARNERRabački a.OPN4
10905.18-25Maritime Race Cup SAILING FOREVERKašt.-Tro-Milna-Palmiž-Maslin-Kašt.OST4
11005.18-24Sankt Peterburg Sail Cup MONOFLOTSrednjodalmat. o.MON4
11105.19-23Seawolf Cup Flotilla XX BIOGRADBiograd-MurterOPEN4
11205.19-23Alpe Adria Sailing Week 2019 PUNATKvarnerićOPN4
11305.23-23Startup Europe regatta 2019 PODSTRANASplit-Brač-PodstranaOPN4
11405.24-2628.Komiška regata LABUDSplit-Komiža-SplitOPN ORC NHP4
11505.24-2535. Croatia Cup PUNATKvarnerićOPN4
11605.24-26PH ŠLJUKA - čeka se odluka IO ORIONMošenićka DragaSNP2
11705.25-26La Mula De Parenzo HORIZONTPorečki a.OPN4
11805.25-28Rotary regata Carniola KON TIKI CROATIAMurter-KornatiMON4
11905.25-26Mića ragata MALINSKAMalinskaOPT L474
12005.25-26Sipar International 2019 ORIONMošćenička DragaSNP4
12105.25-06.01Gentleman sailing 2019 ŽALŠibenski a.OPN4
12205.25-29G & T Regatta SAILING FOREVERKašt.-Stari Grad-Palmižana-Kašt. OST4
12305.25-26Sv. Jelina - Dan Grada Vodica TIJATVodički a.OPT L47 LRD3
12405.25-30Matrioska 2 VAL ŠISrednji JadranOST4
12505.25-06.02Adris RC 44 Cup MAESTRALRovinjRC 443
12605.26-30Gentleman Sailing regata 2019 ZADARMurter-Sali-KaprijeMON4
12705.26-30Business regata 2019 ZADARPirovac-Hvar-PirovacMON4
12805.28-06.01Lions rally konjice KON TIKI CROATIAMurter-KornatiMON4
12905.29-06.01Family Sailing Forever 2019 SAILING FOREVERKašt.-Palmižana OST4
13005.31-06.02Primorska regata 3. MAJKvarnerski z.OPN YRS4
13105.31-06.02Regata Vieste-Lastovo BIOGRADVieste-LastovoOPN4
13205.31-06.02V Regata dei parchi LASTOVOVieste-LastovoORC OPN3
13305.31-06.02Memorijal Agostino Straulino JUGOItalija-HrvatskaOPN OST3
13406.01-04Konjičanka KON TIKI CROATIABiograd-VodiceMON4
13506.01-0810. regata Adriatic sea ZADARPirov-Zlar-Skrad-Šib-Murt-PirovOST4
13606.01-01Klupska regata Giričić GIRIČIĆKašt.-StomorskaOPN4
13706.01-04ST. Georgs orden regatta KON TIKI CROATIAMurter-KornatiMON4
13806.01-05Bussines Cup KUNPašmanski k.ORC MON3
13906.01-02Lapadska regata ORSANKoločepski k.OPT L47 LRD LAS4
14006.01-08ORC World championship VAL ŠIŠibenski a.ORCi0
14106.01-08First 35 MON cup I VENTANJezera-MurterMON4
14206.01-08Russian Yacht Rally 2019 ŠIBENIKBiograd-ŠibenikMON4
14306.01-08Trend regatta 2019 ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN4
14406.01-08Oleksandra cup 2019 ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN4
14506.01-0271. Istarska regata ULJANIK PLOVIDBAUmag-PulaOPN4
14606.01-07Start Cup 1 MONOFLOTSrednjodalmat. o.MON4
14706.02-06BYC Race 1 BIOGRADBiogradOPN4
14806.03-04Biograd Cup BIOGRADBiogradOPT L47 LRD LAS4
14906.04-07Lions vrhnika KON TIKI CROATIAMurter-KornatiMON4
15006.05-08Spomladanska ravbarca KON TIKI CROATIABiograd-KornatiMON4
15106.05-10Pohodova regata BIOGRADBiogradOPN4
15206.06-10European Space Agency Regatta BIOGRADBiogradOPN ORC4
15306.07-09Sušac 100 X 2 MORNARSplit-Sušac-SplitOPN4
15406.07-07On i Ona USKOKZadarski k.OPN4
15506.08-08Regata Sv. Kvirina SISCIAZadar-Rivanj-ZadarOPN4
15606.08-14Start Cup 2 MONOFLOTSrednjodalmat. o.MON4
15706.08-09Regata Sv. Vid 3. MAJRiječki z.OPT L47 LRD LAS OST3
15806.08-15Union regatta KON TIKI CROATIASplit-DubrovnikMON4
15906.08-14Vishe Radugi Cup 2019 MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON4
16006.08-15Capital Markets Regatta SAILING FOREVERKašt.-Milna-Palmižana-Maslinica-Kašt.OST4
16106.08-15Team regata YACHT TRAVELPirovacOPN OST4
16206.08-15Union regatta ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN4
16306.08-15Fun cup 2019 ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN4
16406.08-0937. Zagrebačka - Biograd Spring Regatta ZAGREBPašmanski k.-MurterOPN4
16506.09-13Marais regatta 2018 BIOGRADBiograd-MurterOPN ORC4
16606.09-10Proljetna regata YCB BIOGRADBiogradOPN4
16706.09-0920 Milja riječkog z.a GALEBRiječki z.OPN YRS4
16806.09-14Porsche regatta 2019 VAL ŠISrednji JadranOPN4
16906.13-20Friends Cup KON TIKI CROATIASplit-HvarMON4
17006.14-1666. Splitova regata krstaša SPLITSplit-Jelsa-SplitOPN ORC4
17106.14-16Jedriličarski kup FSB 2019FSBŠibenikMON4
17206.15-16Regata Optimista 2019 ŠPINUTKašt. z.OPT3
17306.15-21Practicum Group MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON4
17406.15-1514. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2019 NEVERINKvarnerski z.OPN4
17506.15-22T & G Regatta SAILING FOREVERKašt.-Maslinica-SplitOST4
17606.15-22Linz cup ŽALMurter-KornatiOPN4
17706.15-22Window cup ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN4
17806.15-22AT 2019 ŠIBENIKBiogradOPN MON4
17906.19-23Rota Palagružona MORNARKomiža-PalagružaTRADICIONALNE JEDRILICE4
18006.19-22Middle Adriatic offshore cup 2019 ZADARAncona-Božava-AnconaOPN4
18106.20-23Bol Open 2019 PODSTRANABol o. BračNOD FOIL4
18206.21-232. Glumačka regata Preko ZAGREBZadar. k.-Srednji k.-Iški k.OPN4
18306.22-28Open race 2019 ŽALMurter-KornatiOPN4
18406.25-25Regata Dana državnosti ORSANKoločepski k.OPN ORC4
18506.25-30First 35 week SAILING FOREVERKašt.-Maslin.-Kremik-Palmiž.-Stari G.-Milna-Kašt.OST4
18606.28-29Južnojadranska regata 2019 CAVTATJužni JadranOPN ORC4
18706.29-2925. Kraljevačka regata krstaša OŠTROa. Grada KraljeviceOPN YRS4
18806.29-30Krčka regata 2019 PLAVKrčki z.OPT L47 LRD3
18906.29-30Regata 60. MDF VAL ŠIŠibenikOPT L47 LRD3
19007.04-05Regata Trani-Dubrovnik ORSANTrani-DubrovnikOPN ORC4
19107.05-07Neretva Open PLOČE SAILINGUšće NeretveNOD4
19207.05-07Luka Ploče 2019 PLOČE SAILINGUšće NeretveNOD FOIL4
19307.06-13VSB regatta KON TIKI CROATIASplit-VisMON4
19407.06-06Selce Open 2019 JADROSelceOPN4
19507.06-13Media cup KON TIKI CROATIASplitMON4
19607.07-07Hotel Cavtat kup CAVTATCavtatski o.OPN ORC4
19707.08-14Grand Prix Croatia PODSTRANAHvarski k.NOD4
19807.08-09Regata Velebitskog k.a BURINVelebitski k.OPN4
19907.13-20Navygator cup KON TIKI CROATIASplitMON4
20007.13-1310. Regata ol postirske fjere POSTIRABrački k.OPN4
20107.13-19Sail Stream MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON4
20207.13-14Kraljevačka regata OŠTROa. Grada KraljeviceOPT L474
20307.18-21Šibenik - Civitanova 2019VAL ŠICivit-ŠibenikORC4
20407.20-21Otvoreno prvenstvo grada Poreča HORIZONTPorečki a.OPT LRD L473
20507.20-20Opatia - Homo si bordižat - 2019 OPATIJAOpatijaOPN MON4
20607.20-28Red rooster cup KON TIKI CROATIASplitMON4
20707.27-28Novljanska regata BURINNovi VinodolskiOPT LAS LRD L474
20807.27-31IR Croatia Heineken KON TIKI CROATIASplit-HvarOPN ORC4
20907.27-28Regata sv. RokoFILIP I JAKOVPašmanski k.OPT L47 LRD T2933
21007.27-2727. Senjska regata SENJSenjOST4
21107.28-28Latinskin idrun na kureja 2019 ZLARINZlarinTRADICIONALNE JEDRILICE4
21208.02-04Južnodalmatinska regata ORSANOrebić-DubrovnikOPN ORC4
21308.05-05Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnosti BIOGRADBiograd-BlitvenicaOPN OPT STAR L47 LRD LAS4
21408.10-1144 Betinska regata ŽALPirovački k.OPT3
21508.10-10Mala noćna regata GAŽULPostira o. BračOPN4
21608.10-117. Kup Košljun PUNATPuntarska d.OPT L473
21708.15-18PH NOD FOIL - čeka se prema odluka IOVOLOSKOOpatijaNOD2
21808.16-18PH OPT (U16) - EKIPNOOPT L472
21908.17-18Regata dani grada VAL CRIVinodolski k.OPT L47 LRD3
22008.17-18Kup Dubašnice MALINSKAMalinskaOPN4
22108.17-187. Kup Košljun - REZERVNI TERMIN PUNATPuntarska d.OPT L473
22208.24-24Krčka jedra 2019 PLAVKrčki z.OPN4
22308.24-25Faros Maraton 2019 ŠPINUTSplit-Starigrad-SplitOST4
22408.24-31First 35 MON CUP II VENTANJezera-MurterMON4
22508.28-09.01PH BIC TCH - čeka se odluka IOZAGREB KJDJarun TCH2932
22608.29-09.01PH OPT (U16) - POJEDINAČNOOPT L472
22708.29-09.01EUROSAF EP u dvobojskom jedrenju VAL ŠIŠibenikMATCH RACE3
22808.30-09.01Volosko OpenVOLOSKOPrelučki z.NOD4
22908.31-31Regata ribarskog tjedna VAL CRIVinodolski k.OPN YRS4
23008.31-09.07JCI Regatta 19' ŽALa. Šib-knin. i Splitske ž.OPN4
23108.31-09.07Mangold Cup 2019 SAILING FOREVERKašt. - Milna - Palmižana - Vela Luka - Vis - Kašt.OST4
23208.31-09.0112. Kup Kašt.nskog z.a SPLITKašt. z.OPN ORC4
23309.01-05Rina 2 BIOGRADBiogradOPN4
23409.01-01Cavtat Optimist kup 2019 CAVTATCavtatski o.OPT3
23509.04-07European MR Tour Grand Finale VAL ŠIŠibenikMATCH RACE3
23609.06-08PH OPT (U12) - POJEDINAČNOOPT2
23709.07-08Splitova regata Šljuka SPLITKašt. z.-Splitski k.SNP4
23809.07-11Stavebeni regatta BIOGRADBiogradOPN4
23909.07-14YFA 2019 ŽALa. Šib-knin. i Zadar. ž.OPN4
24009.07-14Modern glass 2019 ŽALa. Šib-knin. i Splitske ž.OPN4
24109.07-14Farm regata KON TIKI CROATIATrogir-HvarMON4
24209.07-13MK Travel Club Cup MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON4
24309.07-14Hungary Week SAILING FOREVERKašt.-Milna-Stari G.-Sumartin-Baška V.-Supetar-Maslin.OST4
24409.07-14F35 Regatta 2019 SAILING FOREVERKašt.-Rogoz.-Šib.-Kremik-Maslin.-Kašt.OPN MON4
24509.07-14Russian Regatta SAILING FOREVERKašt.-Milna-Palmiž.-Vis-Trogir-Kašt.OST4
24609.07-14Build cup VAL ŠISrednji JadranOST4
24709.07-14Student Regata YACHT TRAVELŠibenikOPN OST4
24809.07-14Amadeus Adriatic 2 ŠIBENIKŠibenikOPN4
24909.07-08Bunarina Open - 8. Memorijal Pavle Bajlo ULJANIK PLOVIDBAPulaOPN4
25009.08-12Seawolf Cup Flotilla XXI BIOGRADBiograd-MurterOPN4
25109.12-15VH Corporate Event BIOGRADBiogradOST4
25209.12-15YFA Corporate Event BIOGRADBiogradOPN ORC4
25309.13-15PH NEOLIMPIJSKE KLASE - čeka se odluka IODVA KANDIDATALAS 4.7 (U16 i U18) LRD M (U17 i U19) 420 (OPEN, U17 i U19) Techno 293 (U15 i U17)2
25409.13-15Lošinjska regata 2019 JUGOLošinjOPN4
25509.14-21MV Fun Race VAL ŠISrednji JadranOST4
25609.14-14Kvarnerska regata GALEBKvarnerski z.OPN4
25709.14-21Ifsec business cup 2019 ŽALMurter - KornatiOPN4
25809.14-21Ritten sailing days ŽALa. Šib-knin. i Zadarske ž.OPN4
25909.14-15Katamaran Primošten PRIMOŠTENPrimoštenMALI KATAMARANI4
26009.14-21Champions Cup KON TIKI CROATIASplit-VisMON4
26109.14-20MBY Cup MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON4
26209.14-21Sailing Forever Cup SAILING FOREVERKašt.-Palmiž.-Vis - Rogoz.-Maslin.-Kašt.OST4
26309.14-21Alternautika sailing tour II VENTANJezera-MurterMON4
26409.14-14Teuta 2019 - Regata za dame ZADARZadar-IžOPN4
26509.14-1521.labud Classic LABUDSplit-Bobovišće-SplitOPN4
26609.15-22Pivni Regatta BIOGRADBiograd-MurterOPN4
26709.15-22Oststeirer Cup 2017 BIOGRADBiogradOPN4
26809.16-20IT regatta BIOGRADBiogradOPN4
26909.19-29Regata tisuću otokaRIJEČKI JKRijeka-Tivat-RijekaORCi ORC MOCRA4
27009.20-22Trka oko Krka JADROKvarnerOPN ORC4
27109.20-22Croatel Cup MORNARSplitski a.STAR4
27209.21-22Laser Rabac cup KVARNERRabački a.L47 LRD LAS3
27309.21-25Tuffieh Funds Regatta BIOGRADBiogradORC4
27409.21-28Newbie Cup KON TIKI CROATIASplit-VisMON4
27509.21-28Adriatic sailing week ŽALa. Šib-knin. i Zadarske ž.OPN4
27609.21-28Ness regatta week 2019 ŽALŠibenikOPN4
27709.21-28Autumn Cup KON TIKI CROATIAŠibenik-KornatiOPN4
27809.21-22Tkon Cup KUNPašmanski k.ORC MON MOCRA4
27909.21-22Regata hrvatskih mornara BURAMakarskaOPN4
28009.21-27Plivajuci Cup MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON4
28109.21-28Mooreland Regatta SAILING FOREVERKašt.-Milna-Palmižana-Vis-Trogir-Kašt.OST4
28209.21-28Deltech cup 2019 SAILING FOREVERKašt.-Palmižana-Stari Grad-Kašt.OST4
28309.21-22In Memoriam Alen Bruketa USKOKZadarski k.OPN4
28409.21-28Jesena Regata YACHT TRAVELSplitOPN4
28509.21-2231. Kepertov memorijal ZAGREBJarunOPT L47 LRD 470 T293 LAS3
28609.22-29Adriatic sailing Week BIOGRADBiograd-Murter-SaliOPN4
28709.22-27Orange cup 2019 VAL ŠISrednji JadranOPN4
28809.22-2428. prehodni pokal Odisej ZADARMurterOPN MON4
28909.24-28BYC RACE 2 BIOGRADBiogradOPN ORC4
29009.25-29Češka Namorny Business Regatta BIOGRADSplit-Milna-Drvenik Veli-ŠoltaOPN4
29109.25-28 Loka Timing Family Cup KON TIKI CROATIAMurterMON4
29209.26-28Adria Tech Tack KON TIKI CROATIAHvarMON4
29309.27-29KVAL. OPT Rabačka regata KVARNERRabački a.OPT3
29409.27-29Mrduja Optimist Kup In memoriam Boris Vujnović LABUDSplitOPT3
29509.27-29Shimuni Open SURFBASE ŠIMUNIŠimuni-PagNOD FOIL3
29609.27-2937. Galijola 2019 OPATIJAOpatijaOPN ORC YRS4
29709.28-10.05AMS kup HORIZONTVrsar-Novig.-Pomer-Cres-M.Losinj-Rab-VrsarOPN4
29809.28-10.05Icca 19' ŽALMurter-KornatiOPN4
29909.28-29Regata Sv. Mihovila 2019 VAL ŠIŠibenikOPT L473
30009.28-10.04Nike cup-Jadranski maraton ZADARZadar-Palagruža-ZadarOPN MON4
30109.28-2914. Šoltanska regata ZENTASplit-Stomorska-SplitOPN4
30209.29-29Nautička regata 3. MAJRiječki z.OPN YRS4
30309.29-02.10Korošica 2019 BIOGRADBiogradOST4
30410.04-06J70 Croatian Trophy VAL ŠIŠibenikMON4
30510.04-06PH FLYING DUTCHMAN - čeka se odluka IO VEGAPulaFD3
30610.05-06Kostrenska regata GALEBRiječki z.L47 LRD OPT SNP3
30710.05-08III. Jesenska konjičanka KON TIKI CROATIAMurter-KornatiMON4
30810.05-0688.Mrdujska regata LABUDSplitOPN4
30910.05-11Ocean Medi Cup MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON4
31010.05-11XV. Memorijal kap. Marka Marinovića DELFINPomer-Medulin. a.OPN4
31110.05-12BavAdria cup 2019 SAILING FOREVERKašt.-Primošten-Betina-Kašt.OST4
31210.05-12Cascaruda yacht challenge ŽALa. Šib-knin. i Zadarske ž.OPN4
31310.05-06Prvenstvo grada Zagreba SV. NIKOLAJarunOPT L47 LRD LAS 470 4203
31410.05-063. Orebićka regata za optimiste i laserePELIŠKA JEDRAOrebićOPT LAS4
31510.05-08Kup Poljičke Republike PODSTRANAPodstranaNOD FOIL4
31610.06-11Sares Cup MARINA Kašt.Dubrovnik-Šipan-Okuklje-Slano-DubrovnikOPN MON4
31710.06-13Seawolf Adventure Flotilla BIOGRADBiogradOPT L47 LRD LAS4
31810.06-0722. Rotary regatta BIOGRADZadarOPN ORC4
31910.06-09Austrian championship KUNPašmanski k.MON4
32010.06-11Adria Cup 2019 VENTANJezera-MurterOPN MON4
32110.07-11Cascaruda VAL ŠISrednji JadranOST4
32210.10-13Frapa business cup 2019 FRAPARogoznica-PrimoštenOPN4
32310.10-1218. Pomurska regata 2019 ZADARMurter-Žakan-MurterMON4
32410.11-13Dubrovačka regata ORSANKoločep. k.OPT3
32510.12-129.Kašt.nska regata GIRIČIĆKašt. z.OPN4
32610.12-13Zlatna ribicaJSIŽPulaOPT LAS LRD L473
32710.12-13Kup Primoštena PRIMOŠTENPrimoštenOPT LAS LRD L473
32810.12-16Jesenska ravbarca KON TIKI CROATIASplit-ŠoltaMON4
32910.12-18Croatia coast cup KUNBiograd-RabORC MON MOCRA4
33010.12-19Česka Namorny Rallye 2019 SAILING FOREVERKašt.-Šib.-Hramina-Šib.-Rogoz.-Kašt.OST4
33110.17-20Lions Šibenik Regatta VAL ŠISrednji JadranOST4
33210.18-2075.Viška regata LABUDSplit-Vis-SplitOPN ORC NHP4
33310.19-20Lovranska regata ISTRARiječki z.OPT LRD L47 4204
33410.19-20Otvoreno prvenstvo Istarske županijeJSIŽFažanaOPT LRD L47 LAS3
33510.19-22Savinjčanka BIOGRADBiogradOST4
33610.19-22BYC RACE 3 BIOGRADBiogradOPN ORC4
33710.19-20BBS i Samoborska regata BIOGRADBiogradOPN4
33810.19-06MMSR SAILING FOREVERKašt.-Maslinica-Kašt.OST4
33910.19-2019. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih škola SV. NIKOLAJarunOPT4
34010.24-27Bavasria cup 2019 MARINA Kašt.Kašt.-Split.-Šoltan. k.MON4
34110.25-27Round Long Island Race KON TIKI CROATIAZlarin-Veli ratOPN ORC4
34210.25-26End of Season Sail KUNBiograd-KornatiORC4
34310.26-27Trogirska regata TROGIRTrogirOPN4
34410.26-26Zadarska koka USKOKZadarski k.OPN4
34510.26-26Jesenska regata YCB BIOGRADBiogradOPN4
34610.26-11.02Svjetsko Prvenstvo U21 MORNARSplitski a.LAS LRD0
34710.26-27Trofej Zente ZENTASplitOPT L473
34810.26-27Memorijal Dr. TiefenbachOLA SAILINGTrogir-HvarOPN OST4
34910.30-11.03PH NOD SLALOM - čeka se odluka IOJADRIJA KJDŠibenikNOD2
35011.01-03KVAL. OPT 21. Kup Lošinja (regija sjever)) JUGOLošinjOPT3
35111.01-10Impression Sailing Week BIOGRADBiogradOPN ORC4
35211.02-02Tradicionalna regata veterana SV. NIKOLAJarunOPT4
35311.02-033. Pelješka regata krstaša PELIŠKA JEDRAPelješ.-Lastov.-Korčul. k.OPN4
35411.08-10Regata Jabuka TIJATVodice-Jabuka-VodiceOPN ORC3
35511.09-10Kup svetog Krševana USKOKZadarski k.OPT3
35611.10-10Regata krstaša ORSANKoločepski k.OPN ORC4
35711.11-17FIRST 35 MON CUP II VENTANJezera-MurterMON4
35811.13-15PH ORCi - čeka se odluka IO VAL ŠIŠibenikORCi2
35911.14-17Matrioska 3 VAL ŠISrednji JadranOST4
36011.15-17ACI Cup Optimist CROATIARiječki z.OPT3
36111.16-17Trogirska IOM regata (Memorijal Marin Pomenić) TROGIRTrogirIOM3
36211.22-24Susak za posade CROATIAOpatija-Susak-OpatijaOPN ORC YRD4
36311.23-24CRO FISH HORIZONTPorečki a.OPT (U12)4
36411.23-26Nagradna regata Zadar ZADARZadar-Barotul-Žut-Sutomišćica-ZadarOPN MON4
36511.24-24Cavtatska regata 2019 CAVTATDubrovnik-CavtatOPN ORC4
36611.29-12.01Cup Opatije 2019. OPATIJAOpatijaLRD L471
36712.03-06Sv.Nikola za samce MORNARSplit-Blitvenica-Palagruža-KomižaOPN3
36812.05-08Sv. Nikola 2019. VEGAa. poluo. VerudicaOPT L47 LRD LAS1***
36912.06-06Regata Sv. Nikole BIOGRADBiogradOPN4
37012.06-0820. Šibenska regata krstaša VAL ŠIŠibenikORC4
37112.07-09Vološćanski predbožićni kup 2019. OPATIJAOpatijaOPN4
37212.07-07Marina Kornati Cup BIOGRADBiograd-KornatiOPN ORC4
37312.14-1524. Šibenska regata modela VAL ŠIŠibenikIOM3
37412.14-1525. Božićna regata ZENTASplitOPN4
37512.21-22Božićna regata USKOKPašman.-Zadar. k.OPN4
37612.28-30KVAL. OPT ZVIRHvarOPT3
37712.28-3143 Međunarodna novogodišnja regata ZVIRHvarLAS LRD L471
37812.30-01.02Novogodišnja regata BIOGRADSplit-Milna-Drvenik Veli-ŠoltaOPN4