Sidebar

21
Ned, Srp

2019 Kalendar regata

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUM IZMJENA TERMINANAZIV REGATEORGANIZATOR PODRUČJE PLOVIDBEKLASAKATVRSTA PO NS
NU05.31-06.01Bando Route 048JK PRIMOŠTENPescara-PrimoštenORC3
101.15-15Regata Sv. StošijeJK BIOGRADBiogradOPN OST ORC42
201.18-20Rogoznički kup 2019JK VALRogoznicaIOM2RU
301.25-27Croatian Sailing League IJK VALŠibenikMON42
402.09-10Kup KairosJK TROGIRTrogirOPT LAS L47 LRD T2933+1
502.10-10Regata Sv.VlahaJK ORSANKoločepski k.ORC OPN42
602.14-14Regata Sv. ValentinaJK BIOGRADBiogradOPN OST ORC42
702.15-17European Match Race tour - Stop 1JK VALŠibenikMATCH RACE32
802.15-17PH DVOBOJ JK VAL ŠibenikMON22
902.16-1718. IOM Trofej ZenteJK ZENTASplitIOM3RU
1002.22-2425. Međunarodni karneval kup 2019JK OPATIJAOpatijaOPT11
1102.22-24Regata Sv. IvanaJK OMIŠOmišOPT1
1203.01-03Karnevalska regataJK BIOGRADBiogradOPN OST ORC42
1303.01-03Otvoreno prvenstvo SplitaJK SPLITKašt.OPT3+1
1403.01-03Velika nagrada MornaraJK MORNARSplitski a.LAS LRD L4721
1503.02-03IT 03.30-3113.Memorijal Zlatana PečenkovićaJK VEGAPulaOPT L47 LRD31
1603.07-10PMS ženaJK HOSTVisMON42
1703.07-10PH AOCJK MORNARSplitski a.LAS LRD FINN RSX 470 49er21
1803.09-10IT 03.16-1710. IOM Opatija Cup 2019JK OPATIJAOpatijaIOM4RU
1903.09-102. Zagreb Open Match RaceJK SV. NIKOLAJarun470 42041
2003.09-10Memorijal Aldo Prodan i Kup RovinjaJK MAESTRALRovinjOPT LRD L4731
2103.09-10Zadar ORC CupJK USKOKZadarski k.ORC42
2203.09-10IT 03.16-17 OTKAZANOPH IOM JK OPATIJAOpatijaIOM2RU
2303.09-16Sea WolfJK SAILING FOREVERKašt.-Punat-Kašt.OST42
2403.15-17420 Zadar OpenJK USKOKZadarski k.42031
2503.16-1724. Zagrebačka proljetna regata - team raceJK SV. NIKOLAJarunOPT31
2603.16-17Fun cup 2019JK ŠIBENIKŠibenikOPN ORCi42
2703.22-24Crikvenička regataJD VALVinodolski k.OPT3+1
2803.22-24KRIT. OPT (JUG)JK BURAMakarskaOPT3+1
2903.22-24ODGOĐENODan UljanikaJK ULJANIK PLOVIDBAPulaLAS LRD L4721
3003.23-30201 MilesJK MANDEBiogradOPN42
3103.28-31Matrioska 1JK VALSrednji JadranOPN42
3203.29-31Pustolovni RallyJK BIOGRADBiogradOST MON42
3303.29-31Croatian Sailing League IIJK VALŠibenikMON42
3403.30-3125. riječka regata RU jedrilicaRIJEČKI JKRijekaIOM3RU
3503.30-04.06HeroesJK KON - TIKI CROATIAZadar-RabMON42
3603.30-04.06Alternautika sailing tour IJK VENTANJezera-MurterMON42
3703.30-04.06Three Countries regattaJK VALHr-Slo-HrOST42
3803.30-04.06500 MilesJK MANDEDrvenikOPN42
3904.03-08OTKAZANA4. Transjadranska regataJK PLOČE SAILINGSrednji JadranOPN MON42
4004.04-07Proljetni ApostoliJK VALSrednji JadranORC42
4104.05-07Season Opening SailingJK BIOGRADBiogradOST42
4204.05-07Izborna regata za klasu Optimist - Memorijal Antolić ČesićJK ULJANIK PLOVIDBAPulaOPT21
4304.06-06Gladuša 2019JK GUCSaljski a.OPN ORC42
4404.06-13Slovak Sailing WeekJK SAILING FOREVERKašt.-Starigrad-Kašt.OST42
4504.06-13Velikonočni regatta 2019JK ŽALMurter-Dubrov-MurterOPN42
4604.06-13MendulaJK MANDEPrimoštenOST42
4704.07-1213. Captains Adria Cup 2019JK ZADARMurter-Vis-MurterMON42
4804.08-13Round Palagruža CannonballJK BIOGRADBiograd-PalagružaOST MON ORC42
4904.10-1323. Uskršnja regataJK A.N.A.HvarOPN ORC32
5004.11-16Poetovio CupJK BIOGRADBiogradOST MON42
5104.12-14Regata Grada PorečaJK HORIZONTPorečki a.OPT21
5204.12-14Wave Cat Race 2019JK VALŠibenikMALI KATAMARANI41
5304.12-14Plov za čisti Jadran 2019SNK FSBŠibenikOPN42
5404.13-14Proljetni kup GalebaJK GALEBRiječki z.L47 LRD OPT SNP31
5504.13-16Onedesign Business SprintJK BIOGRADUmag-BiogradOST MON42
5604.13-20Gebirgsegler Cup 2019 JK VENTANJezera-MurterMON OPN42
5704.13-20TBR RegattaJK VALSrednji JadranOST42
5804.14-14Memorijal Stanka NinčevićaJK ZENTASplitRG653RU
5904.18-21Clivo sailing cupJK CLIVOMedulinOPT31
6004.19-19Joshua Slocum 2019JK ZADARZadarOPN42
6104.20-27Sententia Regatta 2019JK MANDEPrimoštenOPN42
6204.24-27Lions CupJK ŽALMurterOPN42
6304.25-28Chioggia - Rovinj - ChioggiaJK MAESTRALRovinjOPN32
6404.26-27Lions regata - Jedrima protiv drogeJK KON - TIKI CROATIAMurter-KornatiMON42
6504.26-2832. Biogradska i 7. Županijska regataJK BIOGRADBiogradOST OPT LAS STAR OPN ORC31
6604.26-28Pakoška regata - katamaraniJK BIOGRADPakoštaneMALI KATAMARANI41
6704.26-28Biogradska regata OptimistaJK BIOGRADPakoštaneMALI KATAMARANI41
6804.26-05.01Jadranska regataJK HOSTVis-Palagruža-VisOPN NHP ORC42
6904.27-28OTKAZANA8. Mittel Europa Opti race JK HISTRIAUmagOPT31
7004.27-2817. Zlarinska regata krstašaJK ZLARINZlarinOPN42
7104.27-28IT 06.01-0227. Velika Nagrada grada ZagrebaJK ZAGREBJarunOPT L47 LRD 470 T293 LAS31
7204.27-30Adriatic lagoon regattaJK LAGOONSt-Palmiž.-Komiža-Maslin.-StMALI KATAMARANI41
7304.27-05.01Proljetna regataJK MARINA KAŠTELAKašt.-Hvar-Vis-Maslin.-Kašt.MON42
7404.27-05.042nd Adriatic Discovery RegattaJK FLYKornati i Šibenski a.MON42
7504.27-05.04May holidaysJK KON - TIKI CROATIASplit-VisMON42
7604.27-05.04Majova regataJK MANDEPrimoštenOPN42
7704.28-05.02Sententia 2019JK ZADARPrimoš.-Vodice-Primoš.MON42
7804.29-05.02Kornati Kup 2019JK KORNATIMurter-Kornati-BiogradORC OST32
7904.29-05.027. Budweis regataJK ZADARSrednja DalmacijaMON42
8004.30-05.05Pula - Pesaro - PulaJK ULJANIK PLOVIDBAPula-PesaroOPN32
8105.03-05IT 05.18-19 OTKAZANOSv. Duje - Memorijal T. MitrovićJK MORNARSplitski a.OPT31
8205.03-05Split 1700JK SPLITKašt.-Splitski k.OPT21
8305.03-05Šibenik ORC Cup - Pre WorldsJK VALŠibenikORCi32
8405.04-049.regata Svetog DujeJK ZENTASplitOPN42
8505.04-0455. Pulska regataJK ULJANIK PLOVIDBAPulaOPN42
8605.04-05ODGOĐENOPrvomajska Starigradska regataJK MARINA KAŠTELAKašt.-StarigradOPN ORC42
8705.04-05Zadarska regataJK USKOKZadarski k.OPN42
8805.04-05Primošten kupJK PRIMOŠTENPrimoštenTRADICIONALNE JEDRILICE42
8905.04-11Spring CupJK KON - TIKI CROATIAKašt.-HvarMON42
9005.04-11Kabestan Croatia RegattaJK SAILING FOREVERKašt.-Maslin.-Milna-Trog-Rogoz.-Kašt.OST42
9105.04-11Amadeus Adriatic 1JK ŠIBENIKŠibenikOPN42
9205.04-11PAPA RegattaJK ŠIBENIKŠibenikMON OPN42
9305.04-11IT 05.26-30Spring regattaJK MANDEPrimoštenOPN42
9405.05-09Brennercom Sailing WeekJK KUNBiograd-KornatiORC MON MOCRA42
9505.05-10United sailing weekJK MANDEMurterMON ORC42
9605.05-12FortunaJK KON - TIKI CROATIAMurter-KornatiMON42
9705.10-12Seascape CupJK KON - TIKI CROATIAMurterSEASCAPE41
9805.10-12Kup VitrenjakaJK USKOKZadarski k.OPT21
9905.11-11IT 05.19-19Fažolka 2019JK ŠPINUTSplit-Čiovo-Kašt.OST42
10005.11-12Prvenstvo IŽ u monotipuJSIŽPulaOPN32
10105.11-18Spring challengeJK KON - TIKI CROATIAZadar MON42
10205.11-18Memorijal Vlada PsalamanaJK ŽALŠibenski a.OPN42
10305.11-18Regata Mateja Bencura 2018JK SAILING FOREVERKašt.-Palmiž.-Vela L.-Korčula-Sućur-Sumar-Kašt.OST42
10405.11-18Kapetanska RegataJK SAILING FOREVERKašt.-Primoš-Šib-Kaprije-Kašt.OST42
10505.11-18Blue Cup 2019JK VALSrednji JadranOST42
10605.11-18Jarna regataJK YACHT TRAVELBiogradOPN42
10705.12-14Hanse cup AdriaticJK ZENTASrednjodalmat. o.MON42
10805.13-18RINA 1JK BIOGRADBiogradOPN42
10905.17-19IT 05.31-06.02 OTKAZANOGaleb Opti Team RaceJK GALEBRiječki z.OPT31
11005.17-19NARC 2019JK VEGAIstra i Pulski a.ORC42
11105.18-18ODGOĐENOŠkojorsko MrdujaJK POSTIRASplitski k.OPN TRADICIONALNE JEDRILICE42
11205.18-1814. Labinska republikaJK KVARNERRabački a.OPN42
11305.18-19Corinthia cupJK VIHORBašćanska u.OPT L47 LRD31
11405.18-23Erste Premier TrophyJK BIOGRADBiogradOPN42
11505.18-24IT 04.27-05.03Sankt Peterburg Sail CupJK MONOFLOTSrednjodalmat. o.MON42
11605.18-25Finnish RegattaJK SAILING FOREVERKašt.-Trogir-Vis-Hvar-Stari Grad-Milna-Kašt.OST42
11705.18-25Austria cupJK MANDEPrimoštenOPN 42
11805.18-25IT 05.25-06.01Quality regattaJK MANDEPrimoštenOPN42
11905.18-25Mercedes cup 2018JK ŽALŠibenski a.OPN42
12005.18-25Maritime Race CupJK SAILING FOREVERKašt.-Tro-Milna-Palmiž-Maslin-Kašt.OST42
12105.19-23Seawolf Cup Flotilla XXJK BIOGRADBiograd-MurterOPEN42
12205.19-23Alpe Adria Sailing Week 2019JK PUNATKvarnerićOPN42
12305.23-23Startup Europe regatta 2019JK PODSTRANASplit-Brač-PodstranaOPN42
12405.24-2535. Croatia CupJK PUNATKvarnerićOPN42
12505.24-2628.Komiška regataJK LABUDSplit-Komiža-SplitOPN ORC NHP42
12605.24-26PH ŠLJUKA JK ORIONMošenićka DragaSNP21
12705.25-26La Mula De ParenzoJK HORIZONTPorečki a.OPN42
12805.25-26Mića ragataJK MALINSKAMalinskaOPT L4741
12905.25-26Sipar International 2019JK ORIONMošćenička DragaSNP41
13005.25-26IT 05.18-19Sv. Jelina - Dan Grada VodicaJK TIJATVodički a.OPT L47 LRD31
13105.25-28Rotary regata CarniolaJK KON - TIKI CROATIAMurter-KornatiMON42
13205.25-29G & T RegattaJK SAILING FOREVERKašt.-Stari Grad-Palmižana-Kašt. OST42
13305.25-30Matrioska 2JK VALSrednji JadranOST42
13405.25-06.01Gentleman sailing 2019JK ŽALŠibenski a.OPN42
13505.25-06.02Adris RC 44 CupJK MAESTRALRovinjRC 4432
13605.26-30Gentleman Sailing regata 2019JK ZADARMurter-Sali-KaprijeMON42
13705.26-30Business regata 2019JK ZADARPirovac-Hvar-PirovacMON42
13805.29-06.01Family Sailing Forever 2019JK SAILING FOREVERKašt.-Palmižana OST42
13905.28-06.01Lions rally konjiceJK KON - TIKI CROATIAMurter-KornatiMON42
14005.31-06.02Primorska regataJK 3. MAJKvarnerski z.OPN YRS42
14105.31-06.02Regata Vieste-LastovoJK BIOGRADVieste-LastovoOPN42
14205.31-06.02V Regata dei parchiJK LASTOVOVieste-LastovoORC OPN32
14305.31-06.02Memorijal Agostino StraulinoJK JUGOItalija-HrvatskaOPN OST32
14406.01-01Klupska regata GiričićJK GIRIČIĆKašt.-StomorskaOPN42
14506.01.-02.SurfPit Open NOD slalom i foilKJD ZAGREBSv. Filip i JakovNOD41
14606.01-02Lapadska regataJK ORSANKoločepski k.OPT L47 LRD LAS31
14706.01-02IT 06.15-1671. Istarska regataJK ULJANIK PLOVIDBAUmag-PulaOPN42
14806.01-04KonjičankaJK KON - TIKI CROATIABiograd-VodiceMON42
14906.01-04ST. Georgs orden regattaJK KON - TIKI CROATIAMurter-KornatiMON42
15006.01-05Bussines CupJK KUNPašmanski k.ORC MON42
15106.01-07Start Cup 1JK MONOFLOTSrednjodalmat. o.MON42
15206.01-0810. regata Adriatic seaJK ZADARPirov-Zlar-Skrad-Šib-Murt-PirovOST42
15306.01-08ORC World championshipJK VALŠibenski a.ORCi02
15406.01-08First 35 MON cup IJK VENTANJezera-MurterMON42
15506.01-08Russian Yacht Rally 2019JK ŠIBENIKMurter-ŠibenikMON42
15606.01-08Trend regatta 2019JK ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN42
15706.01-08ODGOĐENOOleksandra cup 2019JK ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN42
15806.02-06BYC Race 1JK BIOGRADBiogradOPN42
15906.03-04Biograd CupJK BIOGRADBiogradOPT L47 LRD LAS41
16006.05-08Spomladanska ravbarcaJK KON - TIKI CROATIABiograd-KornatiMON42
16106.05-10Pohodova regataJK BIOGRADBiogradOPN42
16206.06-10European Space Agency RegattaJK BIOGRADBiogradOPN ORC42
16306.07-07On i OnaJK USKOKZadarski k.OPN42
16406.07-09Sušac 100 X 2JK MORNARSplit-Sušac-SplitOPN42
16506.08-08Regata Sv. KvirinaHJK SISCIAZadar-Rivanj-ZadarOPN42
16606.08-09Regata Sv. VidJK 3. MAJRiječki z.OPT L47 LRD LAS OST31
16706.08-0937. Zagrebačka - Biograd Spring RegattaJK ZAGREBPašmanski k.-MurterOPN42
16806.08-11OTKAZANAPH NOD FREESTYLEPSU PELIŠKA JEDRAOrebićFREESTYLE21
16906.08-14Start Cup 2JK MONOFLOTSrednjodalmat. o.MON42
17006.08-14Vishe Radugi Cup 2019JK MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON42
17106.08-15Capital Markets RegattaJK SAILING FOREVERKašt.-Milna-Palmižana-Maslinica-Kašt.OST42
17206.08-15Team regataJK YACHT TRAVELPirovacOPN OST42
17306.08-15Union regattaJK ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN42
17406.08-15Fun cup 2019JK ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN42
17506.08-15Union regattaJK KON - TIKI CROATIASplit-DubrovnikMON42
17606.09-0920 Milja riječkog z.aJK GALEBRiječki z.OPN YRS42
17706.09-10Proljetna regata YCBJK BIOGRADBiogradOPN42
17806.09-13Marais regatta 2018JK BIOGRADBiograd-MurterOPN ORC42
17906.09-14Porsche regatta 2019JK VALSrednji JadranOPN42
18006.13-20Friends CupJK KON - TIKI CROATIASplit-HvarMON42
18106.14-1666. Splitova regata krstašaJK SPLITSplit-Jelsa-SplitOPN ORC42
18206.14-16Jedriličarski kup FSB 2019SNK FSBŠibenikMON42
18306.15-1514. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2019JK NEVERINKvarnerski z.OPN42
18406.15-16Regata Optimista 2019JK ŠPINUTKašt. z.OPT31
18506.15-18PH NOD SLALOM PSU PELIŠKA JEDRAOrebićNOD21
18606.15-21Practicum GroupJK MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON42
18706.15-22IT 06.01-08T & G RegattaJK SAILING FOREVERKašt.-Maslinica-SplitOST42
18806.15-22Linz cupJK ŽALMurter-KornatiOPN42
18906.15-22Window cupJK ŽALŠiben.-Zadar. a.OPN42
19006.15-22AT 2019JK ŠIBENIKŽut-Šibenik-MurterOPN MON42
19106.15-22Window cupJK MANDEMurterMON42
19206.19-22Middle Adriatic offshore cup 2019JK ZADARAncona-Božava-AnconaOPN42
19306.19-23Rota PalagružonaJK MORNARKomiža-PalagružaTRADICIONALNE JEDRILICE42
19406.20-23Bol Open 2019JK PODSTRANABol o. BračNOD FOIL41
19506.21-232. Glumačka regata PrekoJK ZAGREBZadar. k.-Srednji k.-Iški k.OPN42
19606.22-28Open race 2019JK ŽALMurter-KornatiOPN42
19706.25-25Regata Dana državnostiJK ORSANKoločepski k.OPN ORC42
19806.25-30First 35 weekJK SAILING FOREVERKašt.-Maslin.-Kremik-Palmiž.-Stari G.-Milna-Kašt.OST42
19906.28-29Južnojadranska regata 2019JK CAVTATJužni JadranOPN ORC42
20006.29-07.06Broker Consulting RegataJK MANDEPrimoštenOPN42
20106.29-2925. Kraljevačka regata krstašaJK OŠTROa. Grada KraljeviceOPN YRS42
20206.29-30Krčka regata 2019JK PLAVKrčki z.OPT L47 LRD31
20306.29-30Regata 60. MDFJK VALŠibenikOPT L47 LRD31
20406.04-07Lions vrhnikaJK KON - TIKI CROATIAMurter-KornatiMON42
20507.04-05Regata Trani-DubrovnikJK ORSANTrani-DubrovnikOPN ORC42
20607.05-07Neretva OpenJK PLOČE SAILINGUšće NeretveNOD41
20707.05-07Luka Ploče 2019JK PLOČE SAILINGUšće NeretveNOD FOIL41
20807.06-06Selce Open 2019JK JADROSelceOPN42
20907.06-13VSB regattaJK KON - TIKI CROATIASplit-VisMON42
21007.06-13Media cupJK KON - TIKI CROATIASplitMON42
21107.07-07Hotel Cavtat kupJK CAVTATCavtatski o.OPN ORC42
21207.08-09IT 07.13-14Regata Velebitskog kanalaJK BURINVelebitski k.OPN42
21307.08-14Grand Prix CroatiaJK PODSTRANAHvarski k.NOD41
21407.13-1310. Regata ol postirske fjereJK POSTIRABrački k.OPN42
21507.13-14Kraljevačka regataJK OŠTROa. Grada KraljeviceOPT L4741
21607.13-19Sail StreamJK MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON42
21707.13-20Navygator cupJK KON - TIKI CROATIASplitMON42
21807.18-21Šibenik - Civitanova 2019JK VALCivit-ŠibenikORC42
21907.20-20Opatia - Homo si bordižat - 2019JK OPATIJAOpatijaOPN MON42
22007.20-21Otvoreno prvenstvo grada PorečaJK HORIZONTPorečki a.OPT LRD L4731
22107.20-28Red rooster cupJK KON - TIKI CROATIASplitMON42
22207.27-2727. Senjska regataJK SENJSenjOST42
22307.27-28Novljanska regataJK BURINNovi VinodolskiOPT LAS LRD L4741
22407.27-28Regata sv. RokoJK SVETI FILIP I JAKOVPašmanski k.OPT L47 LRD T29331
22507.27-31IR Croatia HeinekenJK KON - TIKI CROATIASplit-HvarOPN ORC42
22607.28-28Latinskin idrun na kureja 2019JK ZLARINZlarinTRADICIONALNE JEDRILICE42
22708.02-04Južnodalmatinska regataJK ORSANOrebić-DubrovnikOPN ORC42
22808.05-05Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiJK BIOGRADBiograd-BlitvenicaOPN OPT STAR L47 LRD LAS41
22908.10-10Mala noćna regataJK GAŽULPostira o. BračOPN42
23008.10-1144 Betinska regataJK ŽALPirovački k.OPT31
23108.10-117. Kup KošljunJK PUNATPuntarska d.OPT L4731
23208.15-18PH NOD FOILDSNM VOLOSKOOpatijaNOD21
23308.16-18PH OPT (U16) - EKIPNO JK MARINA KAŠTELAKaštel GomilicaOPT 21
23408.17-18Regata dani gradaJD VALVinodolski k.OPT L47 LRD31
23508.17-18Kup DubašniceJK MALINSKAMalinskaOPN42
23608.24-24Krčka jedra 2019 JK PLAVKrčki z.OPN42
23708.24-25Faros Maraton 2019JK ŠPINUTSplit-Starigrad-SplitOST42
23808.24-31First 35 MON CUP IIJK VENTANJezera-MurterMON42
23908.28-09.01PH BIC TCH KJD ZAGREBSv. Filip i JakovTCH29321
24008.29-09.01PH OPT (U16) - POJEDINAČNO JK HELIOSStari Grad o. HvarOPT L4721
24108.29-09.01EUROSAF EP u dvobojskom jedrenjuJK VALŠibenikMATCH RACE32
24208.30-09.01Volosko OpenDSNM VOLOSKOPrelučki z.NOD41
24308.31-31Regata ribarskog tjednaJD VALVinodolski k.OPN YRS42
24408.31-09.0112. Kup Kašt.nskog z.aJK SPLITKašt. z.OPN ORC42
24508.31-09.07JCI Regatta 19'JK ŽALa. Šib-knin. i Splitske ž.OPN42
24608.31-09.07Mangold Cup 2019JK SAILING FOREVERKašt. - Milna - Palmižana - Vela Luka - Vis - Kašt.OST42
24709.01-01Cavtat Optimist kup 2019JK CAVTATCavtatski o.OPT31
24809.01-05Rina 2JK BIOGRADBiogradOPN42
24909.04-07European MR Tour Grand FinaleJK VALŠibenikMATCH RACE32
25009.07-08Splitova regata ŠljukaJK SPLITKašt. z.-Splitski k.SNP41
25109.07-08Bunarina Open - 8. Memorijal Pavle BajloJK ULJANIK PLOVIDBAPulaOPN42
25209.07-11Stavebeni regattaJK BIOGRADBiogradOPN42
25309.07-13MK Travel Club CupJK MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON42
25409.07-14Union cupJK MANDEMurterMON42
25509.07-14Gate - Be Light RegattaJK PRIMOŠTENPrimoštenOPN42
25609.07-14YFA 2019JK ŽALa. Šib-knin. i Zadar. ž.OPN42
25709.07-14Modern glass 2019JK ŽALa. Šib-knin. i Splitske ž.OPN42
25809.07-14Farm regataJK KON - TIKI CROATIATrogir-HvarMON42
25909.07-14Hungary WeekJK SAILING FOREVERKašt.-Milna-Stari G.-Sumartin-Baška V.-Supetar-Maslin.OST42
26009.07-14F35 Regatta 2019JK SAILING FOREVERKašt.-Rogoz.-Šib.-Kremik-Maslin.-Kašt.OPN MON42
26109.07-14Russian RegattaJK SAILING FOREVERKašt.-Milna-Palmiž.-Vis-Trogir-Kašt.OST42
26209.07-14Build cupJK VALSrednji JadranOST42
26309.07-14Student RegataJK YACHT TRAVELŠibenikOPN OST42
26409.07-14Amadeus Adriatic 2JK ŠIBENIKŠibenikOPN42
26509.08-12Seawolf Cup Flotilla XXIJK BIOGRADBiograd-MurterOPN42
26609.12-15VH Corporate EventJK BIOGRADBiogradOST42
26709.12-15YFA Corporate EventJK BIOGRADBiogradOPN ORC42
26809.13-15PH NEOLIMPIJSKE KLASE JK MARINA KAŠTELAKaštelanski z.-Šoltanski k.LAS 4.7 (U16 i U18) LRD M (U17 i U19) 420 (OPEN, U17 i U19) Techno 293 (U15 i U17)21
26909.13-15Lošinjska regata 2019JK JUGOLošinjOPN42
27009.14-14Kvarnerska regataJK GALEBKvarnerski z.OPN42
27109.14-14Teuta 2019 - Regata za dameJK ZADARZadar-IžOPN42
27209.14-15Katamaran PrimoštenJK PRIMOŠTENPrimoštenMALI KATAMARANI41
27309.14-1521.labud ClassicJK LABUDSplit-Bobovišće-SplitOPN42
27409.14-20MBY CupJK MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON42
27509.14-21MV Fun RaceJK VALSrednji JadranOST42
27609.14-21Ifsec business cup 2019JK ŽALMurter - KornatiOPN42
27709.14-21Ritten sailing daysJK ŽALa. Šib-knin. i Zadarske ž.OPN42
27809.14-21Champions CupJK KON - TIKI CROATIASplit-VisMON42
27909.14-21Sailing Forever CupJK SAILING FOREVERKašt.-Palmiž.-Vis - Rogoz.-Maslin.-Kašt.OST42
28009.14-21Alternautika sailing tour IIJK VENTANJezera-MurterMON42
28109.14-21Champagne Cup ClassicJK MANDEPrimoštenOPN ORC42
28209.15-22Pivni RegattaJK BIOGRADBiograd-MurterOPN42
28309.15-22Oststeirer Cup 2017JK BIOGRADBiogradOPN42
28409.16-20IT regattaJK BIOGRADBiogradOPN42
28509.19-29Regata tisuću otokaRIJEČKI JKRijeka-Tivat-RijekaORCi ORC MOCRA42
28609.20-22Trka oko KrkaJK JADROKvarnerOPN ORC42
28709.20-22Croatel CupJK MORNARSplitski a.STAR41
28809.20-22PH OPT (U12) - POJEDINAČNOJD VALVinodolski k.OPT21
28909.21-22Laser Rabac cupJK KVARNERRabački a.L47 LRD LAS31
29009.21-22Tkon CupJK KUNPašmanski k.ORC MON MOCRA42
29109.21-22Regata hrvatskih mornaraJK BURAMakarskaOPN42
29209.21-22In Memoriam Alen BruketaJK USKOKZadarski k.OPN42
29309.21-2231. Kepertov memorijalJK ZAGREBJarunOPT L47 LRD 470 T293 LAS31
29409.21-25Tuffieh Funds RegattaJK BIOGRADBiogradORC42
29509.21-27Plivajuci CupJK MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON42
29609.21-28Newbie CupJK KON - TIKI CROATIASplit-VisMON42
29709.21-28Adriatic sailing weekJK ŽALa. Šib-knin. i Zadarske ž.OPN42
29809.21-28Ness regatta week 2019JK ŽALŠibenikOPN42
29909.21-28Autumn CupJK KON - TIKI CROATIAŠibenik-KornatiOPN42
30009.21-28Bav CupJK MANDEBiograd-Žut-Vodice-MurterMON42
30109.21-28Adriatic sailing week 2019JK MANDEPrimoštenOPN42
30209.21-28Mooreland RegattaJK SAILING FOREVERKašt.-Milna-Palmižana-Vis-Trogir-Kašt.OST42
30309.21-28Deltech cup 2019JK SAILING FOREVERKašt.-Palmižana-Stari Grad-Kašt.OST42
30409.21-28Jesena RegataJK YACHT TRAVELSplitOPN42
30509.22-2428. prehodni pokal OdisejJK ZADARMurterOPN MON42
30609.22-27Orange cup 2019JK VALSrednji JadranOPN42
30709.22-29Adriatic sailing WeekJK BIOGRADBiograd-Murter-SaliOPN42
30809.24-28BYC RACE 2JK BIOGRADBiogradOPN ORC42
30909.25-28 Loka Timing Family CupJK KON - TIKI CROATIAMurterMON42
31009.25-29IT 05.25-29Češka Namorny Business RegattaJK BIOGRADSplit-Milna-Drvenik Veli-ŠoltaOPN42
31109.26-28Adria Tech TackJK KON - TIKI CROATIAHvarMON42
31209.27-29KVAL. OPT Rabačka regataJK KVARNERRabački a.OPT31
31309.27-29Mrduja Optimist Kup In memoriam Boris VujnovićJK LABUDSplitOPT31
31409.27-29Shimuni OpenJK SURFBASE ŠIMUNIŠimuni-PagNOD FOIL31
31509.27-2937. Galijola 2019JK OPATIJAOpatijaOPN ORC YRS42
31609.28-29Regata Sv. Mihovila 2019JK VALŠibenikOPT L4731
31709.28-2914. Šoltanska regataJK ZENTASplit-Stomorska-SplitOPN42
31809.28-10.04Nike cup-Jadranski maratonJK ZADARZadar-Palagruža-ZadarOPN MON42
31909.28-10.05AMS kupJK HORIZONTVrsar-Novig.-Pomer-Cres-M.Losinj-Rab-VrsarOPN42
32009.28-10.05Icca 19'JK ŽALMurter-KornatiOPN42
32109.28-10.05Orange cup 2019JK MANDEPirovacMON42
32209.28-10.05Champagne race - MCR ORCJK MANDEPrimošten-VodiceORC42
32309.28-10.05ASKJK MANDEPrimoštenOPN42
32409.29-29Nautička regataJK 3. MAJRiječki z.OPN YRS42
32509.29-02.10Korošica 2019JK BIOGRADBiogradOST42
32610.04-06J70 Croatian TrophyJK VALŠibenikMON42
32710.04-06PH FLYING DUTCHMAN JK VEGAPulaFD31
32810.05-06Kostrenska regataJK GALEBRiječki z.L47 LRD OPT SNP31
32910.05-0688.Mrdujska regataJK LABUDSplitOPN42
33010.05-06Prvenstvo grada ZagrebaJK SV. NIKOLAJarunOPT L47 LRD LAS 470 42031
33110.05-063. Orebićka regata za optimiste i laserePSU PELIŠKA JEDRAOrebićOPT LAS41
33210.05-08III. Jesenska konjičankaJK KON - TIKI CROATIAMurter-KornatiMON42
33310.05-08Kup Poljičke RepublikeJK PODSTRANAPodstranaNOD FOIL41
33410.05-11Ocean Medi CupJK MONOFLOTSrednjedalmat. o.MON42
33510.05-11XV. Memorijal kap. Marka MarinovićaJK DELFINPomer-Medulin. a.OPN42
33610.05-12BavAdria cup 2019JK SAILING FOREVERKašt.-Primošten-Betina-Kašt.OST42
33710.05-12Cascaruda yacht challengeJK ŽALa. Šib-knin. i Zadarske ž.OPN42
33810.05-12Mande CupJK MANDEPrimoštenOST42
33910.06-0722. Rotary regattaJK BIOGRADZadarOPN ORC42
34010.06-09Austrian championshipJK KUNPašmanski k.MON42
34110.06-11Sares CupJK MARINA KAŠTELADubrovnik-Šipan-Okuklje-Slano-DubrovnikOPN MON42
34210.06-11Adria Cup 2019JK VENTANJezera-MurterOPN MON42
34310.06-13Seawolf Adventure FlotillaJK BIOGRADBiogradOPT L47 LRD LAS41
34410.07-11CascarudaJK VALSrednji JadranOST42
34510.10-1218. Pomurska regata 2019JK ZADARMurter-Žakan-MurterMON42
34610.10-13Frapa business cup 2019JK FRAPARogoznica-PrimoštenOPN42
34710.11-13Dubrovačka regataJK ORSANKoločep. k.OPT31
34810.12-129.Kašt.nska regataJK GIRIČIĆKašt. z.OPN42
34910.12-13Zlatna ribicaJSIŽPulaOPT LAS LRD L4731
35010.12-13Kup PrimoštenaJK PRIMOŠTENPrimoštenOPT LAS LRD L4731
35110.12-16Jesenska ravbarcaJK KON - TIKI CROATIASplit-ŠoltaMON42
35210.12-18Croatia coast cupJK KUNBiograd-RabORC MON MOCRA42
35310.12-19Česka Namorny Rallye 2019JK SAILING FOREVERKašt.-Šib.-Hramina-Šib.-Rogoz.-Kašt.OST42
35410.17-20Lions Šibenik RegattaJK VALSrednji JadranOST42
35510.18-2075.Viška regataJK LABUDSplit-Vis-SplitOPN ORC NHP42
35610.19-06MMSRJK SAILING FOREVERKašt.-Maslinica-Kašt.OST42
35710.19-20Lovranska regataJK ISTRARiječki z.OPT LRD L47 42041
35810.19-20Otvoreno prvenstvo Istarske županijeJSIŽFažanaOPT LRD L47 LAS31
35910.19-20BBS i Samoborska regataJK BIOGRADBiogradOPN42
36010.19-2019. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih školaJK SV. NIKOLAJarunOPT41
36110.19-22SavinjčankaJK BIOGRADBiogradOST42
36210.19-22BYC RACE 3JK BIOGRADBiogradOPN ORC42
36310.24-27Bavasria cup 2019JK MARINA KAŠTELAKašt.-Split.-Šoltan. k.MON42
36410.25-26End of Season SailJK KUNBiograd-KornatiORC42
36510.25-27Round Long Island RaceJK KON - TIKI CROATIAZlarin-Veli ratOPN ORC42
36610.26-26Zadarska kokaJK USKOKZadarski k.OPN42
36710.26-26Jesenska regata YCBJK BIOGRADBiogradOPN42
36810.26-27Trogirska regataJK TROGIRTrogirOPN42
36910.26-27Trofej ZenteJK ZENTASplitOPT L4731
37010.26-27Memorijal Dr. TiefenbachSK OLA SAILINGTrogir-HvarOPN OST42
37110.26-11.02Svjetsko Prvenstvo U21JK MORNARSplitski a.LAS LRD01
37211.01-03KVAL. OPT 21. Kup Lošinja (regija sjever))JK JUGOLošinjOPT31
37311.01-10Impression Sailing WeekJK BIOGRADBiogradOPN ORC42
37411.02-02Tradicionalna regata veteranaJK SV. NIKOLAJarunOPT41
37511.02-033. Pelješka regata krstašaPSU PELIŠKA JEDRAPelješ.-Lastov.-Korčul. k.OPN42
37611.08-10Regata JabukaJK TIJATVodice-Jabuka-VodiceOPN ORC32
37711.09-10Kup svetog KrševanaJK USKOKZadarski k.OPT31
37811.10-10Regata krstašaJK ORSANKoločepski k.OPN ORC42
37911.11-17FIRST 35 MON CUP IIJK VENTANJezera-MurterMON42
38011.13-15PH ORCi JK VAL ŠibenikORCi22
38111.14-17Matrioska 3JK VALSrednji JadranOST42
38211.15-17ACI Cup OptimistJK CROATIARiječki z.OPT31
38311.16-17Trogirska IOM regata (Memorijal Marin Pomenić)JK TROGIRTrogirIOM3RU
38411.22-24Susak za posadeJK CROATIAOpatija-Susak-OpatijaOPN ORC YRD42
38511.23-24CRO FISHJK HORIZONTPorečki a.OPT (U12)41
38611.23-26Nagradna regata ZadarJK ZADARZadar-Barotul-Žut-Sutomišćica-ZadarOPN MON42
38711.24-24Cavtatska regata 2019JK CAVTATDubrovnik-CavtatOPN ORC42
38811.29-12.01Cup Opatije 2019.JK OPATIJAOpatijaLRD L4711
38912.03-06Sv.Nikola za samceJK MORNARSplit-Blitvenica-Palagruža-KomižaOPN32
39012.05-08Sv. Nikola 2019.JK VEGAa. poluo. VerudicaOPT L47 LRD LAS1***1
39112.06-06Regata Sv. NikoleJK BIOGRADBiogradOPN42
39212.06-0820. Šibenska regata krstašaJK VALŠibenikORC42
39312.07-07Marina Kornati CupJK BIOGRADBiograd-KornatiOPN ORC42
39412.07-07Vološćanski predbožićni kup 2019.JK OPATIJAOpatijaOPN42
39512.14-1524. Šibenska regata modelaJK VALŠibenikIOM3RU
39612.14-1525. Božićna regataJK ZENTASplitOPN42
39712.21-22Božićna regataJK USKOKPašman.-Zadar. k.OPN42
39812.28-30KVAL. OPTJK ZVIRHvarOPT31
39912.28-3143 Međunarodna novogodišnja regataJK ZVIRHvarLAS LRD L4711
40012.30-01.02Novogodišnja regataJK BIOGRADSplit-Milna-Drvenik Veli-ŠoltaOPN42